Jak kojit, když kouše

95
20.5.20 16:33

Jak kojit když kouše

Mému 8,5měsíčnímu synkovi leze 6ty a 7my zub a při kojení to je jako by měl místo zubů ziletky. Je to hrozně bolestivé… Zkoušela sem kloboucek ale to neuspělo… kouše do něj ještě víc… je jak šílenej. Když odsaju tak nechce pít z flašky… odnarozeni nechce ani dudaka… takže na to není zvyklej. Prikrmuju ale stejně ještě baští i ode mne. Není nějaká rada? Nevím jak dlouho to vydržím. Už takhle trpím 3 dny… v bradavkach mám díry. Hrozně to bolí. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

43463
20.5.20 16:39

Jakmile kousne, tak sebrat prso. Říct, že nesmí kousat. Za chvíli to pochopí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
20.5.20 16:55

Presne, sebrat prso, rict ze toto ne, ze to boli, a on to pochopi.kdyz tohle parkrat zkusila dcera, tak jsem vzdy bolesti vykrikla, rekla ze me to boli, sebrala prso, a konec. zkusila to tak max 5× a pochopila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
20.5.20 17:04

Jo to funguje jen když mu nerostou zuby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
20.5.20 17:05

On teď nekouse ikdyz pije tak ty zoubky co lezou sou hrozně ostré takže mě řežou i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
20.5.20 17:28
@Sunny.Ami píše:
Mému 8,5měsíčnímu synkovi leze 6ty a 7my zub a při kojení to je jako by měl místo zubů ziletky. Je to hrozně bolestivé… Zkoušela sem kloboucek ale to neuspělo… kouše do něj ještě víc… je jak šílenej. Když odsaju tak nechce pít z flašky… odnarozeni nechce ani dudaka… takže na to není zvyklej. Prikrmuju ale stejně ještě baští i ode mne. Není nějaká rada? Nevím jak dlouho to vydržím. Už takhle trpím 3 dny… v bradavkach mám díry. Hrozně to bolí. :,(

Nikdy jsem žádné rostoucí zuby necítila… Máš správnou techniku? Bradavka by měla být přicucnutá na patře, se zuby se vůbec nesetká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
20.5.20 17:43

@Lucie_Sx zkoušela sem to Ale vždy sklouzne jen na bradavku… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
20.5.20 19:13
@Sunny.Ami píše:
@Lucie_Sx zkoušela sem to Ale vždy sklouzne jen na bradavku… :nevim:

To je divný… On by měl ten prs jakoby vsát do pusy. (teda kus dvorce i s bradavkou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8520
20.5.20 19:22

Opatrně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 19:37

Mě dcera hryzla asi v 10m, nebylo to u kojení jen se nahla a hryzla mě do prsta já z té bolestí ji jednu pleskla přes zadek… ona řvala… ale pak už mě nikdy nekousla…

• Nahlásit
  • Citovat
2350
20.5.20 22:53

@Sunny.Ami Jak mne jednou dcera kousla, tak sem jí prso vzala a řekla rázně NE! Chvíli se na mně dívala, vzala si prso zpět a nikdy již nekousla. Tak to zkus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
21.5.20 14:12
@shadowbabe píše:
@Sunny.Ami Jak mne jednou dcera kousla, tak sem jí prso vzala a řekla rázně NE! Chvíli se na mně dívala, vzala si prso zpět a nikdy již nekousla. Tak to zkus ;)

Zkoušela sem… funguje to jen když mu nerostou zuby. Jinak když dopije tak mi trhne zubama a bohužel to odnese i bradavka… Ale když je v polospanku tak na něj nechci mluvit tak to v sobě dusim. Kdyz je vzhůru tak mu důrazně říkám že ne že nesmí a on se začne usmívat… když začnu brečet že mě to bolí tak brečí taky… Ale nikdy bych ho neuhodila jak píše anonymka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
21.5.20 14:14
@Lucie_Sx píše:
To je divný… On by měl ten prs jakoby vsát do pusy. (teda kus dvorce i s bradavkou)

On tak začíná… Ale pak sjede :nevim: řešila sem to i s laktacni poradkyní a ukazovala jak kojim… on je vždy jak vzorne miminko… prý to dělám dobře A občas se prý nehoda stát může :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama