Jak někoho setřít

112
30.3.21 07:37

Jak nekoho setrit

Ahoj, jak nekoho slusne setrit… nenapadaji me slova…

Mam sestrenici a vzdy kdyz si chce postezovat na manzela, tak vola… Vzdy je mi lito ji odmitnout, ma problemy… Ikdyz nemam cas, proste ji to vemu, protoze je rodina…Mam ji rada… Chci ji pomoct…
Ale kdyz mam jednou za rok problem ja… Pisnu ji, ze bych potrebovala s ni mluvit, rekne mi, ze nema cas, pak zapomene… Ted se jeste urazila, ze kdyz si ona piskla ja zas neskacu a mam toho uz plne zuby..
Co byste ji na to rekly? Ale decentne. Nechci urazet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
112
30.3.21 07:42

Zakladatelka

Rekla bych, ze mam navic mnohem vic starosti a mene volneho casu. Jen, ja to proste neznam… Vzdy si dokazu nejit cas na sve kámošky, rodinu… Vzdy, ikdyby to melo byt 5 minut..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
30.3.21 07:45

To cos tady napsala? Ze ty vyslechnes pokaždé a ona na tebe kašle? Proste ji říct, ať se místo urážení zamysli, kdy ona pomohla tobě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 07:45

Bože můj, je to rodina, byla bych upřímná.
To, že si na mě nikdy nenajde čas znamená, že já si prostě nebudu nacházet čas na ni. Buď se chytne za nos, nebo tě aspoň nebude trápit stížnostmi na chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
30.3.21 07:46

Lidi jsou sobečci, to tak je.
Koukej, sice je to tva rodina. Ale ten clovek si hraje na"šefika" a mysli jen na sebe. To neni pritel do nepohody, jestli rozumis co rikam. Ja bych ji zacala pomalu ale jiste ignorovat.. At ji ze sveho zivota pomalu vymitim. Bude v nej, ale nechtela bych mit s takovou osobou blizsi : at uz rodiny nebo kamaradsky vztah. at to dela nekomu jinemu. Ten ji posle mozna do patricnych mezi s takovym pristupem

Příspěvek upraven 30.03.21 v 07:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
30.3.21 07:48

Hele, mne kdyz vola nekdo v bevhodnou chvili, kdy se mi to proste nehodi, tak to bud nevezmu nebo to rovnou tipnu, obvykle napisu sms, ze ted zrovna nemam cas. Nenecham se proboha citove vydirat, nebzdu se ospravedlnovat, pric nemam cas atd. :nevim: Tyhke manyry, ktery popisujes, bych absolutne nestroela, je to citova manipulace. Na to nemam cas ani naladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22652
30.3.21 07:51
@Anonymní píše:
Koukej, sice je to tva rodina. Ale ten clovek si hraje na"šefika" a mysli jen na sebe. To neni pritel do nepohody, jestli rozumis co rikam. Ja bych ji zacala pomalu ale jiste ignorovat.. At ji ze sveho zivota pomalu vymitim… Bude v nej, ale nechtela bych mit s takovou osobou blizsi „at uz rodiny nebo kamaradsky vztah“. at to dela nekomu jinemu. Ten ji posle mozna do patricnych mezi s takovym pristupem

píšeš si sama se sebou? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21540
30.3.21 07:52
@stinga píše:
píšeš si sama se sebou? :roll:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
30.3.21 07:56

@stinga tak to me dostalo :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 07:58

@stinga Další, kdo nepochopil, jak funguje anonymita na emiminu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
30.3.21 07:58

Tak jsi si nakonec odpovědela sama :palec: takže už víš, jak to vyřešit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
30.3.21 08:00
@Anonymní píše:
Koukej, sice je to tva rodina. Ale ten clovek si hraje na"šefika" a mysli jen na sebe. To neni pritel do nepohody, jestli rozumis co rikam. Ja bych ji zacala pomalu ale jiste ignorovat.. At ji ze sveho zivota pomalu vymitim. Bude v nej, ale nechtela bych mit s takovou osobou blizsi : at uz rodiny nebo kamaradsky vztah. at to dela nekomu jinemu. Ten ji posle mozna do patricnych mezi s takovym pristupemPříspěvek upraven 30.03.21 v 07:55

Se doma nudíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10487
30.3.21 08:15

To je dobry :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
30.3.21 08:22

Pokud je to rodina, zavolej ji a promluv si s ni o tom. A pokud to nepochopi, tak si aspon pro to udelala maximum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9002
30.3.21 08:38
@Anonymní píše:
Koukej, sice je to tva rodina. Ale ten clovek si hraje na"šefika" a mysli jen na sebe. To neni pritel do nepohody, jestli rozumis co rikam. Ja bych ji zacala pomalu ale jiste ignorovat.. At ji ze sveho zivota pomalu vymitim. Bude v nej, ale nechtela bych mit s takovou osobou blizsi : at uz rodiny nebo kamaradsky vztah. at to dela nekomu jinemu. Ten ji posle mozna do patricnych mezi s takovym pristupemPříspěvek upraven 30.03.21 v 07:55

No vidíš jak sis pěkně sama odpověděla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat