Jak sbalit doktora? :o)

Anonymní
22.1.13 21:55

jak sbalit doktora?:o)

Dobry vecer, mam takovy dotaz.jak by jste slusne pozvali chlapa na rande? libi se mi totiz lekar, co leci mou dceru na alergii a ke kteremu dochazime uz druhym rokem..zenaty neni, prstynek nenosi, ale muze byt zadany, coz tezko zjistim..je sympaticky, mily, usmevavy, a moc dobre se s nim povida. akorat nevim, jak ho nekam pozvat. podotykam, ze ziji sama s dcerou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K.Black
22.1.13 22:01

Normálně bych mu řekla „Doktore, vy jste sám, já jsem sama, co kdyby jsme to daly dohromady“ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
193
22.1.13 22:01
@Anonymní píše:
Dobry vecer, mam takovy dotaz.jak by jste slusne pozvali chlapa na rande? libi se mi totiz lekar, co leci mou dceru na alergii a ke kteremu dochazime uz druhym rokem..zenaty neni, prstynek nenosi, ale muze byt zadany, coz tezko zjistim..je sympaticky, mily, usmevavy, a moc dobre se s nim povida. akorat nevim, jak ho nekam pozvat. podotykam, ze ziji sama s dcerou.

No já bych z toho nedělala moc vědu :-) Prostě bych ho pozvala na kafčo nebo pokud jsi stydlín, napiš mu mail.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
22.1.13 22:02

Mě něco napadlo, ale je to sprostý :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
22.1.13 22:03

@Žirafátko už je po desátý ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7567
22.1.13 22:04

A máš signály, že se i ty líbíš jemu??
Co to nějak vyzjistit (zda je zadaný) - nevím z jak velkého města jsi, na malých se zjistí všechno :mrgreen:
A je tam přítomna sestřička…no a pak přes nemoc dcery se dá nahodit kdejaké téma, které lze probrat nad kávou, vínem, u dobré večeře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
22.1.13 22:04

Řekni to, žirafko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11387
22.1.13 22:05

Kdysi před lety si sedím o očaře, já ještě na VŠ, on čerstvě otevřenou ordinaci a při dívání se mi na oční pozadí přes ten přístroj, takže asi cca deset cm ode mě, se najednou ozve… a na kafe byste nešla?? :))

Já jsem teda nešla, ale bylo to milé :mrgreen: Tak to zkus taky tak nějak 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11603
22.1.13 22:06

Tak já myslím, že nejjednodušší bude se prostě zeptat, jestli by nešel na kafe. A je to :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
22.1.13 22:09

„pane doktore a kde mne budete píchat příště?“ :mrgreen:
akorát nevim jestli by to bral jako začátek vážného vztahu :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
22.1.13 22:10

@Žirafátko když je to doktor dítěte, tak spíš „a mě píchat nebudete, pane doktore?“ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146

Taky bych se ho zeptala zda by nezašel na kafe ;)
Zkus to a uvidíš.. Při nejhorším řekne ne :),,Líná huba holé neštěstí" držim pěsti!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
@Žirafátko píše:
„pane doktore a kde mne budete píchat příště?“ :mrgreen:
akorát nevim jestli by to bral jako začátek vážného vztahu :lol: :lol:

nebo připomenutí přeočkování :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4466
22.1.13 22:11

@dani24687 8o ježiš on je to doktor dítěte. No tak třeba „a teď jsem na řadě já, pane doktore?“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
22.1.13 22:12

Se ho zeptej jestli by Ti neudělal soukromou přednášku z alergologie, že Tě to děsně bere, od tý doby co ho znáš? :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama