Odejít od partnera s dítětem?

Anonymní
5.1.19 17:19

Odejit od partnera s ditetem?

Holky potrebuju se vypovidat. Ziju s partnerem, mame 1,5 stare dite. Jsme spolu 7 let. Partner byl drive hodny, spise submisivni typ, rekla bych ze ja byla ta dominantnejsi. Vzdycky jsme meli neharmonicky vztah, nikdy jsem mu moc neverila, porad pokukoval po ostatnich zenach a dokonce jsem mu po roce vztahu nasla profil na seznamce, kde psal mnoha divkam jak jsou krasne atd, zatim u nas prilis sex nebyl. Pripadala jsem si vzdycky trochu menecenna vedle nej, ne dostatecne dobra a hezka. Jakoby ho vic pritahovaly jine. Nicmene on mi porad tvrdil ze je to v me hlave a ze nechce se mnou sex vysvetloval unavou, prepracovanosti atd.

Co se narodil maly, porad se hadame. Partner se narozenim potomka zmenil vyrazne k horsimu. Prestali jsme spolu cokoliv podnikat. Veskerou domacnost obstaravam ja, partner mi nikdy nepomuze pokud ho vyslovene nedonutim. Uplne me zacal odmitat jako zenu, respektive i ja jsem prestala vyvijet snahu.. Naposledy jsme spolu spali nekdy v zari minuleho roku, predtim 3 mesice nic. Partner s nami nic nechce o vikendu podnikat, jen lezi na gauci a sleduje tv nebo spi. Musim ho nutit s nami jit na prochazku.. Nicmene co je horsi, zacal byt na me silene alergicky. Nesmim se ho na nic zeptat dvakrat, jinak na me zacne strasne kricet a hazet vecma. Kdyz od nej chci penize, musim se nekolikrat dotazovat a ponizovat aby mi je dal, a nakonec na me stejne rve ze z nej akorat taham penize a je agresivni. Kdyz s nim chci o vecech mluvit, smete to ze stolu jako ze vse je ma vina a at se nad sebou zamyslim, ze kdybych byla jina a jinak se chovala ze on takhle se chovat nebude, ze i pije kvuli me atd. Dost casto na me rve pred malym. Napriklad ted na vanoce jsem sla koupit vanocni stromecek, a potom jsem ho poprosila aby mi ho pomohl nainstalovat do stojanu. Neslo mu to a tak na me strasne zacal rvat co jsem to koupila za smejd a hazel vecma na zem. Maly se rozbrecel.. Proste vsechno je ma vina. Kdyz mu rikam ze si o vecech promluvime a ze vina je vzdy na obou stranach, rekne ze vina je jen na me strane. Taky porad notoricky lze. Bydlime v byte pribuzneho a i kdyz me tvrdi ze plati najem, nekolikrat mi pribuzny rekl ze mu najem neprisel. Lze o malickostech i vetsich vecech, neda se mu verit. Taky se skoro nemyje, tak jednou za tyden, necisti si ani zuby. Ja se citim strasne osamele, denne brecim a pripadam si hrozne.

A ted k dotazu: nevim co mam delat. Mam s nim zustat? Mam svou malou garsonku, ve ktere mam ted najemnici, ale je to fakt jedna mala mistnost plus mini kuchyn a koupelna, 30m2. Kdybych odesla, mela bych jen rodicak. On by mi musel neco platit, ale delal by mi problemy. Porad mi vyhrozuje ze mi vezme dite atd. Jeho rodinu neznam. Neziji v CR ale i tak.. nema snahu nas predstavit. Ja mam jen mamu, a ta zije 200km daleko, takze bych nemela zadne hlidani. Kdyz potrebuju nekam jit, tak on aspon maleho pohlida. On mi rekl, ze kdyz se rozejdeme ze odjede mimo Evropu. Taky je nutno rict, ze vydelava dost penez, ale nevim co by mi dal nebo nedal kdybych odesla. Popravde receno mam strach jak bych to zvladala, kdyz nemam zadnou podporu rodiny.

Holky co byste delaly na mem miste… odesly byste nebo zustaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23353
5.1.19 17:22
@Anonymní píše:
Holky potrebuju se vypovidat. Ziju s partnerem, mame 1,5 stare dite. Jsme spolu 7 let. Partner byl drive hodny, spise submisivni typ, rekla bych ze ja byla ta dominantnejsi. Vzdycky jsme meli neharmonicky vztah, nikdy jsem mu moc neverila, porad pokukoval po ostatnich zenach a dokonce jsem mu po roce vztahu nasla profil na seznamce, kde psal mnoha divkam jak jsou krasne atd, zatim u nas prilis sex nebyl. Pripadala jsem si vzdycky trochu menecenna vedle nej, ne dostatecne dobra a hezka. Jakoby ho vic pritahovaly jine. Nicmene on mi porad tvrdil ze je to v me hlave a ze nechce se mnou sex vysvetloval unavou, prepracovanosti atd.

Co se narodil maly, porad se hadame. Partner se narozenim potomka zmenil vyrazne k horsimu. Prestali jsme spolu cokoliv podnikat. Veskerou domacnost obstaravam ja, partner mi nikdy nepomuze pokud ho vyslovene nedonutim. Uplne me zacal odmitat jako zenu, respektive i ja jsem prestala vyvijet snahu.. Naposledy jsme spolu spali nekdy v zari minuleho roku, predtim 3 mesice nic. Partner s nami nic nechce o vikendu podnikat, jen lezi na gauci a sleduje tv nebo spi. Musim ho nutit s nami jit na prochazku.. Nicmene co je horsi, zacal byt na me silene alergicky. Nesmim se ho na nic zeptat dvakrat, jinak na me zacne strasne kricet a hazet vecma. Kdyz od nej chci penize, musim se nekolikrat dotazovat a ponizovat aby mi je dal, a nakonec na me stejne rve ze z nej akorat taham penize a je agresivni. Kdyz s nim chci o vecech mluvit, smete to ze stolu jako ze vse je ma vina a at se nad sebou zamyslim, ze kdybych byla jina a jinak se chovala ze on takhle se chovat nebude, ze i pije kvuli me atd. Dost casto na me rve pred malym. Napriklad ted na vanoce jsem sla koupit vanocni stromecek, a potom jsem ho poprosila aby mi ho pomohl nainstalovat do stojanu. Neslo mu to a tak na me strasne zacal rvat co jsem to koupila za smejd a hazel vecma na zem. Maly se rozbrecel.. Proste vsechno je ma vina. Kdyz mu rikam ze si o vecech promluvime a ze vina je vzdy na obou stranach, rekne ze vina je jen na me strane. Taky porad notoricky lze. Bydlime v byte pribuzneho a i kdyz me tvrdi ze plati najem, nekolikrat mi pribuzny rekl ze mu najem neprisel. Lze o malickostech i vetsich vecech, neda se mu verit. Taky se skoro nemyje, tak jednou za tyden, necisti si ani zuby. Ja se citim strasne osamele, denne brecim a pripadam si hrozne.

A ted k dotazu: nevim co mam delat. Mam s nim zustat? Mam svou malou garsonku, ve ktere mam ted najemnici, ale je to fakt jedna mala mistnost plus mini kuchyn a koupelna, 30m2. Kdybych odesla, mela bych jen rodicak. On by mi musel neco platit, ale delal by mi problemy. Porad mi vyhrozuje ze mi vezme dite atd. Jeho rodinu neznam. Neziji v CR ale i tak.. nema snahu nas predstavit. Ja mam jen mamu, a ta zije 200km daleko, takze bych nemela zadne hlidani. Kdyz potrebuju nekam jit, tak on aspon maleho pohlida. On mi rekl, ze kdyz se rozejdeme ze odjede mimo Evropu. Taky je nutno rict, ze vydelava dost penez, ale nevim co by mi dal nebo nedal kdybych odesla. Popravde receno mam strach jak bych to zvladala, kdyz nemam zadnou podporu rodiny.

Holky co byste delaly na mem miste… odesly byste nebo zustaly?

Taková srágo.rka by se sama dokázala postarat o dítě? Sotva. Já bych dala výpověď nájemnici a příště už by mě doma nenašel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10271
5.1.19 17:23

Odesla bych k mame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
5.1.19 17:28

Uzekla bych od nej dokad jen mlati vecma. Co z toho zivota mas? Je spousta samozivitelek. Chapu ze dite je male, ale pokud mas byt, tak to tak strasny neni. Utec pryc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
5.1.19 17:29

Na výhrůžky se vykašli, protože obvykle pes, který štěká, nekouše. Tenhle stojí za starou belu jako partner i jako otec. Pokud máš garsonku, domluv se s nájemkyní na nějaké lhůtě, aby si mohla co nejdříve najít bydlení jinde. V malé garsonce ti bude se synem lépe, než s takovým prolhaným troubou v současném bytě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
5.1.19 17:33

keci o takovejhle chlapu ze ti vezmou dite jsou jen plane kecy. I kdyby nahodou chtel tak mu soud stejne takove male dite neda.

Pokud vydelava, tak budes mit áimenty.

Hlidani je blby, ale taky to kde -skolka, chuva, sousedka se stejne starym ditetem…

Fakt bych s nim nebyla. Jedinej duvod jsou penize. Ale mas byt, rodicak, alimenty. Hlady neumres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
952
5.1.19 17:35

Dala bych výpověď nájemnici, byt je sice malý, ale byli by jste jen dva, takže by to bohatě stačilo. S takovým chlapem bych nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4710
5.1.19 17:44

Odejdi, máš kam, garsonka prozatím stačí.. Jako samozivitelka budeš mít nárok na nějaké sociální dávky, alimenty, zvládneš to… Bude ti lépe, cokoli je lepší než žít s takovým dementem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1246
5.1.19 17:47

Určitě odejdi, ten klid za to stojí.. Z toho, co popisuješ, je evidentni, že ho ani ty nemilujes, řešís jen provozní záležitosti.. ale na vše bych se na tvém místě připravila.. a nejdříve podala žalobu na svěřeni dítěte do tvé péče, stanoveni výživného na dítě a pak žalobu na výživné na tebe… on ten soud nebude hned.. a mu to neříkala, aby si nezacal nějak uměle snižovat příjmy..pak řešila výpověď nájmu - pokud se nedohodnete, tak byt bude stejné volný až 1.5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
5.1.19 17:48

To je vážně pravda !!???

tak rychle pryč.. nemá základní hygienické ani základní lidské základy slušného chování… bude ti líp samotné. vyřiď si dávky..tohle je jinak cesta do pekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
5.1.19 19:40

Odjede mimo Evropu a chce ti vzít dítě? To si jaksi protiřečí ne? Čím dříve odejdeš, tím lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
7.1.19 21:32

A ty chceš, aby si tvůj syn myslel, že takhle je normální se k sobě chovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 23:34

Rekl bych ze tento vztah je asi lepsi ukoncit, mezi vami to neklape a je jedno kdo zato skutecne muze. Jaky vztah ma s ditetem, ma ho rad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 18:35

Odejít od partnera?

Ahoj holky, přidávam se s vlastním problém a žádosti o radu či zkušenost.
Jsem s partnerem skoro šest let, máme tříletého syna. Dokud jsem neotehotnela vztah byl hezky. Jediný problém se vyskytl cca dva měsíce před, když jsem úplnou náhodou( v opilosti mi dal telefon abych napsala kámošovi že nedorazí) viděla v jeho zprávách jak psal své bývalé a zval ji na večeři a ještě další kamarádce o tom jak ji přijede udělat hezky den do práce atd..pohadali jsme se, ale nechala jsem to být a jeli jsme dal. Ovšem už jsem tak důvěřiva nebyla a začala vědomě hledat zda to nedělá dal. První problémy začali během těhotenství, kdy partner neustále psal ženám na různých seznamkach, dost intimne - domlouvali si sex, rande, kafe, posílal si s některými i fotky. Já stále jen brečela a prosila s vidinou rodiny a nenarozeného syna o to, aby to nedělal a on sliboval že to bylo naposled a stejně se to opakovalo. Asi v osmém měsíci uz jsem i ze zoufalství psala jedné z nich zda spolu něco měli a vylíčila ji naší situaci - že já těhotná zařizuji rekonstrukci našeho bytu a on vypisuje ženám jak se mnou jen čeká děcko a tím to končí - jeho reakce na to byla, že ji se omlouval a na mě řval. Dneska bych si nafackovala za to jak jsem se ponizovala. To že píše jiným se děje dodnes, ovšem už veřejne a on si z toho nic nedělá.
Vetsi problém je ovšem jinde. Hádky a křik jsou u nás na denní pořádku, sprostá slova též.. Poslední dobou se nebojí do mě strčit až spadnu na zem nebo po mě plive a hází věci.. A to vše před synem. Nakonec je to podle něj moje vinna. Nemá ke mě žádnou úctu, respekt.. Nutí si sex, až se mi to úplně zhnusilo. A po tomhle všem přijde a říká mi jak mě miluje a že ja mu nedávám lásku a že je vlastně jen smutnej z toho že nevidí malého( pracuje v zahraničí a domů jezdí na víkend). Jediné co slyším když je doma, tak že není uklizeno a furt abych stala u plotny. Jsem strašně unavená cokoli dělat, vyčerpaná tímhle životem. Ráda bych odešla a věřila, že najdu někdy něco lepšího… Ale bojím se abych nezůstala sama, úplně mi poslapal sebevědomí až občas přemýšlím zda si za to opravdu nemohu sama a zda já nejsem ta co to vše zavinila. Nejhorší je, že když už si sobě začnu představovat, že odejdu, tak mi přítele je líto. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
1246
8.1.20 23:20

V tomhle vztahu bych já osobně nezustavala.. Máš podporu rodiny či přátel? Začátky po rozchodu jsou těžké, ale brzy je to lepší lepší, :racehorse:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama