Jak poznat růstový spurt

22.4.21 22:11

Jak poznat růstový spurt

Ahoj prosím o radu :) jak u vašeho miminka probíhal růstový spurt? Můj malý má 3 týdny do teď furt spinkal jen se napapal a zase spinkal celý den pěkně. A teď poslední 2-3 dny mi vůbec nechce spát přes den, když ho položím tak začne řvát.. Tak si ho vemu do ruky je v klidu ale taky ne na dlouho..kdyz leží tak v klidu jediné s dudlikem ale ten mu 5× za minutu spadne a to vždy spustí řev 😁jinak usne třeba po 2 hodinách nachvilinku a už se pak budí na jídlo. snažím se ho dávat k prsu víc, ale nechci moc aby se neprejidal, strašně mi blinka už tak.. Noo já nevím jestli to může být ten růstový spurt ale četla jsem že při něm jsou miminka neklidný a mě to trápí že mi začal být nespokojený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
150
22.4.21 22:40

Rustovy spurt to byt muze a nemusi, ono bohuzel u deti ma vsechno tisic moznych pricin a jaksi to komplikujou tim, ze na cele nemaj napsaný, co to zrovna je :D Kdybych hodnotila tu neochotu spat pres den, tak ma nas spurt uz dva a pul roku v kuse :D Takze bud mate tohle, nebo uz zkratka potrebuje i trosku bdeni, koukani a kontaktu, nebo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11002
22.4.21 22:42

Ono je celkem jedno, cim to je, proste ma ted takovou potrebu, no. Ono se to u mimin dost meni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
22.4.21 22:43

Nevím, zda spurt. Jsou mu 3 tydny, at je mu cokoli, pomůže kontakt (šátek, chovat). Jsi v šestinedělí a to je o odpočívání a věnování se miminku. Vše ostatní jde stranou. Postupně se od tebe bude „odlepovat“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
22.4.21 22:44

Zažila jsem to asi 3 krát. Mimco bylo uplakané, neklidné, a budilo se častěji na kojení. Měla jsem strach o cecky :P Měla jsem ji hodně na prsu.Ze začátku jsem vážila ( před a po kojo.) Takže podle mléka co jsem navážila pila opravdu více. A to řvaní, (když mimino polozíš) mi malá teda dělala i bez spurtu. Dělala to tak do 3 měsíce, pak se to nějak zlomilo…výdrž to se zlepší :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat