Jak odstavit závislačku od prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 21:54
Jak odstavit zavislacku od prsa

Maminky jak jste odstavovali od prsa vaše prcky? Mám 21m holčičku a je strašně závislá na prsů. jde ji převážně o kontakt jak o mlíko…je strašně citlivá a závislá celkove na mě a hlavně na prsů. posledni 4m je to hrůza, kdybych kojila jen v noci tak mi to tak nevadí ale přes ten den už nechci. Je jí jedno kde jsme vypadá ještě na starší hezky mluví tak si řekne i v saline mami vyslict cecek dej :roll: :oops: vyzkoušela jsem cokoliv flašku nikdy nechtěla nadavovalo se jí s toho i s dudlíku i se poblila tak přešla hned na slamku a sklinku nebo jiný dětský pití Jupi apod. Hezký ji i pije. Máte nějaké rady? Nebo měl nebo má někdo podobny problem? už jsem zoufalá. U starší jsem neměla problém skončit ale u mladší me přijde že ju budu kojit snad do 15let :cert: :jazyk:
Děkuji moc za reakce :potlesk: :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pidulka1991
Závislačka 3300 příspěvků 27.02.19 21:58

Odstavovala jsem závislcku před 1/4 rokem… Musela jsem si prelepit bradavky náplasti a vysvětlit ji, že mám „bebi“ a nejde to… Blbý bylo, že do rána se mi nalily prsa :lol:, takže jsem ji musela dát napít a zase prelepila… Byl to boj, ale už nekojim. Byly necelé 2 roky při odstavu.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 27.02.19 22:00

Řekni ji, že tě prsa bolí a nedej. Odveď pozornost. V tomhle věku by to měla chápat. Vydrž a určitě to bude do par dnu dobrý :kytka:

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:02

@Pidulka1991 tak to zkusím taky :lol: a za jakou dobu jste to zvládli?kolik dní to trvalo? v noci se vám nebudila na kojení?

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:05

@Martina84 chápe to. přes den odvedu něčím pozornost už i chápe že když je návštěva tak ne říkám ji ze by se jí smáli a nehráli by si snou. Ale když jsme sami tak je to hrozný. A v noci brečí dokud ji ho nedam.snazim se co nejdyl ale zatím vyhrává :( :zed:

eli26
Povídálka 38 příspěvků 27.02.19 22:07

U nás pomohlo, potřít bradavky tea tree olejem, tvrdila jsem, že je velký a proto se mléko pokazilo. Ochutnal a zjistil, že je to opravdu pokažené.

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:09

@eli26 to je dobrý :potlesk: :palec:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 27.02.19 22:10

@DStoskova tak když jednou das a jednou ne, tak se to nevyresi. Musis byt dusledná jako se vším. Pokud chce prso, tak ji nabidni jidlo nebo ji pochovej pokud chce spis pomazlit, ale nekoj ji. Akorat v tom bude mit zmatek a v novi nevim, no. Musis si ujasnit, jestli chces prestat a nebo to jen zredukovat treba jen na usinani a vytrvat.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 27.02.19 22:13

Ja jsem treba obe deti dala na 1. noc chlapovi, kdyz jsem rusila nocni kojeni. Dvě noci a byl klid.

a12
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 27.02.19 22:26
@DStoskova píše:
Maminky jak jste odstavovali od prsa vaše prcky? Mám 21m holčičku a je strašně závislá na prsů. jde ji převážně o kontakt jak o mlíko…je strašně citlivá a závislá celkove na mě a hlavně na prsů. posledni 4m je to hrůza, kdybych kojila jen v noci tak mi to tak nevadí ale přes ten den už nechci. Je jí jedno kde jsme vypadá ještě na starší hezky mluví tak si řekne i v saline mami vyslict cecek dej :roll: :oops: vyzkoušela jsem cokoliv flašku nikdy nechtěla nadavovalo se jí s toho i s dudlíku i se poblila tak přešla hned na slamku a sklinku nebo jiný dětský pití Jupi apod. Hezký ji i pije. Máte nějaké rady? Nebo měl nebo má někdo podobny problem? už jsem zoufalá. U starší jsem neměla problém skončit ale u mladší me přijde že ju budu kojit snad do 15let :cert: :jazyk:
Děkuji moc za reakce :potlesk: :palec:

Nerejpu, ale jak se stane, ze tolik chce mliko i pres den? Mam 1,5letyho a teda pred spanim taky chce mnam mnam a uz mi vyhrnuje triko, v noci si da taky.. Ale pres den ho to ani nenapadne.. Proste cim vic jedl normalni jidla tim min dostával pres den prso az ho mel fakt jen před spanim.. Uz spi jen jednou pres den, takže během dne ma jen pred spanim.. Ale i tak mi prijde, ze ho bude vyžadovat ještě v puberte :mrgreen:

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:26

@Martina84 chtěla bych úplně přestat. Vím že polevim že je to i moje chyba největší problém je usínání a noc tu hlavně nedávám.kdyby chtěla flašku tak ji ju dám. pres ten den když je vzhůru to zvládnu ale začne být unavená a konec a řve a řve. Asi ju hodím manželovi na 2noci o víkendu :lol: a přes den ji taky nedám a snad to bude už za nama. a musím vydržet když bude plakat.pripadam si jak blázen že se musím o tom radit :,( chtěla jsem to ukončit nějak klidnější metodou :D ale asi musím pritvrdit a nechat vyrvat 8o
Děkuji za rady :)

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:29

@a12 jak jsem psala jde ji o kontakt ne o mliko ;) když spadne a když ji ségra vezme hračku na uklidnění. Starší jsem dávala v takových situacích dudlík. Jenže mladší ho nikdy nechtela :nevim:

a12
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 27.02.19 22:30
@DStoskova píše:
@Martina84 chtěla bych úplně přestat. Vím že polevim že je to i moje chyba největší problém je usínání a noc tu hlavně nedávám.kdyby chtěla flašku tak ji ju dám. pres ten den když je vzhůru to zvládnu ale začne být unavená a konec a řve a řve. Asi ju hodím manželovi na 2noci o víkendu :lol: a přes den ji taky nedám a snad to bude už za nama. a musím vydržet když bude plakat.pripadam si jak blázen že se musím o tom radit :,( chtěla jsem to ukončit nějak klidnější metodou :D ale asi musím pritvrdit a nechat vyrvat 8o
Děkuji za rady :)

A co ji dst na vikend k babičce? :mrgreen:
To mam v planu taky :mrgreen:
Babicka je smirena s tim, ze mozna celou noc nebude spat :mrgreen:

a12
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 27.02.19 22:31
@DStoskova píše:
@a12 jak jsem psala jde ji o kontakt ne o mliko ;) když spadne a když ji ségra vezme hračku na uklidnění. Starší jsem dávala v takových situacích dudlík. Jenže mladší ho nikdy nechtela :nevim:

No jo, tak to asi byla chyba, ze v takovy situaci dostala prso, no :?

DStoskova
Povídálka 23 příspěvků 27.02.19 22:35

@a12 vím to že za to můžu já ne mala ta je na to zvykla :zed: tak byla nejrychleji uklidněna. A měsíce plinuli až je jí tolik kolik ji je :cert: já to zavedla :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama