Jak se snídaní?

204
1.9.20 06:26

Jak se snídaní?

Hezký den. Dnes malého,21 měsíců, dávám poprvé do jeslí. A mě napadla otázka, jestli mu dát snídani nebo ne :nevim:. Mezi 8-8,30 mají v plánku napsanou svačinu. Celou noc nad tím jak blbec přemýšlím a nevim :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
vbu
497
1.9.20 06:30

Zalezi, v kolik doma snidavate. Jestli ma pomalejsi rozjezd, tak staci v jeslich svacina, ale jestli snida doma rad a ma neco oblibeneho, dala bych doma snidani. Muze se stat i, ze se bude v jeslich rozkoukavat a jidlo tam treba hned na prvni dobrou nezvladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.9.20 06:32
@vbu píše:
Zalezi, v kolik doma snidavate. Jestli ma pomalejsi rozjezd, tak staci v jeslich svacina, ale jestli snida doma rad a ma neco oblibeneho, dala bych doma snidani. Muze se stat i, ze se bude v jeslich rozkoukavat a jidlo tam treba hned na prvni dobrou nezvladne.

No já právě přemýšlel, že bych mu dala jen něco malého. Ale pokud nebude chtít tam jíst :nevim:
Až budu chodit do práce, což je od příštího týdne, tak mu snídani ráno dám. Ale takhle fakt nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
1.9.20 06:32

Snídani bych dala. Klidně něco malého alespoň. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9566
1.9.20 06:33

Dala bych, ráno prostě má být hned snídaně, tak ať se to učí. Já teď synovi ( 19.mesiců) zrušila ranní mléko a krásně snídá. Pak má mlíčko až dopoledne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
1.9.20 06:50

No jestli v těch 8 normalne snídáte, tak bych nedala. Taky záleží, jak dlouho predtim vstavate? Kdyby to bylo třeba do hodiny, tak bych mu dala do ruky jenom krupku na cestu, ať se poradne naji v jeslickach, když už s tím má paní kuchařka takovou praci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já třeba nejsem schopna ihned po probuzení jist a potřebuju tak hodinku až hodinu a půl na nastartování a rozjezd, jen se napiju. A měla jsem to i jako dítě, snídaně byly utrpení, po ránu pozru s chuti jen sladkosti :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6694
1.9.20 07:43

Souhlasim s tim, ze zalezi na tom, v kolik vstavate a kdy jste zvykli snidat. Pokud kolem te 8, tak bych nic moc nedavala, pokud driv, tak bych klidne dala. Obzvlast pokud ma ditko neco opravdu rado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22424
1.9.20 08:16

Tak záleží, jestli ho do jeslí táhneš na 6:30 nebo až na osmou.
Pokud to druhé, tak bych ráno minimálně trvala na „snídani“ doma v podobě mléka, kakao nebo čaje.
A taky podle toho, co tam dávají k svačině a jaký jedlík je tvoje dítě. Jestli doma sní ráno celý rohlík a tam mu dají jen kousek jablka apod.
Moje děti třeba nesnášely školkové svačinky v podobě takových těch křupavých chlebů. Za prvé se tím nenajedli, za druhé jim to extra nešmakovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.9.20 08:16

No vstávali jsme po půl 7,tak jsem mu dala jen malou kapsicku. A snad s tím šokem tam bude něco jíst když uvidí, že i děti jedí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22424
1.9.20 08:19

@kolka01 Pokud ho dáváš do jeslí s tím, že tam z toho bude mít šok, tak je něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18764
1.9.20 08:21

Ja treba rano nedavam, syn ma ve skolce v pul 9 svačinu, doma touhle dobou teprv snidame, protože nejime hned jak otevrem oči, tak už by pak nejed ve skolce. Akorat se napije a max kdyz jde hodne brzo a ma chut, tak si chroupne treba par piskotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama