Jak naučit spát dítě samo v postýlce?

20.10.19 21:46

Jak naučit spát dítě samo v postylce?

Ahoj. Chtěla bych naučit dceru spát v postylce a nevím jak. Spí snáma v posteli od dvou měsíců. Bylo to pohodlnější kvůli kojení a stále koním a dceři je 15m. Pres den v postylce spí. Večer ji uspávam u prsa a dam do postýlky tak se stejně vzbudí a je to různý někdy tam vydrží spát pul hodky jindy hodku nebo hodku a pul a když ji znova uspim u prsa a dam zpět do postýlky tak se stejně zase vzbudí tak si ji nechám už u sebe. Přitom v noci se už nekojim az k ránu vyžaduje perso několikrát dokud se nevzbudí. Nevím jak ji naučit už na postylku. Nemáte pro mne ňákou radu, tip? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1615
20.10.19 21:58

Skoro kazdou noc za mnou pribehne i moje sedmileta dcera. A nevidim na tom nic spatneho. Necham ji u sebe dokud bude chtit. V 15 uz tam behat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
788
20.10.19 22:18

Taky to nehrotim. Te nasi jsou dva. Spala s námi asi od jejich 14dni, kdy jsem zjistila, ze se mnou se tak necuka a je klidna, zatimco sama se pořád budila.. Kojila jsem do 15m a jak pred tim vekem, tak i potom mela ruzna obdobi. Nekdy i mesic vydrzi spat v postylce většinu noci. A nekdy se tuli kazdou noc. Vetsinou ke mne, ale mela i obdobi, kdy chtela byt uprostred mezi mnou a přítelem. Mne je to jedno, jeji postylku mame prirazenou k moji strane a at si vyleza a sleza, jak potrebuje. Uspokojena potreba je preci prednejsi, nez moje pohodli.. Navic ja se tulim rada, ona porad tak miminkovsky voni :srdce: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 05:03

První dvě deti jsem vysoupla z postele, když jsem byla tehotna :),protoze už jsme se dosti mackaly :ja, břicho a holky 6 a 9 let :P. TAk sly do svého pokojíčku, ale musela jsem koupit TV. A syn ten je opet v posteli.je mu 18 měsíců. A neresim to.Do 18 tam snad spat nebude. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 05:04

Takže vlastně řadu nemám, ale jen podporu, že v tom nejsi sama :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 11:37
@Veveronik1983 píše:
Ahoj. Chtěla bych naučit dceru spát v postylce a nevím jak. Spí snáma v posteli od dvou měsíců. Bylo to pohodlnější kvůli kojení a stále koním a dceři je 15m. Pres den v postylce spí. Večer ji uspávam u prsa a dam do postýlky tak se stejně vzbudí a je to různý někdy tam vydrží spát pul hodky jindy hodku nebo hodku a pul a když ji znova uspim u prsa a dam zpět do postýlky tak se stejně zase vzbudí tak si ji nechám už u sebe. Přitom v noci se už nekojim az k ránu vyžaduje perso několikrát dokud se nevzbudí. Nevím jak ji naučit už na postylku. Nemáte pro mne ňákou radu, tip? Děkuji.

BYCH TAky potrebovala stejnou radu. Mám 16mes dceru a stejný problém. Přes den usne jen v kocáru venku, ani nemusím moc trást, zrejme je tam lepší vzduch. V pokoji me i pres zatemneni jen tak neustne, ale venku v kocaru do 5ti min i bez hušání… je tuhá. :) vecer uspim u prsa a prenesu do postylky, ale uz 3ti den se me zkuli s postele - nabita energii - a chce si hrat kdyz delam ze spim nebo ji reknu at jde za mnou do postele spinkat tak chytne histerak. Pritom je to moc hodna, nikdy neplace, se spanim sme taky problemy nikdy nemely.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama