Jak přesvědčit matku?

Anonymní
4.7.21 13:54

Jak přesvědčit matku?

Dobrý den

Má matka mě nutí jezdit na ŠVP. Když si něco matka usmyslí, není zrovna lehké ji přesvědčit.
Moje situace je taková: Na ŠVP jsem již několikrát byla pokaždé to byl horor, protože mě většina spolužáků z nějakého důvodu nesnáší.
Naše škola funguje tak že ten kdo nejede na ŠVP zůstává ve vedlejší třídě.

Může mi pomoci i nějaká blbost, takže pokuď vás cokoliv napadlo, prosím napište.

Přeji vám ještě jednou příjemný den, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30988
4.7.21 13:55
@Anonymní píše:
Dobrý den

Má matka mě nutí jezdit na ŠVP. Když si něco matka usmyslí, není zrovna lehké ji přesvědčit.
Moje situace je taková: Na ŠVP jsem již několikrát byla pokaždé to byl horor, protože mě většina spolužáků z nějakého důvodu nesnáší.
Naše škola funguje tak že ten kdo nejede na ŠVP zůstává ve vedlejší třídě.

Může mi pomoci i nějaká blbost, takže pokuď vás cokoliv napadlo, prosím napište.

Přeji vám ještě jednou příjemný den, děkuji.

Vymysli neco lepsiho, nuda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 14:04

@vokishka
Pak se vám omlouvám.:)

Příspěvek upraven 04.07.21 v 19:11

• Citovat
  • Nahlásit
229
4.7.21 14:35

Tvoje máma ví, jak ty akce prožíváš, co se ti tam děje, že jsi z toho tak špatná, Promluv si o tom s ní. Jestli to nemůže, tak mě ještě napadla debata se školním psychologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11576
4.7.21 14:44

Nechápu proč tě nutí, když ví že tam prostě necehceš, to je problém, když budeš v jiné třídě? Asi chce mít na pár dní doma klid, nebo nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 15:29

Radu nemam, ale verim ti. Me mama nutila chodit do tanecnich, prestoze jsem vzdycky probrecela cestu na ne a z nich. Primo na tanecnich jsem se snazila drzet. Mela jsem tehdy deprese, ktere skoncily pokusem o sebevrazdu. A duvod? Protoze vsichni chodi do tanecnich, je to normalni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 19:07

@greenapple Děkuji vám, přeji příjemný zbytek dne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 19:09

@arinecka Děkuji za názor, přeji krásný zbytek dne.:)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat