jak působí spinning?

287
11.7.06 08:24

jak působí spinning?

Ahoj holky,

včera jsem poprvé v životě a ještě nedopatřením :-) navštívila hodinu spinningu v místním fitness. Půl hodiny jsem umírala :D a počítala minuty do konce, ale nakonec jsem odcházela úplně nadšená. Takhle řádně jsem si do těla nedala ani nepamatuju a tak bych v tom ráda pokračovala.
Máte někdo se spinningem zkušenost?
Chci se zeptat, pokud si trochu budu hlídat stravu a budu na spinning chodit 2× týdně případně ještě na břichostrečing (taky fajn), za jak dlouho myslíte, že je reálné shodit nějaká ta kila? Prostě chci nějak vypadat a mít trochu kondici.

díky moc za reakce
mějte se fajn
Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.7.06 08:36

taky jsem ze zacatku umirala, ale ted spinning miluju a schvalne si pridavam zatez…mam pocit, ze se mi zpevnilo pozadi a kondie je urcite lepsi…i na kol jsem to pocitila, i kdyz tam zabiraji trochu jine svaly..pry by mel spin pomahat i na celulitidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
11.7.06 08:52

Spinning

Ahoj,
já chodím na spinning půl roku 2× týdně. Zmenšil se mi zadek, na celulitidu to taky pomáha a vytvarovaly se mi svaly na nohách. Nic jsem nezhubla, ale to proto že s prominutím žeru jako nezavřená. Poslední 3 týdny jsem omezila jídlo a mám cca 2 kila dole. Takže to jídlo se ubrat musí, jenom spinningem se nezhubne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
11.7.06 09:16

Nenicko, záleží na tom, jaký jsi „cvičební typ“. Někomu rostou svaly, někdo zpevňuje a štíhlí… Podle toho si buď přidej nebo uber zátěž!!!! A nezapomeň na strečing, při častějším spinnování bez protažení by se ti mohly zkracovat šlachy.
Já jsem na spinnu byla jednou, taky jsem se chtěla vrátit, ale tak hrozně mě bolel zadek i „spodek“, že jsem se nedonutila :-) Škoda, asi zase začnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
11.7.06 09:21

spinning miluju!!!! je to uzasnej relax… uvidis, ze tvoje kondicka bude za mesic uplne jinde!!! me moc cviceni nebavi, ale na spinning jsem pred tehu chodila 3× tydne a tesila jsem se pokazdy!!! (je teda fakt ze v tech vedrech je to silena zatez). pusobi na posileni celeho tela, proti celulitide apod. urcite najdes vic info na netu.
(ted jsem nebyla vic nez rok, v breznu jsem rodila, stale kojim, tak se bojim, ze bych tou zatezi prisla o mlicko uplne, ale hned jak dokojim,tak mazu na prvni hodinu)

marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3823
11.7.06 09:28

spinning je na hubnutí super!!!!!!!!
a kondici ti to taky zvýší! jen hodně pij a po dávej strečink

v tomhle vedru na to nemám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
11.7.06 09:40

ahoj,
já na spinning chodila půl roku a strašně mě to bavilo. po první hodině jsem teda myslela, že je to moje smrt… jenže mě pak otrávilo, že 1. nezhubla jsem ani ň 2. instruktoři měli svoje oblíbená cd a už mi to lezlo krkem… každopádně se spinningem prý nehubne, protože máš při tom moc rychlý tep či co a tím pádem málo kyslíku na spalování… tak nějak +-:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
11.7.06 10:09

… tak „spodek“ mě bolí taky a pořádně! :-) a včera v tom vedru jsem myslela že vypustím duši, ale tak nějak mě to fakt chytlo :-)). Ještě aby se dostavil účinek, který žádám - tedy kondice a zhubnutí.
Moc se mi nechce na aerobik, strašně mi vadí ty sestavy, jak se pořád hopsá a mění se kroky, tak mi to přijde, že jsem pořád jen ve střehu, co zas bude za změnu a na samotné provedení cviků se pořádně nesoustředím.. Tak to mě moc neba. Ale spinning a posilování břicha mě chytlo.
Instruktorka mi řekla, že jedna její zákaznice zhubla 17 kg za 5 měsíců. Chodila 2× týdně a 1× týdně plavat a dbala na stravu. Je to lákavé, ale s tím jídlem je to u mě problém. Jsem ráda, když mám 1 teplé jídlo, zbytek dne si vystačím s rohlíkama, což je asi ten zá:,–(ní problém. Nějak nemám čas na život :-)), ale jak říkám, v zájmu své postavy a vzhledu už musím něco podniknout.
Díky za komentáře, jsem natěšená! :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
11.7.06 11:09

Tak hubnout se mi nejak nedarilo-ale je fakt,ze jsem se nikd v jidle neomezovala-takze asi zalezi na tom co chces a jak to skloubis s ostatnim-ale rlax a vyšťavení to bylo uzasne-a taky lepsi kondice na kolo-ted jsem tehu,ale jen co to pujde-asi az odkojim-tak zacnu znovu-nekde dokonce jezdi i na film-ale me staci i ta muzika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
11.7.06 12:29

Neničko, kondice se dostaví určitě a myslím, že i zhubneš. Možná ne váhově,ale postava se určitě zpevní a vytvaruje. Já jsem se do spinningu zamilovala, bohužel teď jsem musela přestat, ale jen co to půjde, vrátím se. Pro mě je totiž největší relax se na spinningu úplně sedřít :lol: Chodila jsem na něj až do konce 4.měsíce těhu a nevěřila bys, jak úžasně zabírá i na těhotenské nevolnosti :lol: Samozřejmě jsem se musela mírnit, ale stejně to bylo fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
11.7.06 13:27

I já se přidávám k fanynkám spinningu. Jen co se týče hubnutí, na mě to teda nějak nepůsobilo. Měla jsem pevnější postavu, vytvarovaly se svaly (nohy, zadek), ale měla jsem pořád takovou chuť k jídlu, že jsem prostě musela po spinningu ještě večeřet a to byl asi ten problém. Teď jsem těhotná, tak nechodím, ale po Novém roce začnu a už se těším, jak se odreaguji od domácnosti, chlapa a dětí :-) Podle mě je ideální na postavu 1-2× týdně spinning + 1× týdně posilovna - procvičit břicho, záda, ruce. U mě na tu posilovnu bohužel nedošlo :-(

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
24.7.06 07:43

Ahoj,

sice reaguju trochu pozdě, ale tohle téma mě zaujalo :)
Já jsem docela sportovec, ale v těhotenství jsem kromě turistiky nemohla dělat fakt nic, malému se nic nelíbilo :lol:
Na spinningu jsem párkrát byla už před těhu, ale moc mě to nechytilo, jenže tady na malém městě moc výběr nebyl, takže asi něco přes dva měsíce po porodu jsem si řekla, že to opatrně zkusím (nekojila jsem, kdyby ano, tak bych to zkoušela opravdu hodně opatrně, abych nepřišla o mlíko). Zezačáku taky nic moc, ale pomohl mi nápis na stěně, který tam mají „důležité je nejen začít, ale taky pokračovat“ (nebo tak nějak :) ), tak jsem vytrvala a chodila 2× týdně a výsledky se myslím dostavily docela brzo - držela se mně dost dloouho váha 62 kg a do půl roku po porodu jsem měla zas svých předtěhotenských 55, takže takové 3, 4 měsíce mi to „vzalo“. Na spinning jsem si zvykla, teď už mě i baví a baví mě, že tam propotím triko a máknu si. Je to opravdu výborné na zadek a nohy - cítím, jak je mám pevnější. A pokud je dobrá instruktorka, která vybírá záživnou hudbu, tak je to docela příjemné odreagování.

Na hubnutí i relax opravdu doporučuju - v žádném aerobiku se podle mě tolik kalorií nespálí a na projížďce na kole přírodou taky ne - to je o něčem jiném :P

Hodně shozených kil a dobré nálady z pohybu přeje

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
24.7.06 07:49

Ještě dodatek - jím myslím docela normálně, nic si nijak neodříkám, ale taky se necpu. Ale to jsem po porodu musela radikálně změnit - ke konci těhotenství jsem si dopřávala kalorické bomby - sladké jogurty a jedla asi opravdu docela dost, i když po malých dávkách, ale nějaký čas po porodu jsem pochopila, že takhle by to nešlo - takže sladkým jogurtům jsem udělala konec a povzpomínala si, co jsem jedla před těhotenstvím (zdravá strava mi v těhu totiž vůbec nechutala :? ) a spolu s pohybem šly kila dolů, ani jsem nevěděla jak.
Takže - všeho s mírou - i jídla :D

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gordika
9.8.13 13:55

Vydrž!

Ahoj…Ja chodila na spinning asi 3 roky. Jednou jsem si v posilce zaplatila trenera a chtela se sebou neco delat. zacvicil si se mnou ale kdyz jsem mu řekla ze potrebuju dolu bricho a boky a zadek, tak mi řekl jen: spinning. Tak jsem tam sla. Rekl mi, že prvních 10 hodin bude vselijakych. Ale kdyz to prekonam tak to bude velka legrace. Opravdu. Chodila jsem 3× tydne. ty tri tydny jsem byla trosku unavena, nikdy vsak silene namozena (dulezite je se potom mooc protahnout).No a mesic dal mesic a ja si to tak zamilovala, ze jsem zacala chodit na 2 hodiny za sebou. Pocitej, že za 3 mesice uz urcite ledacos na sobe uvidis. Tady se to pali velice rychle. Ani jsem si neuvedomila jak moc rychle mi to zformovalo postavu. Krasnej zadek a trosku rysle brisko ( kdyz jezdis spravne tak bricho dostava dost zabrat takze ani nemusis na jine cviko). Pak jsem jednoho dne musela na operaci, ktera dopadla sice dobre ale zlenivela jsem po půl roce co jsem mohla zacit znovu a nasla si chlapa. Ale dobra zprava je ze opet zacinam. Vydrz a uvidis jaky budes mit telicko a fyzicku. Po roce spinningu jsem jela zavod v silnicni cyklistice a dojela jsem 1. zenska. nezapominej pit a neprestavej slapat! :o))

• Nahlásit
  • Citovat
2106
9.8.13 13:59

Ja myslim ze lepsie ako spinning je jazdit na normalnim kole v terenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama