Jak kontaktovat facebook?

355
7.12.20 19:51

Jak kontaktovat facebook?

Ahoj holky prosim nutne. Jak muzu kontaktovat facebook? Nahlasim problem a nikdo se mi od rana neozyva. Existuje i nejle telefonni cislo na spravce? Dekuji za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3401
7.12.20 19:53

Ne.
Většinu žádostí vyřizuje automat a těch šest Indů, co tvoří jejich support, nestíhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
7.12.20 19:54

V anglictine urcite. Jak je to s ceskou podporou, tak to tezko rict. Nikdy jsem to nezkoumal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
7.12.20 19:54

Zadny číslo nemaji, proste nahlas problém a cekej. Ono to neresi lidi, ale automat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
7.12.20 20:15
@Deňa1995 píše:
Ahoj holky prosim nutne. Jak muzu kontaktovat facebook? Nahlasim problem a nikdo se mi od rana neozyva. Existuje i nejle telefonni cislo na spravce? Dekuji za info

Oni na to mají čas.. Nejsi sama, kdo jim píše.. Odpovědi trvají někdy i měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
7.12.20 20:19

Číslo nemají. Musíš nahlásit problém a oni žádost vyřídí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
7.12.20 20:37

Já jsem to zkoušela párkrát a nikdy se mi neozvali.
Teď naposled jsem tam chtěla udělat stránky s chalupou na pronájem, až jsem to vytvořila, oni mi to zamázli, že porušuji pravidla, když jsem poslala dotaz jaké pravidla porušuju, že si nejsem vědoma, tak už se nikdo neozval.
A nejhorší, že podruhé už to tam vložit nejde, to si pamatuje fotky i název a normálně se mi to pořád zamítá. Moje nervy, ale co s tím??? Taky jsem na to nepřišla, :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
7.12.20 21:10

Neví někdo, jak se dá nechat smazat profil člověku, co zemřel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
7.12.20 21:15
@Beckyttine5 píše:
Neví někdo, jak se dá nechat smazat profil člověku, co zemřel?

Poslat úmrtní list.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
9.12.20 08:27
@topazio píše:
Poslat úmrtní list.

A kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
9.12.20 08:31
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
9.12.20 08:44
@bigl píše:
Já jsem to zkoušela párkrát a nikdy se mi neozvali.
Teď naposled jsem tam chtěla udělat stránky s chalupou na pronájem, až jsem to vytvořila, oni mi to zamázli, že porušuji pravidla, když jsem poslala dotaz jaké pravidla porušuju, že si nejsem vědoma, tak už se nikdo neozval.
A nejhorší, že podruhé už to tam vložit nejde, to si pamatuje fotky i název a normálně se mi to pořád zamítá. Moje nervy, ale co s tím??? Taky jsem na to nepřišla, :cert:

Zkusit jiný web? A Případně na fb mít na něj odkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
9.12.20 11:08
@riccius píše:
Zkusit jiný web? A Případně na fb mít na něj odkaz?

Na jiných webech to taky máme, ale chtěla jsem FB, protože tam mám spoustu přátel a ti mají taky spoustu přátel atd., takže když nasdílíš, tak se to rychle šíří.
Když dáš jen odkaz na webové stránky, tak to není úplně to, co chci.
Vím, že tyto stránky (pronájmy chalup, hotely, nabídky služeb) normálně na FB fungují a spoustu lidí takto své služby nabízí, nechápu, proč mi to zamázli a vadí mi, že nikdo nereaguje na to, když napíšu, že s tím nesouhlasím a chci to zdůvodnit, a není se kam obrátit. Ale už se mi to stalo i jindy, když jsem tam třeba přes marketplace prodávala nějaké věci po dětech, tak jsem nemohla napsat žádnou značku prodávaného zboží, bo hned mi to zamázli s odkazem na pravidla, že se nesmí prodávat padělky apod.
Tak jsem jim psala, že padělky neprodávám, byly to normální značky (např. Columbia, Craft apod.) a věci za pár korun, ale prostě mi to nevzalo a podruhé už to vložit nešlo. Pamatuje si to i fotky toho zboží nebo produktu, názvy apod.
Nějaká paní tak psala, že nemohla prodat ani invalidní vozík po dítěti, že jí to neschválili a ona už to tam pak nemohla vložit ani napodruhé. Nechápu ten systém, podle čeho tam něco projde a něco ne a vadí mi, že nikdo nekomunikuje. Neozvali se ani po několika měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat