Reklama

Jak nejrychleji vyléčit dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misovci
Nováček 7 příspěvků 26.12.16 11:29
Jak nejrychleji vyléčit dítě

Ahoj, moc prosím o radu, dvouletý syn začal kašlat, a má rýmu. Nic šíleného, žádné teploty nic, jen nachlazený. Ale na Silvestra máme jet na chatu kde bude půl roční miminko, proto prosím o radu jak nachlazení efektivně a rychle řešíte vy? Děkuji moc!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 26.12.16 11:31

Klid a teplo. Nechala bych ho doma odpočívat, žádné procházky ani námaha. Neurychlí to léčbu, ale zabrání to zhoršení. Jinak v tomhle stavu bych na chatu, kde bude půlroční dítě, jela.

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 26.12.16 11:37
@misovci píše:
Ahoj, moc prosím o radu, dvouletý syn začal kašlat, a má rýmu. Nic šíleného, žádné teploty nic, jen nachlazený. Ale na Silvestra máme jet na chatu kde bude půl roční miminko, proto prosím o radu jak nachlazení efektivně a rychle řešíte vy? Děkuji moc!

Vitamíny pomohou taky. ;)

amazon
Echt Kelišová 8750 příspěvků 26.12.16 11:38

@misovci Doporučuji nasadit vitamíny. Já každý den mačkám pomeranče a mandarinky, starší jsem koupila i B-komlex..mladšímu bych ho pořídila taky, prodávají ho jako NUtrolin B, je to v sirupu… Můj 2.5 letý sice tabletu zapije, ale nechce..

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 26.12.16 11:39

@misovci jak píší - klid a teplo. A nám vždy pomáhá /i mě/ Just. Ale nechci dělat reklamu :roll: já to neprodávám. Jen kupuji páč nám to prostě pomáhá :palec:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 26.12.16 11:56

Vitaminy a prirodni prostredky. Ja vzdy nasazuji cibulovy sirup a eukalyptovy olej.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 11:58

Česnek

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 26.12.16 12:06

Čínské kapky vyléčí do dvou dnů cokoliv, doporučuji. Jsou homeopatické, vhodné i pro malé děti.
 http://www.sanbao.cz/index.php?…

blumen
Hvězda diskuse 40352 příspěvků 26.12.16 12:20

A za me cerstvy chladny vzduch, pomaha to lepe nez sezeni doma, aspon nam. Plus cerste ovoce zelenina a do nosu morska voda.

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:28

U nás hodně na začínající kašel pomáhá dávat prvních 24-36h cca po hodině lžičku tymiánového sirupu a cibulové šťávy. Efekt zázračný. Ať je brzy ok. :hug:

amazon
Echt Kelišová 8750 příspěvků 26.12.16 12:34

@Denčii tu cibulovou šťávu by mi děti nepozřely, ale ten tymián si děláš sama?

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:45

@amazon ano, sama. 250ml vody s 200g cukru, přivést k varu, nechat 15min mírně probublávat, pak odstavit, nasypat jeden sáček sušeného tymiánu a nechat do vyhladnutí. Pak přes sítko a podávat.
Tu cibulovou šťávu dělám s medem a chutná jim.

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 26.12.16 12:46

My užíváme pro holky lichořeřišnici, je to přírodní antibiotikum, kapu to do vody nebo čaje.

http://www.bylinkyprovsechny.cz/…-fytoterapie

amazon
Echt Kelišová 8750 příspěvků 26.12.16 12:48

@Denčii díky moc..ten tymián teda už nevařit?…a tu cibuli děláš jak?

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26.12.16 12:49

@bublinek a ta vám zabírá rychle? Nám pomohla od hemofila, ale byla to 3týdenní kura. A zrovna dnes jsem začala s užíváním u sebe.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama