Jak nenarušit s UM kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kazetkakiki
Povídálka 47 příspěvků 04.08.19 11:39
Jak nenarušit s UM kojení?

Zdravím. Máte nějaké cenné rady, jak si nenarušit dokrmováním UM kojení? Aby mi miminko nepřestalo odmítat prso a aby se mi nesnížila laktace. Nechce se mi dávat UM přes flašku, jaké ještě muzu pouzit metody? A s jakou značkou máte dobré zkušenosti? Slyšela jsem, že je dobrá značka „Naše mléko“. Máte zkušenost?
Díky za odpovědi

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 28262 příspěvků 04.08.19 13:02

Musíš si sama v sobě ujasnit, že každé dítě je jiné a nikdo Ti nezaručí, ze pri podání UM v lahvi je dítě nezačne preferovat. Známá podala láhev s Nutrilonem, protože se chtěla jít bavit a byla to cesta k rychlému odstavení. Některé maminky kombinují dokrm UM. Alternativní zpusob je strikacka, kadinka, suplementor, po prstu cevkou.
Zvazila bych, jestli je to nutné. Některým detem UM zachutna a potom už MM nechtějí. Taky záleží, jestli chces dokrmovat dítě, které nepribira, nebo musis pryč a chceš to střídat. Ideální by bylo dát UM strikackou az po nakojeni jako dokrm.

kazetkakiki
Povídálka 47 příspěvků 04.08.19 17:24
@Jana206 píše:
Musíš si sama v sobě ujasnit, že každé dítě je jiné a nikdo Ti nezaručí, ze pri podání UM v lahvi je dítě nezačne preferovat. Známá podala láhev s Nutrilonem, protože se chtěla jít bavit a byla to cesta k rychlému odstavení. Některé maminky kombinují dokrm UM. Alternativní zpusob je strikacka, kadinka, suplementor, po prstu cevkou.
Zvazila bych, jestli je to nutné. Některým detem UM zachutna a potom už MM nechtějí. Taky záleží, jestli chces dokrmovat dítě, které nepribira, nebo musis pryč a chceš to střídat. Ideální by bylo dát UM strikackou az po nakojeni jako dokrm.

Je to kvůli nepřibirani, ale na vážení jdeme až 12.8., tak uvidíme, kolik nabrala..včera jsem ji vážila a od 12.7. nabrala zatím 190g. Mám také problém, že po jídle hodně ublinkava, ale to UM nevyřeší no…spíše jen tak dopředu zjišťuji info, ale popravdě vůbec UM dávat nechci, ráda bych čistě kojila, tak uvidíme, co u doktorky. :(

Jana206
Nadpozemská drbna 28262 příspěvků 04.08.19 18:59

@kazetkakiki Jde koupit přípravek na zahuštění MM, Nutriton se jmenuje, je to vlaknina karubin. Taky jsem mela dvě děti blinkac, jedno hranicni pribirani. Mela už 4 měsíce, vyřešila to rýžová kaše v zásobách rozmrazeneho MM ze šestinedělí.

Váš příspěvek
Reklama