Jak odnaucit spát dítě v posteli

6.10.20 14:05

Jak odnaucit spát dítě v posteli

Ahojky maminky, jak se odnaučily spát děti s vámi v posteli? Malá 16,5 měsíce usíná sama, ale okolo 1-2 ráno začne brečet a chce ke mě do postele. Trvá to cca 14dní. Nechci s malou spát, strašně se roztahuje :lol: :lol: Nějaké tipy a rady :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.10.20 14:08

Počkám si s tebou na rady. Mně se to nedaří odbourat a synovi je 6 let.
Když spí sám, tak v noci brečí, budí se, případně přijde sám a i přes den se chová hůř. Začal se mnou spát až ve 3 letech po nástupu do školky.
Zkoušela jsem vracet po usnutí, ale stejně je za chvíli zpátky.

• Citovat
  • Nahlásit
4714
6.10.20 14:12
@Mispulinek2323 píše:
Ahojky maminky, jak se odnaučily spát děti s vámi v posteli? Malá 16,5 měsíce usíná sama, ale okolo 1-2 ráno začne brečet a chce ke mě do postele. Trvá to cca 14dní. Nechci s malou spát, strašně se roztahuje :lol: :lol: Nějaké tipy a rady :andel: :andel:

Nebrat si ji tam… Utisit, uklidit. Dát mlíko, čaj, dudlik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.20 14:16

@mackA159
To dělám. Utiším, dam mleko, čaj a nic vydrží to tak 5-10min a řev. Je schopná brečet od cca 1-2 ráno třeba do 5rano s 5-10min přestávkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7922
6.10.20 14:27
@Mispulinek2323 píše:
@mackA159
To dělám. Utiším, dam mleko, čaj a nic vydrží to tak 5-10min a řev. Je schopná brečet od cca 1-2 ráno třeba do 5rano s 5-10min přestávkami

Deti mam v posteli od miminek a kolem 3 let nemaji problem prejit do sve postylky.
Mam vypozovano z okoli, ze deti co spi odmala samy se zacnou v noci stehovat k rodicum a nejde jim to odbourat az do 6-7 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7922
6.10.20 14:29
@Mispulinek2323 píše:
@mackA159

To ji fakt nechas 4!!! hodiny brecet…??
Proste chce byt s tebou, miminka potrebuji fyzicky kontakt.
Prisunout postylku k vasi by neslo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5364
6.10.20 14:40
@Mispulinek2323 píše:
Ahojky maminky, jak se odnaučily spát děti s vámi v posteli? Malá 16,5 měsíce usíná sama, ale okolo 1-2 ráno začne brečet a chce ke mě do postele. Trvá to cca 14dní. Nechci s malou spát, strašně se roztahuje :lol: :lol: Nějaké tipy a rady :andel: :andel:

Rada je taková, zvyknout si, dítě se chová přirozeně, k samostnemu spaní dozraje, těžko říct kdy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45548
6.10.20 14:48
@Mispulinek2323 píše:
@mackA159

Chudák dítě. To fakt nemáš kousek mateřského citu a tvé pohodlí ej ti přednější než vlastní dítě?
Tobě se snad taky líp spí v posteli s partnerem, tak proč odstrkuješ své vlastní dítě a nutíš ho spát samotné, když nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.20 14:58

@Lucie_Sx
Postýlku mám u postele. Samozřejmě to není pokaždé ze tak brečí a když brečí opravdu dlouho tak si vezmu pochovam uklidnim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.20 15:04

@lucenka
Proč bych hned měla bejt bez citu. Není to furt a nebreči 5h v kuse. To bych sama nevydržela aby takhle dlouho brečela. Max 15-20 min pak ji uklidnim vydrží 5-10 min a nanovo. Často si ji beru po 2h jindy to je dyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
6.10.20 15:11

@Mispulinek2323 My to taky tak máme a uz kolik měsíců, klukum je 20 měsíců. Kolem půlnoci si bereme jednoho k nám do postele, kolem 3h odchazim s druhym do postele do vedlejšího pokoje a tam to dospime. Všichni se vyspime a asi to prostě takhle potřebuji. Časem si zvyknes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
6.10.20 15:12

Buď si udělej přístavnou postýlku, aby bylo dítě s tebou a zároveň ve vlastní postýlce nebo kup do dětskýho pokojíku jeden a půl lůžkovou postel a jdi tam spát s ní. Budete mít obě místo a ty se postupně přesuneš zpět do ložnice, tím ti navíc odpadne později složitý přesunování dítěte z ložnice do vlastního pokojíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
6.10.20 15:12
@Anonymní píše:
Počkám si s tebou na rady. Mně se to nedaří odbourat a synovi je 6 let.
Když spí sám, tak v noci brečí, budí se, případně přijde sám a i přes den se chová hůř. Začal se mnou spát až ve 3 letech po nástupu do školky.
Zkoušela jsem vracet po usnutí, ale stejně je za chvíli zpátky.

Asi tak. Horko těžko jsme ji naučili usínat u sebe v pokojíčku, ale různě v noci se u nás prostě objeví. Kdyby spala, tak to snad ani nevadí, ale ona sebou děsně mlátí, kope, vrže zubama - je to masakr, snad kromě ní se nikdo nevyspí :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 15:21

@cell já mám pristavenou postel a v noci ho na ni odsoupnu. On se už nevrací.

• Citovat
  • Nahlásit
3594
6.10.20 15:21
@Mispulinek2323 píše:

První rada - dítě tohle vůbec neučit. Druhá rada - poslat zpět do své postýlky, uchlácholit - a v tomhle být důsledný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama