Jak se rodí v Krči?

105
10.8.05 14:27

jak se rodí v krči??

už jsem byla pevně rozhodnutá porodit v říjnu v krči a poslední dobou mě potkávají samé hrůzostrašné zkazky o této porodnici… kde je pravda??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

77
10.8.05 15:07

:o)

Ahoj vmadlo,

mám termín začátkem listopadu a jsem na tom podobně. Vždycky když se rozhodnu pro nějakou porodnici, tak o ní vzápětí slyším to nejhorší… Když jsem si teda vybrala jinou, drby padly na ni a ta předchozí (a všechny ostatní) byly vychvalovány. čiliž jsem z toho dočista zmatená.

Finální výsledek: stejně si vyberu podle vlastního pocitu. Nevím jak Ty, ale já se do své (svých, mám vybrány 2) porodnice pojedu podívat a okouknout ji. A pak se rozhodnu, podle toho jak bude působit přímo a konkrétně na mě.

Olivia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
10.8.05 15:28

olivia..

.. to víš, že to tak nakonec taky udělám - stejně nic nevymyslim :) jen si chci dopředu zjistit co nejvíc informací …
já vážim mezi apolinářem a krčí.. ale u apolináře chce rodit každej, takže tam maji nával a v závěru je to možná horší než trochu nepohodlí v krči..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
10.8.05 15:40

Ahoj vám oběma,

asi na všechny porodnice uslyšíte velkou chválu i hrůzostrašné historky. Ono totiž všechno je v lidech a záleží, na koho narazíte a to se dá předem těžko odhadnout. Já osobně jsem v Krči porodila 3 děti, to poslední před 4 týdny. U dvou dětí jsem tam několikrát v těhotenství musela kvůli komplikacím ležet, a opravdu si nemůžu stěžovat. (tedy snad kromě jídla). A kojit vás tu určitě naučí (což se zdaleka nedá říct o všech porodnicích).

Přeji vám bezproblémový a rychlý porod.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
10.8.05 17:19

No, pravda je nekde uprostred........ 8O jestli chces, precti si posledni denicek Matysku, nebo posledni reakci na Rodine. :roll:
Moje zkusenost se z pozitivni promenila v hluboce negativni, kdyz jsem si uvedomila, co mi zpusobili zbytecnou a nevyzadanou aplikaci leku. Ted jsem toho nazoru, ze chteli porod urychlit kvuli sobe, aby se mohli jit brzy dospat :twisted: .
Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.8.05 17:29

Osobně jsem na Krč v poslední době slyšela naopak spíše dobré reference, na rozdíl od Apolináře, který má největší procento císařů, nástřihů , medikace atd., samozřejmě je to i tím, že se starají o riziková těhu.
Vmadlo, byla jsi „naživo“ u Apolináře a v Krči? mě teda Apolinář odpuzuje už jen vnitřním vzhledem.

Každopádně všechny maminky co budou číct bych moc poprosila o obnovu vkládání „vysvědčení pro porodnice“ , je to moc dobré vodítko pro nás těhule a teď jsou tam hodně „stará“ hodnocení z r. 2003-4 a ono se i během roku může leccos změnit - k dobrému i horšímu.
Claudie 17tt

• Nahlásit
  • Citovat
12466
10.8.05 17:45

Rodila jsem v Krci v cervenci 2004, mela jsem nadstandard a „sveho“ Dr.(z Krce) u porodu a byla jsem naprosto spokojena (az na to jidlo, ale 4dny to clovek vydrzi). Pristup i ostatnich lekaru-porodniku i pediatru i vsech sester byl super. A pokud chces bezproblemu kojit tak jedine do Krce!! Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
10.8.05 19:06

Ahoj,

ja jsem rodila v Krci pred dvema mesici a taky jsem byla velmi spokojena. Porodni asistentka byla primo uzasna, moc mi pomohla a pan doktor byl taky velmi prijemny. Lezela jsem i na obycejnem oddeleni sestinedeli a na nadstandardu, kdyz se uvolnil, a oboje bylo fajn. Nadstandard samozrejme lepsi (byl tam dokonce vyber ze 4 jidel, takze i to jidlo se dalo. Jinak je Krc povestna hroznou stravou, ale to mi u porodu nepripada nejdulezitejsi. :-)
Vsechny sestry - gynekologicke i detske - byly hrozne mile a ochotne!!

Tak preju, at se rozhodnes pri vyberu dobre (i kdyz stejne pak zalezi na konkretni situaci, kdo ma zrovna sluzbu :-)
Drzim palce
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
10.8.05 19:14

Rodila jsem taky pred 2 mesici a taky v krci (do poradny jsem chodila do podoli, tam pak malovali, k apolinari jsem v en D volala, tam me bevzali, tak jsem zkoncila v krci a jsem moooc rada) a bylo to super. od porodu po propusteni, vsichni bajecni a skveli. Byla jsem na nadstandardu a fakt báááájo.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
10.8.05 20:48

Já rodila v Krči loni v květnu a nemůžu si stěžovat. pravda, komfort nic moc, ale uprostřed bolestí, které trvaly víc jak 24 hodin mi to bylo celkem jedno. Hlavně že sestřičky byly prima a porodní asistentka úžasná. A po porodu? Měla jsem normální pokoj, byly jsme tam dvě. i dětské sestry byly fakt fajn, až asi na dvě, ale i ty se daly přežít. Doktorky byly hodně nápomocné, byla jsem na tom špatně psychicky, protože mimčo museli dokrmovat, já neměla mlíko a Vašík pořád plakal. Vždycky si našly čas si se mnou popovídat. Nakonec jsem tam byla 6 dlouhejch dní a to jen proto, aby mě rozkojili. A povedlo se. Jen díky tomu jsem kojila plně půl roku a částečně až do roka. Nedám na Krč dopustit a letos v prosinci tam doufám porodím zas.

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
11.8.05 09:10

Krč - a co Motol??

Ahoj, díky všem za reakce, ikdyž jsem dotaz nevznášela přímo já :)

Já původně chtěla Podolí, pak Apolináře… jenže moje Dr. mi dost Podolí vymlouvá.. nic konkrétního neřekne, ale - láme mě do Motola. Jezdím tam na UTZ, děsí mě ta obrovitost areálu (málem jsem se tam ztratila).

Máte někdo reakce na Motol?? Díky,

Olivia

PS: nepotřebuju k porodu aromaterapii, jánevimjaké masáže… stačí mi hodní lékaři a milé sestřičky a trocha soukromí a klidu. A aspoň částečné respektování mých požadavků (já vim, že toho chci moc :D )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
11.8.05 09:24

díííky moc!! fakt ste mě uklidnili.. tak doufám, že kolem listopadu sem hodim krčské vysvědčení s vyznamenáním :) těhlím pohodové porody a všem zdravé děti.. madla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
11.8.05 11:01

Ahoj,já jsem rodila v Podolí a nemůžu si na NIC stěžovat.Jo a už jste viděly jaké má Podolí nové křídlo budovy?! Připadá mi to jak ze sci-fi. Mrkněte na www.upmd.cz ,jsou tam fotografie z otevření nových porodních sálů-něco tak prvotřídního jsem fakt ještě u nás neviděla 8O .Myslím,že teď bude opravdu těžké se tam na porod dostat,kór když jsou teď ty silné ročníky.Všem těhulkám pohodové porody.AhojBubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
12.3.07 15:41

**Halooo, halooo
máte někdo, prosím, nějaké aktuální informace o této porodnici? :D

Jsem 29tt.
Apolinář a Podolí už mě nehrozí, protože jsem se tam nezaregistrovala (nechtěla jsem).
Původně jsem chtěla Motol, ale váhám. Navíc jsem se ted dočetla, že pokud chci rodit v Motole, tak bych k nim měla ve 30tt na UZ - to znamená o bjednat se 5 týdnů předem - a to jsem už taky prošvihla (bohužel).

Asi porodím nakonec doma :twisted: 8)**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama