Jak můžu odejít?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
25.7.21 20:03

@pikola Když já mám strach že budu věřit manželovi když nemám žádné důkazy. Přeci jen já jsem byla v blázinci a manžel je na první pohled šlušny chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:04

@pikola Nakonec si její vzali manžel a máma zpátky. Utéct jsem sama chtěla, měla jsem poporodní depresí a syna nenáviděla, tak jsem chtěla utéct hlavně od něho a i manžela a rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
354
25.7.21 20:05

Svéprávnost ti zůstala, že? Manžel se dopouští omezování osobní svobody a domácího násilí. To bych řešila jako první hned, jak to budu mít aktuálně nahrané. Bude to boj, když už má syna v péči, ale pokud by se mu nezákonné chování vůči tobě prokázalo, výrazně to zhorší jeho pozici. Ty se musíš samozřejmě psychicky držet a 100% pokračovat v léčbě. A počítat s tím, že můžeš být jistou dobu bez syna…bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
25.7.21 20:08

A me prijde, ze tak trochu fabulujes… Jeste dopoledne na jinem serveru si chodila na uklidy a nebyl to problem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
25.7.21 20:09
@Anonymní píše:
@pikola Ne nic takového, jen jsem byla prostě blbá, chtěla jsem utéct někam do ciziny, tak jsem manželovi a máme ukradla peníze. Moje rodina mě moc nemá rád, říkají že jsem pro ně jen přítěž ale myslím že na ulici by mě nenechali.

To byly na nějakém speciálním účtu, nebo na nich bylo napsané, že jsou z dědictví, nebo získané před vznikem manželství? SJM znamená, že ty peníze jsou taky tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
25.7.21 20:13

Hele, já se na deprese léčila a kvůli tomu, že chce někdo utéct do ciziny a vezme manželovi peníze, v blázinci nikdo neskončí. Buď toho bylo mnohem víc nebo ti tak nějak nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
25.7.21 20:17

Mě by spíš zajímalo z jakého důvodu žádal manžel do péče dítě :nevim: to přece chlap nedělá jen tak. Vy už jste měli problémy o dost dřív, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
25.7.21 20:19
@pikola píše:
Mě by spíš zajímalo z jakého důvodu žádal manžel do péče dítě :nevim: to přece chlap nedělá jen tak. Vy už jste měli problémy o dost dřív, co?

No, kvůli tomu, že chtěla utéct bez dítěte a nechat mu ho, určitě rychle nežádal. Osobně si myslím, že zakladatelka říká jen polopravdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
25.7.21 20:24

Jinak být tebou odejdu i za cenu že budeš muset bez dítěte, měj důkazy jeho násilí a toho jak tě zavírá a pak zažádej o rozvod a o dítě i kdyby jen střídavou péči. A zavolej na tu linku pro domácí násilí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
25.7.21 20:25

To je tady co diskuze to perla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1978
25.7.21 20:27

Teda mě se to moc nezdá. Pokud ji manžel všechno hlídá, tak by ji určitě nenechal brouzdat na internetu. Určitě ho musí někdo platit. A ta její výslovnost a vyjadřování. Určitě ji nevezmou dítě kvůli poporodní depresi i když se léčí na psychiatrii.Je to dost přitažené za vlasy. A kdyby to byla pravda tak si přivolám pomoc a nesedím jako slepice 2 dny v pokoji.Na záchod chodila kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
25.7.21 20:33

Zakladatelko, možná se pletu, ale nepsala jsi sem už 2×? Pamatuju si na jednu ženu, kterou manžel zamykal doma, bydleli s jeho rodiči v domě a ona nemohla ani s dítětem na hřiště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3938
25.7.21 20:50

A ten půlrok, co jsi byla v blázinci, se o dítě starala otec dítěte? A ty jsi už doma jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
25.7.21 21:08

Tak spíš jinak: Kam se vrtneš ty se synem, jestli odejdete? Proč byl syn svěřen do výhradní péče táty? To asi nebylo z důvodu „poporodní deprese“. Těch pár blbostí, o kterých píšeš, znamenalo konkrétně co? Ona není blbost jako blbost. Se synem odejít nemůžeš, není to tvoje věc. Dle příspěvku působíš divně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38206
26.7.21 07:28
@j.a.n.i1 píše:
A me prijde, ze tak trochu fabulujes… Jeste dopoledne na jinem serveru si chodila na uklidy a nebyl to problem. :think:

To je krásný eufemismus - fabulovat. Ale nebylo by lepší napsat, že kecá? Ona nemusí tušit, co znamená fabulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat