Imunita, podpora u ročního

7213
17.9.12 09:29

imunuta,podpora u rocniho...

Dobry den maminky, prosim jdu si k vam pro nazor, co davat jako podpurny prostedek na imunitu pred zimou…

Maly cely rok byl zdravy jak ripa, ackoliv se setkal nekolikrat s nemocnymy, vcetne me 2× a nic, pravidelne chodi do kolektivu deti, zvladl to, ale jakmile m u ted roste vic zubu naraz, tak sup a hned jsme chytly bacilaky, proste oslabeny oraganismus a bylo to…

Premyslim co mu davat, vim o pikovitu a vitaminkovych sirupech na podobny zpusob, imunoglukany, echinacea, trtinova malesa pry obsahuje hodne vitaminu, mineralu…

co byste doporucily???samozrejme co to pujde tak certva ovoce+zelenina, ale pres zimu to taky nebude hitparada…ale ceka nas prvni zima jako chodici, takze mokry nohavice, rukavice apd..-))))) dekuji za nazory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Scarlett2011
17.9.12 09:36

Kdyz rostou zuby, tak jsou ryma a kasel dost bezne. Nasemu synovi zrovna roste druha stolicka a prubeh ma stejny, jako u te prvni. Zase silena vodova ryma, trochu pokaslava, zvysena teplota…
Takze pokud to mate taky tak, tak to neznamena, ze by mel oslabenou imunitu. Ja bych asi nic nedavala. Staci mu ovoce a zelenina, ale treba nekdo poradi nejake vitaminy. Mne to jen prijde zbytecne. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1360
17.9.12 09:41

Zkus nějaké ty imunoglukany nebo i laktobacily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
17.9.12 09:42

Ja prave nemam zkusenosti s temi imunogklukany ci echinacou…v zime ovoce moc vitaminu neni, tak premyslim tak trosku dopredu co a jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
17.9.12 09:47

Ahoj, ja jse zacala od patku davat dceri 18m Multi-Sanostlol. Doporucila mi to v lekarne. Pro takhle male deti jsoz asu jen 2 sirupy a pak jedny cucave bonbony.
Jestli je to uccine, nevim, ale prave zjistuji. Manzel je od minuleho rydne pekne nemocby, mala se zatim drzi, tak uvidime :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Any11
17.9.12 09:48

@RadanaH Dcera trpi na opary, davali jsme pres zimu pikovit a docela to pomohlo. :nevim: Ted na zimu ho zase nasadime.

• Citovat
  • Nahlásit
8097
17.9.12 10:01

Dostali jsme doporučený imunoglukan sirup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
17.9.12 10:04

Ten pikovit je ale vice druhu…tak nevim jaky.-..

a imunoglukan sirup prosim jaky konkretne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
17.9.12 10:09

:mavam: Multi-Sanostol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
17.9.12 10:11
@RadanaH píše:
Ten pikovit je ale vice druhu…tak nevim jaky.-..a imunoglukan sirup prosim jaky konkretne?

Imunoglukan se to přímo jmenuje, doplněk stravy pro děti od 1roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
17.9.12 10:21

@IlkaV @IlkaV ja nasla imunoglukan co je pro deti od3let, od roka dle schcaleni lekarem, muzu poprosit o odkaz jaky myslis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Any11
17.9.12 10:22
@RadanaH píše:
Ten pikovit je ale vice druhu…tak nevim jaky.-..a imunoglukan sirup prosim jaky konkretne?

http://www.docsimon.cz/…-sirup-150ml Ale meli jsme i ten prebio, mne v tom neprijde rozdil.

• Citovat
  • Nahlásit
9549
17.9.12 12:07

Dceři jsem dávala od roka Multisanostol, nemocná pak nebývala, později do školky Imuregen. Synovi jsem ted nasadila Imunoglukan (vlastně i dcerce), vzhledem ke zkušenostem s lonskou zimou, kdy od ní chytil kdeco a odskákal to daleko hůř. Imunoglukan je od 3 let, na doporučení dr od roka, lékárnice říkala, že se opravdu od toho roka dávat může. Tak uvidíme. Ale, pokud není malý v kontaktu např se starším sourozencem, který chodí do školky nebo ho netaháte po supermarketech, tak bych dávala jen probiotika a možná měla v zásobě něco silnějšího, kdyby začínalo nachlazení. U Imunoglukanu je napsáno, že v době počínajícího infektu s emá dávka zdvojnásobit, začíná tam výpočet na 10 kilech, takže předpokládám, že se opravdu počítá s tím, že ho užívají i roční děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
17.9.12 12:29

Anielko, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
17.9.12 12:31

Iffka dekuji za prispevek…maly mi treb neji maso a dusenou zeleninu, bojovali jsme s nechutenstvim, ted neco sni, ale tyhle veci neeeee…uvidim, ten multisanol vypada dobre… a ten imunoglukan taky, ale zas si rikam, ze jsme nemocni prvne, ze pokud se to bude casteji opakovat, ze do toho pujdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama