Popření otcovství - přijdu o dceru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:48
prijdu o 3letou dceru?

Ahoj holky, prosim o radu.
V lete bude mit moje dcera tri roky. Bio otec v rodnem liste nebyl, nestaral se, neplatil…v rodnem liste ma dcera jineho tatinka ten ji miluje… S bio otcem jsme zili ve stejnem dome ale ja tam platila najem a nemeli jsme sex nic, proste on si zil svuj zivot. Ja odesla do nemecka, dcera ma i prijmeni tatinka ktery je nemec a je v rodnem liste… Ja mam take prijmeni nemecke… Bio otec me dal k soudu na popreni otcovstvi, ale pak to stahnul… no a ted me zase pise ze dceru chce. Nebavi me zit v neustalem strachu ze mi ji vezme. Je nejaka lhuta??? Na popreni otcovstvi jsem nasla lhutu do tri a pak do sesti let veku ale nerozumim tomu… prosim o rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 10.04.19 14:50

Proč bys o ni měla přijít?? Dcera má právo znát svého bio otce a vídat se s ním, ale určitě ti jí nevezme

arinecka
Kelišová 6182 příspěvků 10.04.19 14:53

On si jako myslí že si po třech letech vzpomene že má dítě, nechá si udělat testy DNA akteré dokáží že je jeho ( ty testy si bude muset i zaplatit ) pak nechá vyškrtnout z RL někoho kdo e o dítě stará a pak si vesele přijede do Německa pro dítě a ty mu ho budeš muset dát? Tak to fakt neee, to se neboj. V klidu bych mu vysvětlila, že tedy ok, atˇpodá žalobu, zaplatí si testy a až se ukáže je je otec, tak si necháš vyměřit alimenty i zpětně za ty tři roky co se o dítě vůbec nezajímal. On ho ten humor přejde,. Co že si tak najednou vzpomněl že má dítě?

Modesta
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 10.04.19 14:57

Taky by mě zajímalo, jestli se to udělá, když je v RL někdo jiný, ke komu má to dítě vztah a kdo ho vyživuje. Kdysi tu někdo psal, že v zájmu dítěte soudy tu výměnu otců nepovolí (pokud žádá někdo třetí).

Keyllah
Extra třída :D 11865 příspěvků 10.04.19 14:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim o radu.
V lete bude mit moje dcera tri roky. Bio otec v rodnem liste nebyl, nestaral se, neplatil…v rodnem liste ma dcera jineho tatinka ten ji miluje… S bio otcem jsme zili ve stejnem dome ale ja tam platila najem a nemeli jsme sex nic, proste on si zil svuj zivot. Ja odesla do nemecka, dcera ma i prijmeni tatinka ktery je nemec a je v rodnem liste… Ja mam take prijmeni nemecke… Bio otec me dal k soudu na popreni otcovstvi, ale pak to stahnul… no a ted me zase pise ze dceru chce. Nebavi me zit v neustalem strachu ze mi ji vezme. Je nejaka lhuta??? Na popreni otcovstvi jsem nasla lhutu do tri a pak do sesti let veku ale nerozumim tomu… prosim o rady

nereaguj a rozhodně mu ani po sms či telefonu nic neříkej a nebav se s ním o tom. Max.bych mu řekla, že pokud si to tedy myslí, ať to podá k soudu -) dítko má v RL Němce a žijete v Německu. Ani náš soud jen tak nevymaže z RL nebiootce, co se stará, takže v případě Německa bych se fakt nebála. A propos, neměl by to žalovat u soudu, kde dítko bydlí, tedy v Neměcku? S testy DNA se mu to dost prodraží…to ho to velice brzy přejde…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:59

No me rikala pravnicka ze jde o zajem ditete coz neni vzdy bio otec a soud to muze shodit ze stolu, bzla tam lhuta pul roku po narozeni a tu uz taky propasl… rozhodne dceri nechci plest hlavu, vzpomnel si protoze nas videl kdyz jsem byla na navsteve v nasem meste. ale rikam neplatil nic neverim tomu ze soud bude menit rodny list, nebo v to doufam

Maminanamatersky
Kecalka 462 příspěvků 10.04.19 14:59

Jestli se o to dite dobre staras, tak ti ho nikdo nikdy nevezme. Ani ex, ktery se ted muze klidne stavet na hlavu a odstrkovat usima. Akorat dela bububu a k nicemu se nakonec mit nebude, uvidis.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 10.04.19 14:59

Hele, ne. Poslala bych ho tam, kde slunce nesvítí. Protože v první řadě jde o zájem dítěte. A dítě má milujícího otce, který o něj stojí. Biootec dokonce už jednou stáhl žalobu, takže zase zmenšil šance. Na 100procent ti to nikdo neřekne, záleží na soudci, ale z hlediska pravděpodobnosti nemá šanci, než že by ji měl. Prostě na něj nijak nereaguj.

Keyllah
Extra třída :D 11865 příspěvků 10.04.19 14:59
@Modesta píše:
Taky by mě zajímalo, jestli se to udělá, když je v RL někdo jiný, ke komu má to dítě vztah a kdo ho vyživuje. Kdysi tu někdo psal, že v zájmu dítěte soudy tu výměnu otců nepovolí(pokud žádá někdo třetí).

asi tak, a to to má navíc ještě chlapec stížené tím, že dítko má německé občanství a německého otce v RL a žije tam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:59

@Kaileee to si mel vzpomenout driv a ne po trech letech

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14347 příspěvků 10.04.19 15:04

Není to tak lehké. Nejdříve by muselo dojít k vymazání aktuálně zapsaného otce z rl a teprve poté, by se dala podat zadost o urceni otcovství a zapsání bio otce. Nicméně zkusit to skutečně soudně může. Tedy v ČR, v Německu vůbec netuším

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 10.04.19 15:08
@Anonymní píše:
@Kaileee to si mel vzpomenout driv a ne po trech letech

však píšeš že už jednou to chtěl udělat ale stáhl se, co já vím co se mu honí hlavou, třeba taky si není jistý, jestli chce vstoupit do jejího života a motat ji hlavu když už jsi jí našla jiného tatínka..
ale jednou jsi mu roztáhla nohy, nechala sis udělat dítě, je to jeho dítě stejně jako tvoje a dcera má právo na něho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:12
@Kaileee píše:
však píšeš že už jednou to chtěl udělat ale stáhl se, co já vím co se mu honí hlavou, třeba taky si není jistý, jestli chce vstoupit do jejího života a motat ji hlavu když už jsi jí našla jiného tatínka..
ale jednou jsi mu roztáhla nohy, nechala sis udělat dítě, je to jeho dítě stejně jako tvoje a dcera má právo na něho

on me bil a gambloval jine zeny mel on, coz dokazu, takovy reci mam nejradsi to ze s nim mam dite z neho otce nedela

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 10.04.19 15:13
@Anonymní píše:
on me bil a gambloval jine zeny mel on, coz dokazu, takovy reci mam nejradsi to ze s nim mam dite z neho otce nedela

no najednou tě bil.. to jsi nenapsala, proč si myslíš, že takový člověk by měl vůbec nějakou možnost ti vzít dítě??? ono to bude asi trošku jinak že?
ty jsi měla přemýšlet s kým sis udělala dítě, to ty jsi to dopustila

Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 10.04.19 15:18

@Kaileee tady se nam dneska nekdo spatne vyhajinkal :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama