Jak mu promluvit do duše?

Anonymní
21.7.21 22:37

Jak mu promluvit do duše?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Předem prosím, ze pokud by měl někdo blbé komentáře nebo připomínky at se jich zdrží. Je mi 21. Můj ex mi začal v květnu znovu vypisovat. Dlouho jsme se nebavili, protože mi rozchod hodně ublížil. No k věci, domluvili jsme se, ze se po těch x měsících uvidíme at si vše vyrikame atd. No domluvili jsme se na začátek července, den před tím to zrušil, protože musel pomáhat doma, protože odjíždějí na dovolenou. Nicméně napsal mi slohovku o tom, ze ví, ze bylo blby, ze to zrušil den predtim a ze bude moc rad, když se ještě domluvíme a uvidíme se a ze až se vrátí z dovoleny, tak už má furt volno. Dnes se vracel a tak jsem mu napsala, ze bychom se už mohli domluvit. On mi skoro furt píše, reaguje na fotky a hlavně se mnou šíleně flirtuje. Dnes mi od nej přišla jen strohá zprava: Ahoj, o víkendu nemůžu. Před par dny zase flirtování atd. Mě už to stve, nepřijde mi to v pohodě. A proto bych vás chtěla poprosit, co mu napsat, abych mu trochu už otevřela oči a viděl, ze tohle mě už sakra stve a není to v pohodě. Myslím to vážně, děkuji moc..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
525
21.7.21 22:40

Ignoroval bych ho, ani bych se neobtezovala vymyslet co mu napsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9584
21.7.21 22:42

A proč to potřebuješ řešit? Poslala bych ho někam a už se tím nezabývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
21.7.21 22:44

Nemáš komu co promlouvat do duše, prostě ho ignoruj a nepočítej s ním. Už se projevil, to ti snad stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
21.7.21 22:44

Hledá dolík pro svůj kolík :wink:
Jdi dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:45
@JancaS84 píše:
A proč to potřebuješ řešit? Poslala bych ho někam a už se tím nezabývala.

Tak chci to ze sebe ještě dostat..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:47
@greenapple píše:
Nemáš komu co promlouvat do duše, prostě ho ignoruj a nepočítej s ním. Už se projevil, to ti snad stačí.

No projevil, ale za par dni to zase bude jinak..proto mi chci touhle zprávou dat už najevo, ze takhle ne

• Citovat
  • Nahlásit
1194
21.7.21 22:48

Nepiš mu nic, zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
21.7.21 22:49

Jen si s tebou hraje a udržuje si tě ve hře jako nouzovku, aby měl kam v případě nouze píchnout. Vykašli se na něj, akorát by ses trápila. Bude lepší, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817

Taky bych se netrasla na to, abych si neco vyrikala s ex. To je spis domena zenskych… Co od toho cekas? Ze srazi paty a omluvi se? Jednou jste se rozesli, blizci pratele z vas zrejme nebudou, tak nema cenu se v tom stourat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já vím, že radite ignorovat a nepsat. Ale je to taková situace, kdy vím, ze tahle moje třeba i poslední zprava bude dost důležitá. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1194
21.7.21 22:50
@Anonymní píše:
No projevil, ale za par dni to zase bude jinak..proto mi chci touhle zprávou dat už najevo, ze takhle ne

A co myslíš, že se změní? Akorát se ti vysměje, případně tě dostane ještě jednou do postele a čau.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9584
21.7.21 22:50
@Anonymní píše:
Tak chci to ze sebe ještě dostat..

Kašli na to, nerejpej se v tom. Jemu si očividně volná a nějakej tvůj vylev mu bude akorát k smíchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
21.7.21 22:51
@Anonymní píše:
Já vím, že radite ignorovat a nepsat. Ale je to taková situace, kdy vím, ze tahle moje třeba i poslední zprava bude dost důležitá. Děkuji

Pro nej dulezita rozhodne nebude a pro tebe taky ne, akorat si zpetne budes vycitat zes mu vubec psala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:51
@Sardelka píše:
Taky bych se netrasla na to, abych si neco vyrikala s ex. To je spis domena zenskych… Co od toho cekas? Ze srazi paty a omluvi se? Jednou jste se rozesli, blizci pratele z vas zrejme nebudou, tak nema cenu se v tom stourat.

Tak to on furt, ze bude rad, když se uvidíme a domluvíme a když teda navrhnu tak zase problem z jeho strany..tak s tím neměl začínat

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat