Jak na hemoroidy

Anonymní
22.9.20 00:45

Jak na hemoroidy

Holky, potřebovala bych radu. Prakticky 19 let mám sedave zaměstnání 8 hodin denně, do toho ještě dělám z domu účetní. Takže i doma se při práci hodně nasedim. Popravdě pohybu moc nemám :nevim: krom domácích prací a procházky se psem.
Dnes je mi 30. Hemoroidy mě trápí už asi 7 let. Teď jsem v 38 týdnu těhotenství a popravdě je to fakt hrůza. Mám venku 2 velké vyhredle hemoroidy. Zkoušela jsem faktu mast, ale pomáhá mi jen dočasně (dokud nejdu na velkou). Už fakt nevím co s tím, poslední 3 dny mě to bolí i při normálním sezení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1480
22.9.20 01:01

Detralex a dubová kůra.. a pokud tak zajít na proktologii, někdy je nejlepší si je nechat chirurgicky odstranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
22.9.20 07:08

Nezbyde ti nic jineho, nez chirurgicke odstraneni. Jakmile se dostanou ven, neni cesty zpet a je to narocnejsi, nez odstraneni, kdyz jsou uvnitr. Ja mam nastesti jen vnitrni, bylo jich dokonce 5 a ted uz jen dva. Dr. mi toto rikal, co jsem napsala. Takze po tehotenstvi jdi co jsk nejdriv. Bude se to jen zhorsovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398
22.9.20 07:20

Když tě to trápí už 7 let tak nevím na co jsi čekala. Teď už toho moc nevyřešíš. Mně teď taky jeden vylezl při zácpě, jsem v 37.týdnu, taky parádně bolel, kombinovala jsem dubovou kůru, prokto glyvenol ten to znecitliví a detralex, řekni lékaři ať ti ho předepíše, a po porodu to začni řešit, jinak se toho nezbavíš. Než půjdeš vždycky na velkou tak použij čípek prokto glivenolu nebo glicerinového, pomůže změkčit a nebude takový tlak, neutírej to toaletákem ale rovnou osprchuj a použij dubovou kůru na stažení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 16:16

Ahojky, taky souhlas, na hemerodiy Detralex a dubovou kůru. Mně Detralex teda dokonce pomohl i na těhotenský křeče v nohách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama