Jak se urychleně postavit na nohy

24619
17.9.12 17:46

Jak se urychleně postavit

Nevím kam to zařadit…mám tři děti, nejml.9 dní :srdce: dnes jsem se vzbudila s průjmem jak vrata, vše mě bolí horečka 39,celkově jsem slabá a unavená, motá se hlava…uvítám typy jak být hned fit :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24956
17.9.12 17:49

At si tatinek vezme dovolenou a ty bez do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka
17.9.12 17:50

Gratuluji k miminku. Jediná rada je odpočinout si alespoň jeden den. Mě pomáhá vana vypotit se a do peřin.

• Citovat
  • Nahlásit
12681
17.9.12 17:50

@Crystal87 tak to se mě stalo v sobotu večer a ještě dneska je mě blbě. Měla jsem horečku, průjem, zvracela jsem a teď se modlím aby to nechytnul malej. :? Hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.9.12 17:51

Kup smektu, endiaron, laktobacile, dieta, sladky cerny caj. paralen a do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
17.9.12 17:52

¨na průjem si kup živočišný uhlí, na teplotu paralen a tatínek at si veme dovolenou, jinak co mate holčičku či kluka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.9.12 17:54

Taky gratulace k miminku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
17.9.12 17:58
@wildcherry píše:
Taky gratulace k miminku!

jojo taky gratuůlka k mimiskovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
17.9.12 17:59

ENTEROL cps. První dávku 2 najednou, dál po jedné cps, 3× denně. Za 3 dny ho máš vybraný. Zabírá běhěm prvního dne a řeší průjmy infekční i stravovací chyby a napomáhá obnově správné funkce mikroflory..je fakt bezvadný, mám ho xkrát ozkoušený. Endiaron jen desinfikuje a mikrofloře moc nepomáhá, smecta a uhlí jen vážou na sebe škodliviny a vodu, jsou slabé. A dietu určitě, hořký černý čaj a suché rohlíky dokud nebude líp. A hlavně hodně pij, ztrácíš tekutiny, kor jestli kojíš, ať nemáš málo mlíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2065
17.9.12 18:16

Gratulka :hug: :kytka:, mě zas dneska bolí příšerně hlava :evil: taky bych si ráda chtěla celý jeden den odpočinout a vůbec nic nedělat. (mám miminko 24 dní :srdce: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5226
17.9.12 18:16

@Crystal87 tak už jsi porodila, veliká gratulace :kytka: :kytka: :kytka:…občas tu na tebe narazím a nějak jsi mi vlezla do paměti ;)
Na průjem je nejlepší imodium…ale pozor, neléčí, jen zastaví průjem, taže já bych ho nasadila v kombinaci s endiaronem, ale nevím, jestlli tyto léky můžeš pokud kojíš :think:
Pokud ne, tak asi jak radí ostatní…lehnout a vyležet to, držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
17.9.12 18:50

Kojíš? jestli jo, tak jen paralen (ci jina NSA) a event ATB, kdyby to nepolevovalo.
Jestli nekojis, tak modafen, to je muj nejoblibenejsi zivotabudic.
prsa te neboli?
tatka na paragraf v lkazdym pripade, s takovou se neda fungovat
gratuluji k miminku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
17.9.12 20:44

Gratulace k miminku. Jak píšou holky, hodně pít, rodinu k sobě at se stará, ty do postele. Mě osobně vždy stačí Smecta a Paralen :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31603
17.9.12 20:44

Nemůžeš zavolat mamince? Mě když postihlo i s jedním dítětem, tak jsem volala sos mamce, protože ta už nepracuje a mohla tu kolem mě skákat celý den :oops:
Jinak by si chlap mohl možná vzít i ošetřovačku na děti s tím, že ty o ně nemůžeš momentálně pečovat. Nebo ošetřovačku na tebe? Nevím, nevyznám se v tom.
A gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
17.9.12 22:04

Určitě nějakou dospělou osobu k sobě! Po porodu je organismus hodně vysílený, tak ať na to všechno nejsi sama. Držím palce, ať jsi co nejdřív zase fit.
Já měla střevní virózu, když bylo malýmu asi pět měsíců. Celý den jsem byla na černém čaji a rohlíkách. Manžel si vzal volno a nosil mi prcka jen na kojení, protože jsem nebyla schopná sama vstát z postele. Večer než odpadl, tak prohlásil, že už chápe co znamená „mít vykojený mozek“ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama