Reklama

Nevím si rady,jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:43
nevím si rady,jsem zoufalá

Potřebuji se asi vypovídat, pred par lety jsem utekla od byvaleho ze dne na den byl alkoholik ale hrozne jsem ho milovala. nasla jsem si noveho se kterym mam dceru a vychovava take mého syna. Jenže co sem porodila můj postoj k nemu se asi změnil. ani nevím jestli ho ještě miluju ani nevim jak to poznam. Přijde mi že na mě pořád ve všem útočí, vše dělam špatně říká, že mu přijde že jsem neustale negativní, což si ale nemyslím. v posteli me po porodu nepřitahuje, delam to jen kvuli němu. jsem temer 7.měsícu po porodu. kdybych chtela odejit nemam kam maminka mi zemřela tak jako cela moja rodina. ale to není řešení, prostě nevím co mám dělat abych to změnila. mluvíme o tom, ale další den je to zase všechno stejné a to pořád a porad o tom mluvime. plus ted resím umrtí opet v mé rodine a jsem z toho všeho zničená :( :nevim: :( :(

Reklama

Reakce:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 28.12.17 19:30

Vypadá to, že budeš zase sama… Být Tebou, myslím na to, že každý vztah pracuje… A může to být zase lepší.

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 28.12.17 19:35

Ahoj, mrzi me cim si prochazis. Mne prijde, ze jsi pretazena. Mozna toho mas se dvemi detmi hodne a partner vidi, ze nejsi ve sve kuzi. Zkuste si ve dvou nekam vyrazit. Uvidis, jestli to jeste mezi vami bude jiskrit. Kazda krize muze byt zazehnana, kdyz se najde jadro problemu a vi se jak ho vyresit.
Jak to ma on? Citi to stejne jako Ty? Treba toho ma hodne v praci a Ty jsi prvni “na rane”. Drzim palce, aby se to vysvetlilo a bylo vsechno zase fajn. :hug:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 28.12.17 19:41

Co cekas? dve deti, dva otcove…spis premyslej nad sebou a snaz se vztah udrzet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 20:04

@LucienneN Ten mi právě říká, že mě hrozně miluje a tak ale já jsem prostě ta co to vše nějak cítí jinak nevím :( jinak děkuji za slova podpory :hug: :hug:

Černá vdova
Echt Kelišová 8990 příspěvků 28.12.17 20:41

Zkus zauvažovat o tom, co bys mohla u sebe změnit tak, abys byla i v současné situaci spokojená a začni na tom pracovat. Zřejmě se nemůžeš sebrat a jít někam pryč. Kup si některou z knih Luise L. Hay, jsou dost optimistické.

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 29.12.17 06:06

Ses jen zpruzela, unavena ze stereotypu, jsi chvili po porodu. Kdyz jste delali druhe dite, tak jsi ho milovala? Asi jo, ze jo. Na vztahu se pracuje, nikdo te neudela stastnou, jen ty sama. Takze pracuj na sobe.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 29.12.17 11:16
@Verun83 píše:
Ses jen zpruzela, unavena ze stereotypu, jsi chvili po porodu. Kdyz jste delali druhe dite, tak jsi ho milovala? Asi jo, ze jo. Na vztahu se pracuje, nikdo te neudela stastnou, jen ty sama. Takze pracuj na sobe.
:potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >