Jak můžu odejít?

Anonymní
25.7.21 19:29

Jak můžu odejít?

Ahoj omlouvám se za chybí v textu a asi tomu nebudete moc rozumět. Zrovna teď břečim… Když se nám narodil syn, měla jsem velké problémy s kojením, manžel i ostatní do mě pořád hučeli že když nebudu kojit budu hrozná matka a že jsem sobecká. Z toho začínala moje nenávist k synovi. Zašlo to daleko, udělala jsem pár blbostí, ale uznala jsem svoje chyby a chtěla se léčit, byla jsem 6 měsíců v psych léčebně kde jsme se léčila s poporodní depresí. Mezitím proběhl soud, kde byl syn svěřen do výhradní péče manželovi. Po návratu z léčebny jsem se vrátila domů, se synem je to už mnohém lepší, starám se o něho jen já. Ale manželství nám moc neklape, manžel mě pomalu ani nepustí do obchodu :,(. Když je v práci, tak mě zamyka, pořád mi říká jak mě nešnaší a že jemu i synovi bylo lépe beze mě. Chtěla bych od manžela odejít, ale nechci tam nechávat syna. O syna se teda starám jen ja, kdybych odešla manžel by syna dal tchýni. Můžu i se synem odejít? Já už ne vím co dál dělat, doma to s manželem nezvládá. Navíc má už i novou žensku a do očí mi řekl že čeká na pár věcí a pak mě vyhodí z baráku, ale syna mi nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
25.7.21 19:47

No, pokud ho má ve výhradní péči manžel, tak můžeš odejit jen sama. Můžeš zažádat o úpravu styku, ale ve velké úspěchy bych nevěřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
25.7.21 19:48

A kolik je synovi? Vyhodit tě jen tak nemůže. Ale ty si syna tak úplně taky vzít pryč nemůžeš když ho má v péči on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 19:51

@pikola Synovi je 18 měsíců, já právě nevím jestli mě může vyhodit, on tvrdí že jo protože je to jeho barák. Já vím že si syna vzít nemůžu, ale nevím co dělat. Nemůžu se jít ani nikam poradit, manžel mě pouští ven je v případě že jde se mnou on nebo někdo z rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
24528
25.7.21 19:51

Syna vzit nemůžeš, pokud ho ma ve výhradní péči otec. Můžeš dát návrh k soudu o úpravu styku, ale budeš muset počkat jak tam rozhodnou a to může trvat měsíce. Na druhou stranu muž tě taky nemůže jen tak vyhodit ze dne na den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
25.7.21 19:52

Pokud nechceš o syna přijít, nesmíš dělat žádné krávoviny. Musíš být silnější a statečnější, než běžné matky. A může to chvilku trvat. Natáčej si, jak tě manžel zamyká, jak s tebou mluví.. Dodržuj léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
25.7.21 19:54

A ty jsi se pokusila o sebevraždu nebo tak něco? Nebojí se spíš o tebe, že někde si něco uděláš nebo utečeš? Máš svoji rodinu, která by ti pomohla nebo kam by jsi šla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17195
25.7.21 19:56
@Anonymní píše:
@pikola Synovi je 18 měsíců, já právě nevím jestli mě může vyhodit, on tvrdí že jo protože je to jeho barák. Já vím že si syna vzít nemůžu, ale nevím co dělat. Nemůžu se jít ani nikam poradit, manžel mě pouští ven je v případě že jde se mnou on nebo někdo z rodiny.

A tvoje rodina, tvoji rodice… ti na tvoji situaci rikaji co? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 19:57

@mokkk Já se snažím být teď kvůli synovi silná, vím že mu hodně dlužím. Já si všechno nahrávala, ale manžel mi každý týden telefon kontrole a pak všechno maže. Když jsem mu telefon nechtěla dát dál mi facku a celý dva dny mě zamkl v pokoji, nemohla jsem ani být se synem, neměla jsem ani co jíst a pít, chvíleme jsem myslela že snad umřu.

• Citovat
  • Nahlásit
27119
25.7.21 19:59

No to by jsi měla volat spíš když ne na policii tak aspoň na linku bezpečí 8o manžel tě týrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:00

@pikola Ne nic takového, jen jsem byla prostě blbá, chtěla jsem utéct někam do ciziny, tak jsem manželovi a máme ukradla peníze. Moje rodina mě moc nemá rád, říkají že jsem pro ně jen přítěž ale myslím že na ulici by mě nenechali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:01

@cecetka Ty na to neříkají nic, dělali jako by neviděli jak se ke mě manžel chová.

• Citovat
  • Nahlásit
27119
25.7.21 20:02
@Anonymní píše:
@pikola Ne nic takového, jen jsem byla prostě blbá, chtěla jsem utéct někam do ciziny, tak jsem manželovi a máme ukradla peníze. Moje rodina mě moc nemá rád, říkají že jsem pro ně jen přítěž ale myslím že na ulici by mě nenechali.

A ty peníze zakončily kde? Předpokládám, že jsi nechtěla utíkat sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661

Když tě zamkne, volej policii. Co jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
@Anonymní píše:
@mokkk Já se snažím být teď kvůli synovi silná, vím že mu hodně dlužím. Já si všechno nahrávala, ale manžel mi každý týden telefon kontrole a pak všechno maže. Když jsem mu telefon nechtěla dát dál mi facku a celý dva dny mě zamkl v pokoji, nemohla jsem ani být se synem, neměla jsem ani co jíst a pít, chvíleme jsem myslela že snad umřu.

nastav si zálohování na cloud a dokumentuj a podej trestní oznámení pro týrání, nesmíš si to nechat líbit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat