Jak namíchat kaši do lahvičky?

347
27.8.08 20:22

Jak namíchat kaši do lahvičky?

Ahojte, prosím o radu:
jak namíchat mléčnou kaši do lahvičky. Můj osmiměsíční Vítek lžičkou normálně papá všechno, ale kaši večer ne. Už je vždycky úplně vyčerpaní, prakticky mi u té lahvičky spí. Tak mu dávám kaši do lahvičky. Dosud jsem dávala do 270 ml Sunaru (240ml vody+8 odměrek Sunaru) 3 plnější odměrky nemléčné kaše. Teď jsem dostala od kámošky kaši mléčnou a chtěla bych ji Víťovi dát, ale nevím, jak to namíchat. Myslíte, že mám do 240 ml vody dát tak 4 odměrky kaše ?? Jsem asi tupoun, ale nevím, jakým poměrem to prostě namíchat, aby to teklo savičkou od Aventu - variabilní průtok…Asi bude nejlepší to prostě vyzkoušet, že? no ale kdyby některá mléčnou kaši dělala do lahvičky, tak prosím o sdělení zkušenosti :-)
Děkan ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
27.8.08 21:04

Ahoj Lupito, já dělám mléčnou Sunarku do lahve taky (už několik let :lol: ). Dávám do 250 ml vody cca 7 odměrek (není hustá), na 240 ml mi přijdou 4 odměrky moc málo… Ale používám obyčejný latexový dudlík s vlastnoručně vyrobenou dírkou :lol: , při přípravě průběžně míchám, aby se neudělaly žmolky…
S Aventem zkušenost nemám. Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
28.8.08 00:20

Já jsem také občas dělávala do lahvičky - ale se lžičkou, takže tam je ten průtok větší. Nicméně hustotu prostě odhaduji podle oka… I když krmím normální lžičkou z mističky, tak stejně se neřídím poměrem na krabici, ale dělám mnohem řidčí. Honzík je totiž večer také kaput a nejraději má, když mu to dávám hodně rychle a z té lžičky mu to teče snad rovnou do krku :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
29.8.08 21:55

Ahoj! My měli s malým stejný problém, kaši večer nejedl, protože už byl moc unavenej… Krmili jsme vždy po koupání, pak mlíčko (od 5. měs. kaše),pak rovnou do postýlky… Ctěla jsem mu ale kaši dávat lžičkou, protože jí lžičkou líp, se sáním měl potíže od narození…
Tak mu kaši dávám před koupáním, když je ještě relativně čilej… A osvědčilo se mi to… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
30.8.08 13:53
Taz píše:
Ahoj! My měli s malým stejný problém, kaši večer nejedl, protože už byl moc unavenej… Krmili jsme vždy po koupání, pak mlíčko (od 5. měs. kaše),pak rovnou do postýlky… Ctěla jsem mu ale kaši dávat lžičkou, protože jí lžičkou líp, se sáním měl potíže od narození…
Tak mu kaši dávám před koupáním, když je ještě relativně čilej… A osvědčilo se mi to… :wink:

Aha, no jo, ale to se mi pak poblinka..... a nevim, jestli by pak jeste pil to mlicko…
Diky kazdopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
30.8.08 17:44

Lupita, já měla strach taky, že se poblinká, ale stavá se to jen minimálně a ublinkne si jen nepatrně… A to ve vaně řádí pořádně… :lol: I když je to asi jak u kterýho miminka… Ale za zkoušku to myslím stojí… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.9.08 23:54

Taky jsem nějaký čas ze stejného důvodu dělala kaši do lahve, mám láhev od MAMu s dudlíkem na kaši, kde je ta díra hodně velká a musí se to prostě zkusit, každá kaše je jiná, stejně tak dírka v savičce. Myslím, že těch 250 ml/7 odměrek jak píše Fragola jsem dávala zhruba i já, ale nevím přesně, neměřila jsem, nalila jsem do lahve vodu, nasypala kaši, zavřela, protřepala, ochutnala a pak jsem dolila vodu nebo přisypala kaši, podle toho jestli to teklo moc nebo vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
3.9.08 20:52

Holky, vsem moc diky.
Zkousela jsem tedy tu mlecnou Sunarku, ale nejak to nejde. KDyz dam malo odmerek, neni dobra (neda se to srovnat s tim, kdyz udelam nemlecnou se Sunarem) a kdyz jich dam vic, zas to netece… Jedine jeste udelat mega diru do lahvicky. No a predstavte si, ze kase na lzicce Vitka nadavovala a nechutnala mu. Nechapu to, byla to same, co ma v lahvi a normalne uz ji i kousky…Dnes nam je 8 mesicu - to to leti :-) 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.9.08 23:10

Tak jedině zvětšit tu dírku v savičce, ta naše od Mamu jí měla fakt elkou už když jsem jí koupila a protékala i hustější kaše krásně - teda pokud to nebyla nějaká kaše s kousky jablek apod. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama