Jak řešit situaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 09:27
jak řešit situaci

Ahojky prosím o anonymitu chodí sem rodina tak nemusí vše vědět.
mám takový problém a nevím zda to nějak zkusit řešit a nebo se na to vykašlat a odejit.min
v roce 2017 na jaře jsme odešla od manžela s 3 letou dcerou, kterou mám s nim. požádala jsme o rozvod.Byly jsme spolu 10 let důvod proč jsme požádala o rozovd byly dluhy neplacení najmu a hlavně na mě sáhl. bydlela jsem s ni sama rozvod proběhl a já si našla lepší bydlení byly jsme s malou spokojené po nějaké době co jsme byby rozvedení cca 2 měsíce jsme se nějak vic začali s exmanželem bavit vic si vidět a tak nějak se stalo že jsme si opět k sobě našli cestu. vanoce jsme strávili společně a zjstila jsme že jsem těhotná tak jsme si řekli že to spolu ještě jednou zkusime. našli jsme teda společné bydlení v kvetnu jsme se přestěhovali do společného bytu kde jsme i ted. v září se nam narodila holčička. vše bylo v pořádku já byla po porodu 14dní nemohoucí takže byl senou doma pomáhal snažil se atd.to ovšem s tím aj viděl že je mi pomaloučku lip opadlo.to bych ještě nějak přešla. vše bylo fajn a v pořádku do doby než se v uroru zašal chovat divně týden nebo i dva chodil domu až v noci né li ráno pnapitý a po vyspání hned zase pryč. jednoho rána mu zvonil tel volala majitelka bytu, já to viděla a protože on byl ožraly a spal tak jsme ji od sebe zavolala zpátky - měla jsme za to že potřebuje něco ohledně bytu.
po asi 2 minutách jsem myslela že spadnu když mi zdělila že už je ji to blbé ale že s mým mužem není rozumná domluva a že od září není placený nájem myslela jsme že v tu chvíly omdlím. do doby než sjem to zjistila a ona mi to ted zděliala to byla častka 70 tis. dobrý pořašilo se to formou splátek takže chlap ted posíla najem + splátku navic. slíbil mi že jak doujdou vrácené daně za školku tak mi je pošle že to patří mě když ji platím já sama jak jinak než že jsme mu věřila a on semnou neskutečně vymrdal poslal najem a splatku co má na najmu domluvenou a mě penize né že nemá a že až mu daji s tama a stama takže celý duben nic na nákup mi taky nic nedal. já mám rodičák 7 tis. domluva než jsme šli znova do spol bydlení byla že on bude platit celý nejem a nebude mi muser dávat alimenty na strsí dceru ty ma uložené soudem.ted ovšem když udělala tohle s těme penezma s té školky ty daně tak jsme se hodně naštvala nedal mi je stále. když jsem si o ně v půlce dubna říkala tak mi pozprávach zdělil že už toho má dost a že pojedme najem a všechno na půl. což vychází že bych měla dát já za bydlení za sebe a naše dvě dcery 7 tis a to je celý muj rodičák což si nemužu dovolit nehledě na to že měsíčne musím platit nutné a důležité věci jako je školka telefon internet a splatka tatkovi který se uvolil že si na neše společné dluhy které jsme měli v manželstvívezme pujčku a já mu budu platit pulku dluhu a muž na to má do 10 let aby splatitl druhou pulku dluhu. já ted zvažuju zda odejit nebo jak situaci řešitprotože na půlku najmu nemám a příspěvěk na bydlení nedostanu poku budeme ve společné domácnosti. po té co mi řekl že chce jet od tohoto měsíce na půl s nájmem říkám at si to vezme s toho co mi má po správnu dát tj tech slíbených 7 tis a on že jo a že jsme si kvit tak mu říkam že nejsme že ještě mi pošle alimnty jak na starší tak i na tu maličkou. na to on že než na ni bude platit a já si o ně pujdu žádat chce testy DNA. i když přesně vi že je jeho a s nikým jiným jsme v době otehotnění nebyla.na malou bud požadovat 2 tis má 8 měs. jinak jsme mu po tom co mi řekl že chce najem na pul řekla že na to nemám že si začínám hledat teda bydlení tak začalo rýpání že si mám jit za tím svým novým a že nic jiného neumum než utért a že to už tady jednou bylo a že už ani není překvapení že je to to same a že alespon vi jak se má podle mého zachovat atd.to žejsem věčně doma sama s holkama už nějak přecházím že mi s ničim doma nepomuže to taky i přecházím, ale takhle mě finančně zatlačit do kouta? na brigádu když jsem řekla že pujdu tak pry kam někam za těma svýma roztahovat nohy - přitom jsme při prvni dcerce chodila tady so supermarketu na par hodiny a jak to pomohlo.na jeho nemýstné narážky a urážky už sjem z dřívěška tak nějak připravena jneže ted není hlídání on má 3×týdne trenuje dosrot fotbalisty)své doma není skoro vůbec a když tak max na 2- hodky někdy ani to né nebo si jde po praci na pivko atd. oprvdu zvažuji zda odejit nebo jak tuto situaci řešit děkuji za možnost se vypsat a vaše názory a rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 6350 příspěvků 2 inzeráty 03.05.19 09:44

Nemůžu se přinutit tvůj příspěvek přečíst - je to napsané hrozně, bez teček, čárek, bez odstavců, hrůza
co jsem přečetla, tak hrozný chlap, pryč od něj, ale dvě děti, no, nebude to lehké

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 03.05.19 09:45

Řekla jsem podobný problém :-(
Pokud chceš napiš mi do sz

aleba
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 60 inzerátů 03.05.19 09:46

Pryc od nej. Jestli je zapsaný v rodném listu bude muset platit alimenty i na druhé dítě, testy otcovství jsou jeho věc, to ty neres. Alimenty by měl platit i na tebe az do dvou let věku dítěte. Hlavně zmizí a uz to s ním nedávej do kupy!

Rive
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 03.05.19 09:48

Největší chyba byla, že ses k němu vrátila a otěhotněla jsi.
Lidi se nemění, né zásadně.
Být tebou; tak se sbalím a odejdu od něj.
Jen je mi líto tvého taťky, ten ty peníze nikdy neuvidí.

Anik
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 03.05.19 09:54

To už je dneska druhá plus minus podobná diskuse, kdy ženská udělala zásadní hrubou a hloupou chybu. Někdy se ptám, když se říká, že chlapi přemýšlejí ptáčkem, čím přemýšlejí právě tyhle ženské,,,dneska konkrétně ty a ta druhá s tím feťákem.

karkarka
Závislačka 3646 příspěvků 03.05.19 10:00
@Anik píše:
To už je dneska druhá plus minus podobná diskuse, kdy ženská udělala zásadní hrubou a hloupou chybu. Někdy se ptám, když se říká, že chlapi přemýšlejí ptáčkem, čím přemýšlejí právě tyhle ženské,,,dneska konkrétně ty a ta druhá s tím feťákem.

No rozkrokem. Mozkem určitě ne

Dina31
Kecalka 195 příspěvků 03.05.19 10:24

Napsany je to teda strasne. Kolikrat jsem neco preskocila, protoze to se nedalo. Ale byt s takovym typkem namachrovanym nezodpovednym to musi byt pro tebe narez. Ja bych od nej odesla. Co s nim budes mit za budoucnost? Neplatil najem od zari 8o.. Majitelka bytu musi bejt fakt hodna, ze vas jeste nevykopla. Kazdopadne je to nezodpovedny, jak by se o vas postaral, kdyby vas z bytu vyhodila. Sli byste vsichni na ulici?.. :think:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 03.05.19 10:41
@Anonymní píše:
Ahojky prosím o anonymitu chodí sem rodina tak nemusí vše vědět.
mám takový problém a nevím zda to nějak zkusit řešit a nebo se na to vykašlat a odejit.min
v roce 2017 na jaře jsme odešla od manžela s 3 letou dcerou, kterou mám s nim. požádala jsme o rozvod.Byly jsme spolu 10 let důvod proč jsme požádala o rozovd byly dluhy neplacení najmu a hlavně na mě sáhl. bydlela jsem s ni sama rozvod proběhl a já si našla lepší bydlení byly jsme s malou spokojené po nějaké době co jsme byby rozvedení cca 2 měsíce jsme se nějak vic začali s exmanželem bavit vic si vidět a tak nějak se stalo že jsme si opět k sobě našli cestu. vanoce jsme strávili společně a zjstila jsme že jsem těhotná tak jsme si řekli že to spolu ještě jednou zkusime. našli jsme teda společné bydlení v kvetnu jsme se přestěhovali do společného bytu kde jsme i ted. v září se nam narodila holčička. vše bylo v pořádku já byla po porodu 14dní nemohoucí takže byl senou doma pomáhal snažil se atd.to ovšem s tím aj viděl že je mi pomaloučku lip opadlo.to bych ještě nějak přešla. vše bylo fajn a v pořádku do doby než se v uroru zašal chovat divně týden nebo i dva chodil domu až v noci né li ráno pnapitý a po vyspání hned zase pryč. jednoho rána mu zvonil tel volala majitelka bytu, já to viděla a protože on byl ožraly a spal tak jsme ji od sebe zavolala zpátky - měla jsme za to že potřebuje něco ohledně bytu.
po asi 2 minutách jsem myslela že spadnu když mi zdělila že už je ji to blbé ale že s mým mužem není rozumná domluva a že od září není placený nájem myslela jsme že v tu chvíly omdlím. do doby než sjem to zjistila a ona mi to ted zděliala to byla častka 70 tis. dobrý pořašilo se to formou splátek takže chlap ted posíla najem + splátku navic. slíbil mi že jak doujdou vrácené daně za školku tak mi je pošle že to patří mě když ji platím já sama jak jinak než že jsme mu věřila a on semnou neskutečně vymrdal poslal najem a splatku co má na najmu domluvenou a mě penize né že nemá a že až mu daji s tama a stama takže celý duben nic na nákup mi taky nic nedal. já mám rodičák 7 tis. domluva než jsme šli znova do spol bydlení byla že on bude platit celý nejem a nebude mi muser dávat alimenty na strsí dceru ty ma uložené soudem.ted ovšem když udělala tohle s těme penezma s té školky ty daně tak jsme se hodně naštvala nedal mi je stále. když jsem si o ně v půlce dubna říkala tak mi pozprávach zdělil že už toho má dost a že pojedme najem a všechno na půl. což vychází že bych měla dát já za bydlení za sebe a naše dvě dcery 7 tis a to je celý muj rodičák což si nemužu dovolit nehledě na to že měsíčne musím platit nutné a důležité věci jako je školka telefon internet a splatka tatkovi který se uvolil že si na neše společné dluhy které jsme měli v manželstvívezme pujčku a já mu budu platit pulku dluhu a muž na to má do 10 let aby splatitl druhou pulku dluhu. já ted zvažuju zda odejit nebo jak situaci řešitprotože na půlku najmu nemám a příspěvěk na bydlení nedostanu poku budeme ve společné domácnosti. po té co mi řekl že chce jet od tohoto měsíce na půl s nájmem říkám at si to vezme s toho co mi má po správnu dát tj tech slíbených 7 tis a on že jo a že jsme si kvit tak mu říkam že nejsme že ještě mi pošle alimnty jak na starší tak i na tu maličkou. na to on že než na ni bude platit a já si o ně pujdu žádat chce testy DNA. i když přesně vi že je jeho a s nikým jiným jsme v době otehotnění nebyla.na malou bud požadovat 2 tis má 8 měs. jinak jsme mu po tom co mi řekl že chce najem na pul řekla že na to nemám že si začínám hledat teda bydlení tak začalo rýpání že si mám jit za tím svým novým a že nic jiného neumum než utért a že to už tady jednou bylo a že už ani není překvapení že je to to same a že alespon vi jak se má podle mého zachovat atd.to žejsem věčně doma sama s holkama už nějak přecházím že mi s ničim doma nepomuže to taky i přecházím, ale takhle mě finančně zatlačit do kouta? na brigádu když jsem řekla že pujdu tak pry kam někam za těma svýma roztahovat nohy - přitom jsme při prvni dcerce chodila tady so supermarketu na par hodiny a jak to pomohlo.na jeho nemýstné narážky a urážky už sjem z dřívěška tak nějak připravena jneže ted není hlídání on má 3×týdne trenuje dosrot fotbalisty)své doma není skoro vůbec a když tak max na 2- hodky někdy ani to né nebo si jde po praci na pivko atd. oprvdu zvažuji zda odejit nebo jak tuto situaci řešit děkuji za možnost se vypsat a vaše názory a rady.

Přečíst to fakt nejde. Ale nejsi to ty, co v jiné diskuzi píšeš, že ti otec kontroluje účet v bance???

cecetka
Echt Kelišová 8200 příspěvků 03.05.19 10:47

Ach ta cestina :,(

Znas to rceni Dvakrat nevstoupis do stejne reky? Po*sra×la jsi sobe i svym detem zivot. Co na to jineho rict?
Odstehuj se a zacni se o vas starat. Odriznout se od chlapa nemuzes, je to otec tvych deti. Takze bude stale urcitou soucasti tveho zivota. GOOD LUCK :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 10:49

@Proto02 néé jsme tady poprvé

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 10:51

Všem kdo to čtou se omlouvám za způsob napsání asi jsme to měla vzít víc po pořádku, ale psala jsme to tak nějak na rychlo a jak jsme to měla v hlavě ještě jednou se moc omlouvám :,(

cecetka
Echt Kelišová 8200 příspěvků 03.05.19 10:54
@Anonymní píše:
Všem kdo to čtou se omlouvám za způsob napsání asi jsme to měla vzít víc po pořádku, ale psala jsme to tak nějak na rychlo a jak jsme to měla v hlavě ještě jednou se moc omlouvám :,(

A co tvoji rodice? Muzou ti poskytnout zazemi na novy rozjezd?

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 03.05.19 11:10
@Anik píše:

no cim? Frndou prece… kdyby pouzivaly mozek, tak podruhe nevstoupi do stejne reky, lidi se nemeni, zvlast chronicti dluznici a fetky…

Beckyttine5
Kecalka 471 příspěvků 03.05.19 11:15

A máš kam jít? Úspory asi nemáš a než z něj něco dostaneš, tak to potrvá..Co nejdříve zajdi na soud a podej si žalobu na vyzivne na sebe i na dítě… a nechej si to vyplatit i zpětně, když dosud nic neplatil.. víš, jaký má měsícní příjem??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama