Špatný vztah s rodinou partnera

Anonymní
25.7.21 15:45

Špatný vztah s rodinou partnera

Ahoj, řeším problém. S přítelem jsme spolu 3 roky. V našem vztahu jsme měli jeden rozchod na par měsíců. Nebyla v tom nevěra ani nic podobného, oba jsme dost zapracovali bylo to kvůli opravdu prkotinam. S rodinou partnera jsme měli dobrý vztah, zboznovali mě. Bohužel poté když jsme se k sobě vrátili což jsou už téměř dva roky zpět mě doteď nesnáší, protože jejich chlapeček byl kvůli mě smutný :zed: nevím jak to změnit a upřímně mě to dost ubiji ve vztahu. Stojí to mezi mnou a přítelem. On se za mě vždy postaví normálně a dobře nám to funguje zijeme spolu, ale oni mají stále problémy a hodně na mě nadávají. Zažili jste některá? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17197
25.7.21 15:56

Treba by je svatba presvedcila, ze uz jste spolu navazno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
25.7.21 15:57

Tchýně mě neměla ráda nikdy. Není to nic, s čím bych nemohla žít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 16:05

Nemáme se s tchyní po jednom incidentu ( po roce vztahu) rády. Já dělám, že není a ona také. Trvá to už dva roky. Ze začátku mi to také vadilo, že nemáme idilicky vztah. Ale nyní je mi lépe. Nezatěžují se tím. Přítel tam jezdí sám a já zase za svou rodinou. Až bude dítě, kdo ví jak to bude, ale je ještě na to pár let čas, takže může být vše jinak :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9697
25.7.21 16:15
@Anonymní píše:
Ahoj, řeším problém. S přítelem jsme spolu 3 roky. V našem vztahu jsme měli jeden rozchod na par měsíců. Nebyla v tom nevěra ani nic podobného, oba jsme dost zapracovali bylo to kvůli opravdu prkotinam. S rodinou partnera jsme měli dobrý vztah, zboznovali mě. Bohužel poté když jsme se k sobě vrátili což jsou už téměř dva roky zpět mě doteď nesnáší, protože jejich chlapeček byl kvůli mě smutný :zed: nevím jak to změnit a upřímně mě to dost ubiji ve vztahu. Stojí to mezi mnou a přítelem. On se za mě vždy postaví normálně a dobře nám to funguje zijeme spolu, ale oni mají stále problémy a hodně na mě nadávají. Zažili jste některá? Děkuji :)

Tchýně mě nesnášela od samého začátku stejně tak první ženu mého ex…ani nevedela proč byl to naprosto hloupý člověk
Ani na pozdrav neodpověděla. Prisla k nám na návštěvu a opět bez pozdravu to už jsem nevydržela a řekla jsem jí pokud nemá základy slušného chování tak at okamžitě odejde :cert: Sedla si tedy ven na zahradu s mým ex ten pak přišel a řekl ať jim udělám kafe :zed: Tak mu říkám ruce máš tak ho uvař sam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
25.7.21 16:25

Ja jsem s partnerem rok a půl a tchýně mě má v blokaci, protože jsem řekla, ať dceru chytí jinak, že takhle se jí to nelíbí a proto řve. Druhý den mi napsala, že po ní stekam a že se mnou si určitě rozumět už nebude. No, a vlastně je nám teď všem líp. 🤣 nedělala bych si z toho hlavu, pokud ti to s chlapem klape a nehádate se kvůli tomu, tak je to problém jenom jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
25.7.21 16:30

Jak víš, že na Tebe nadávají?
Dřív jste si rozuměli v čem?
Jak Tě konkrétně ovlivňuje jejich změna vztahu k Tobě? A není to jen Tvůj pocit?
V mnohých rodinách se tohle děje. Stává se to. Partner sice může stát při Tobě, ale dlouhodobě ty neshody spíš poukazují na to, že jste možná založením a způsobem života nekompatibilní. To trochu sleduj, protože zatím můžeš vidět kluka v růžových barvách, ale časem se vyloupne povaha, jakou vychovala ta rodina, s níž si nerozumíš.
Každá rodina je prostě jiná a málokdy se stává, že se spřátelí na život a na smrt.
Ale zase, když jsou k sobě ty rodiny pouze rezervované a nebydlí pod jednou střechou, žít se s tím dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 16:35

Pridavam se do klubu. S pritelem jsem 15 let a s tchyni se jak bych to rekla,,tolerujeme”. Ona me nema rada a ja ji primo nesnasim. Myslela si, ze nam bude vychovavat nase deti a ze vsichni budou skakat jak ona piska. Byla tak zvykla. Tchan a jejich dva synove (jeden z nich muj pritel) doslova stali v pozoru a co rekla, to bylo svate. Vetsi peklistku v rodine jsem nezazila. Jak byl chvili klid, uz vse rozdmychavala a prudila. Hrozny clovek. Tchan zemrel, jeden syn se s ni nebavi a druhy z litosti. Vnoucata k ni nechteji, protoze je porad komanduje a dela rozdily….kdysi me to trapilo, ale uz se od toho dokazu oprostit a uplne ji vymazat. Jen ji toleruji jako matku sveho pritele. Nema kamaradky, ani pratele…potrestala se sama…

• Citovat
  • Nahlásit
6218
25.7.21 16:48

Také nemám dobrý vztah s tchyní a ani s tchánem. Vycházím dobře akorát s mužovou babičkou a jeho bratrancem. :nevim: Neřeším, s tchyni jednou jedno odpoledne vydržím, ale po dvou hodinách si nemáme co říst. Tchána vidím asi jednou v roce a to si s ním nemá ani co říct můj muž. Nejhůř jsem na tom se švagram, toho kompletně ignoruji a nesmí vkročit do našeho bytu a být o samotě s mými dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
25.7.21 16:55

No a stýkáte se? Nadávají Ti osobně? Nebo Ti to tlumočí přítel, když přijede z návštěvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
25.7.21 16:57

Třeba to nebude tak horký a stačilo by si s nima prostě jen promluvit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
25.7.21 17:09
@Anonymní píše:
Ahoj, řeším problém. S přítelem jsme spolu 3 roky. V našem vztahu jsme měli jeden rozchod na par měsíců. Nebyla v tom nevěra ani nic podobného, oba jsme dost zapracovali bylo to kvůli opravdu prkotinam. S rodinou partnera jsme měli dobrý vztah, zboznovali mě. Bohužel poté když jsme se k sobě vrátili což jsou už téměř dva roky zpět mě doteď nesnáší, protože jejich chlapeček byl kvůli mě smutný :zed: nevím jak to změnit a upřímně mě to dost ubiji ve vztahu. Stojí to mezi mnou a přítelem. On se za mě vždy postaví normálně a dobře nám to funguje zijeme spolu, ale oni mají stále problémy a hodně na mě nadávají. Zažili jste některá? Děkuji :)

Tak se jich zeptej, co mají za problém? Měli jste dobrý vztah, tak by nemusel být problém hodit řeč. Není v tom něco jiného? Nenapovídal jim partner o tobě něco v době, když jste se rozešli? Jinak nechápu, proč bys jim teď tolik vadila, když tě dřív zbožnovali :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 09:51

Věřím, že je tato situace nepříjemná. Já osobně bych si s nimi zkusila promluvit, říct, proč jste se odloučili a upřímně „vysvětlit“ že o partnera nadále stojíte a milujete ho. Z jejich pohledu chápu, že na vás mohou být naštvaní, ale dobré vztahy v rodině jsou podle mě opravdu důležité a v tomhle případě bych polkla všechnu důstojnost a snažila se to uvést na pravou míru. Neříkám, ať jim začnete lézt do zadku, to určitě ne, ještě pokud na Vás dle Vašich slov nadávají. Nebyla bych potichu, ozvala bych se a snažila jim „dokázat“ že jste pro Vašeho partnera ta nejlepší možná přítelkyně. Přeji pevné nervy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
28.7.21 18:34
@Anonymní píše:

Co Vám řekl Váš táta, když jste mu pověděla to samé, co nám tady ve fóru? „Rozešla jsem se na několik měsíců s partnerem. Opravdu kvůli prkotinám.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 09:56
@Montauk_INTJ píše:
Co Vám řekl Váš táta, když jste mu pověděla to samé, co nám tady ve fóru? „Rozešla jsem se na několik měsíců s partnerem. Opravdu kvůli prkotinám.“

jak to souvisí se zakladatlčiným problémem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat