Jak nejrychleji vyléčit dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misovci
Nováček 7 příspěvků 26.12.16 11:29
Jak nejrychleji vyléčit dítě

Ahoj, moc prosím o radu, dvouletý syn začal kašlat, a má rýmu. Nic šíleného, žádné teploty nic, jen nachlazený. Ale na Silvestra máme jet na chatu kde bude půl roční miminko, proto prosím o radu jak nachlazení efektivně a rychle řešíte vy? Děkuji moc!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Karleon
Kelišová 5421 příspěvků 26.12.16 11:31

Klid a teplo. Nechala bych ho doma odpočívat, žádné procházky ani námaha. Neurychlí to léčbu, ale zabrání to zhoršení. Jinak v tomhle stavu bych na chatu, kde bude půlroční dítě, jela.

Fofrník
Závislačka 3588 příspěvků 26.12.16 11:37
@misovci píše:
Ahoj, moc prosím o radu, dvouletý syn začal kašlat, a má rýmu. Nic šíleného, žádné teploty nic, jen nachlazený. Ale na Silvestra máme jet na chatu kde bude půl roční miminko, proto prosím o radu jak nachlazení efektivně a rychle řešíte vy? Děkuji moc!

Vitamíny pomohou taky. ;)

amazon
Echt Kelišová 8790 příspěvků 26.12.16 11:38

@misovci Doporučuji nasadit vitamíny. Já každý den mačkám pomeranče a mandarinky, starší jsem koupila i B-komlex..mladšímu bych ho pořídila taky, prodávají ho jako NUtrolin B, je to v sirupu… Můj 2.5 letý sice tabletu zapije, ale nechce..

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 26.12.16 11:39

@misovci jak píší - klid a teplo. A nám vždy pomáhá /i mě/ Just. Ale nechci dělat reklamu :roll: já to neprodávám. Jen kupuji páč nám to prostě pomáhá :palec:

Alyss1
Závislačka 2955 příspěvků 1 inzerát 26.12.16 11:56

Vitaminy a prirodni prostredky. Ja vzdy nasazuji cibulovy sirup a eukalyptovy olej.

Taao
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 11:58

Česnek

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 26.12.16 12:06

Čínské kapky vyléčí do dvou dnů cokoliv, doporučuji. Jsou homeopatické, vhodné i pro malé děti.
 http://www.sanbao.cz/index.php?…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44155 příspěvků 26.12.16 12:20

A za me cerstvy chladny vzduch, pomaha to lepe nez sezeni doma, aspon nam. Plus cerste ovoce zelenina a do nosu morska voda.

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:28

U nás hodně na začínající kašel pomáhá dávat prvních 24-36h cca po hodině lžičku tymiánového sirupu a cibulové šťávy. Efekt zázračný. Ať je brzy ok. :hug:

amazon
Echt Kelišová 8790 příspěvků 26.12.16 12:34

@Denčii tu cibulovou šťávu by mi děti nepozřely, ale ten tymián si děláš sama?

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:45

@amazon ano, sama. 250ml vody s 200g cukru, přivést k varu, nechat 15min mírně probublávat, pak odstavit, nasypat jeden sáček sušeného tymiánu a nechat do vyhladnutí. Pak přes sítko a podávat.
Tu cibulovou šťávu dělám s medem a chutná jim.

bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 26.12.16 12:46

My užíváme pro holky lichořeřišnici, je to přírodní antibiotikum, kapu to do vody nebo čaje.

http://www.bylinkyprovsechny.cz/…-fytoterapie

amazon
Echt Kelišová 8790 příspěvků 26.12.16 12:48

@Denčii díky moc..ten tymián teda už nevařit?…a tu cibuli děláš jak?

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:49

@bublinek a ta vám zabírá rychle? Nám pomohla od hemofila, ale byla to 3týdenní kura. A zrovna dnes jsem začala s užíváním u sebe.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >