Jak se usmířit s manželem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 19:02
Jak se usmířit s manželem?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se vy usmirujete nebo spis teda jak by jsme se zachovali v me situaci. Mám manžela a jsme spolu 13 let zachvili a před 2 dny jsme se pohádali kvůli tchýni, protože ona me vyloženě nemá rada a manžel vždy stojí na její straně a me už to přestalo bavit, a kvůli tomu ze se na ničem se neshodneme( prijde mi ze mi to dela naschvál) a proste už to není to co bývalo… diskutovali jsme o tom a jak se přešlo na téma jeho rodiče už bylo zle… odešel z ložnice a nebavil se i když já jsem si o tom chtěla promluvit. Druhy den rano odjel do prave a už není doma 2 dny a ani se neozval. Vim to protože děti se s nim bavili a to nejhorší prave je ze do toho zatahujeme i naše 2 děti, který už jsou dost velký na to aby věděli co se doma děje a také i tu naši hádku slyseli☹️. Tak jsem se vás chtěla zeptat co by jste teda udělali vy v me situaci. Mimochodem vždy kdy se pohadame tak manžel je horka hlava a vždy udělám ten první krok a začnu se uřirovat já první. Dekuji za vaše rady předem♥️.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2860 příspěvků 05.01.19 19:06

nechala bych ho, at si trucuje. Nezastane se te před tchyni, ani by me nehlo, omlouvat se jako prvni

Šarlota4
Extra třída :D 10293 příspěvků 05.01.19 19:07

To zalezi :nevim: nemuzem vedet jak hadka vypadala, jestli jste se hadali “ferove” nebo vytahovali spinu. A jestli jse primarne o tchyni co je konkretne za problem? Muz by mel stat podle me za tebou, ale zalezi o co jde.

Šarlota4
Extra třída :D 10293 příspěvků 05.01.19 19:07

A ano nedolejzej, at jednou prileze on.

fera21
Kecalka 115 příspěvků 05.01.19 19:07

Jestli je ti jedno co ti řekl, tak sex je nejjednodušší způsob :D

radek9
Kecalka 168 příspěvků 05.01.19 19:09

Napiš mu, že čekáš v posteli v novým prádle … na mě tohle zabírá …

nostress
Extra třída :D 13996 příspěvků 05.01.19 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se vy usmirujete nebo spis teda jak by jsme se zachovali v me situaci. Mám manžela a jsme spolu 13 let zachvili a před 2 dny jsme se pohádali kvůli tchýni, protože ona me vyloženě nemá rada a manžel vždy stojí na její straně a me už to přestalo bavit, a kvůli tomu ze se na ničem se neshodneme( prijde mi ze mi to dela naschvál) a proste už to není to co bývalo… diskutovali jsme o tom a jak se přešlo na téma jeho rodiče už bylo zle… odešel z ložnice a nebavil se i když já jsem si o tom chtěla promluvit. Druhy den rano odjel do prave a už není doma 2 dny a ani se neozval. Vim to protože děti se s nim bavili a to nejhorší prave je ze do toho zatahujeme i naše 2 děti, který už jsou dost velký na to aby věděli co se doma děje a také i tu naši hádku slyseli:frownin­g2:️. Tak jsem se vás chtěla zeptat co by jste teda udělali vy v me situaci. Mimochodem vždy kdy se pohadame tak manžel je horka hlava a vždy udělám ten první krok a začnu se uřirovat já první. Dekuji za vaše rady předem:hearts:️.

Tvůj problém není tchýně, ale manžel, který se tě neumí zastat, a neví, za který tým kope. Měla jsi to řešit už dávno.A určitě bych se mu ještě potupně nevnucovala.

Markéta80
Hvězda diskuse 41276 příspěvků 05.01.19 19:11

nedělala bych nic ;) . Ale když není na tvojí straně to by mne vadilo hodně :?

GabinkaCh
Závislačka 2980 příspěvků 05.01.19 19:23

Rozhodně bych nepřilezla

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33365 příspěvků 05.01.19 19:32

a kde ty dva dny je? My se doma taky občas potěpeme, ale nebýt doma je přes čáru

Ou
Kelišová 5829 příspěvků 05.01.19 19:33

1. děti vědí od malička o každém dusnu, co mezi sebou máte. Zejména vycítí to, co se nejurputněji snažíte utajit.

2. Normálně se omluv, uznej svoji část viny, a řekni že tě to mrzí a chceš se usmířit. A především věnuj pozornost jeho potřebám, frustraci a nenaplněným očekváním - ne jen těm svejm.

Markéta80
Hvězda diskuse 41276 příspěvků 05.01.19 19:33

@matkabagristy počítám že je u maminky :lol:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 05.01.19 19:33

Si děláš srandu, on se na dva dny sbalí a je v háji a ty se budeš usmiřovat?
Bych mu dala ještě takovej čoud až by přišel. A rozhodně by se omlouval teda on. To chrápe u maminky nebo co. Bože co to je za chlapa.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 05.01.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se vy usmirujete nebo spis teda jak by jsme se zachovali v me situaci. Mám manžela a jsme spolu 13 let zachvili a před 2 dny jsme se pohádali kvůli tchýni, protože ona me vyloženě nemá rada a manžel vždy stojí na její straně a me už to přestalo bavit, a kvůli tomu ze se na ničem se neshodneme( prijde mi ze mi to dela naschvál) a proste už to není to co bývalo… diskutovali jsme o tom a jak se přešlo na téma jeho rodiče už bylo zle… odešel z ložnice a nebavil se i když já jsem si o tom chtěla promluvit. Druhy den rano odjel do prave a už není doma 2 dny a ani se neozval. Vim to protože děti se s nim bavili a to nejhorší prave je ze do toho zatahujeme i naše 2 děti, který už jsou dost velký na to aby věděli co se doma děje a také i tu naši hádku slyseli:frownin­g2:️. Tak jsem se vás chtěla zeptat co by jste teda udělali vy v me situaci. Mimochodem vždy kdy se pohadame tak manžel je horka hlava a vždy udělám ten první krok a začnu se uřirovat já první. Dekuji za vaše rady předem:hearts:️.

Jestli to zvládneš, tak se mu omluv s tím, že mluvení o rodičích je u vás problém a tak ho požádej, abyste se tématu rodiče už napořád vyhnuli. JInak to asi nepůjde. Vždy říkám, že rodiče a finance jsou ty nejtřaskavější témata k hovoru. Někdy ještě výchova dětí. :mrgreen:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 05.01.19 19:44

Pockala bych jeste 3-4dny. Pokud si vzdycky prilezla ty, tak ted to nedelej. Proste at se probere, kdyz to neumi vyresit a radeji utece

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >