Laktační poradce

1102
24.8.08 14:41

Laktační poradce

Ahojky poraďte mi nějakou laktační poradkyni nejlépe v Čáslavi. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.8.08 15:23

Ahoj pilcando, nevím, jestli ti to pomůže,ale mám kontakt na jednu dobrou laktační poradnkyni z Havl.Brodu.Pokud bys měla zájem, písni mi sz a já ti napíšu na ní kontakt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
24.8.08 22:55

laktační

Na stránkách www.kojeni.cz najdeš přímo seznam laktačních poradkyň vč. telefonů nebo kontaktů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
renatica
2.11.11 13:05

Laktační poradkynš

Prosím o radu,… nevíte někdo o nějaké laktační poradkyni v okolí Čáslavi nebo Kutné Hory?? Nemáte někdo zkušenost,..poradte mi prosím na netu nic ne a ne najít !! děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
17629
2.11.11 13:07

zkus někoho z větší dálky a zatelefonovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.11 13:12

ale koho ???
:oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
2.11.11 13:18

podívej se na ten odkaz co sem dala Desty, je tam seznam laktačních poradců (v menu po levé straně cca uprostřed). Čáslav, Kolín ani KH tam není tak vyber prostě něco dál a zavolej si, třeba seznam není aktuální. Většinou poskytují poradenství i po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.11 13:30

aha já si tu práci te poradkyně nedovedu ani představit myslela jsem že mě vyloženě chytne ukáže a tak ,.. jak správně vše dělat,..ale fajn zkusím zavolat někam dál a uvidíme ,..moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1187
2.11.11 13:42
renatica píše:
aha já si tu práci te poradkyně nedovedu ani představit myslela jsem že mě vyloženě chytne ukáže a tak ,.. jak správně vše dělat,..ale fajn zkusím zavolat někam dál a uvidíme ,..moc děkuji

mě radila jak po telefonu(když jsem měla problémy při ukončení kojení), tak přijela i na osobní návštěvu domů (když jsem šla z porodnice) a názorně mi vše ukázala, resp.já jí jak kojím a ona řekla co dělám dobře nebo co je potřeba změnit…záleží asi i co od ní potřebuješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
2.11.11 16:25

přesně tak, ona může poradit po telefonu a i přímo se na vás podívat a poradit tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama