Jak se vykroutit z koncertu s otcem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 23:17
Jak se vykroutit?

Dobrý večer, za týden mám jet s otcem a dvěma bratry na konzert ale nechce se mi. Otec s tím počítá a lístky by už neprodal. Má to být rodinná akce po několikae letech. Omlouvám se za anonymitu. Ale každopádně je to tuto sobotu a se snoubencem máme vlastní plány. Ale když bych mu řekla že nemůžu nebo že nechci tak se naštve a udělá z komara velblouda. Už tak říká že ho nikdo nemá rád. A je naladovy a občas neví kde je slušně vychování. Opravdu mě to štve. Matka stojí za svým názorem, že bych vypadala špatně a akorát ho v tom utvrdila. Nevím co mám dělat. Snoubenec se těšil na po dlouhé době strávený víkend jen semnou. A bude naštvaný. Jsem v koncích. Nenapadá Vás, jak se z toho vy kroutit? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 24.02.19 23:20

Kolik ti prosim te je? K tematu - sla bych a z niceho se nevykrucovala, tvhe mama ma pravdu a chudak otec… :roll:

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 24.02.19 23:22
@Anonymní píše:
Dobrý večer, za týden mám jet s otcem a dvěma bratry na konzert ale nechce se mi. Otec s tím počítá a lístky by už neprodal. Má to být rodinná akce po několikae letech. Omlouvám se za anonymitu. Ale každopádně je to tuto sobotu a se snoubencem máme vlastní plány. Ale když bych mu řekla že nemůžu nebo že nechci tak se naštve a udělá z komara velblouda. Už tak říká že ho nikdo nemá rád. A je naladovy a občas neví kde je slušně vychování. Opravdu mě to štve. Matka stojí za svým názorem, že bych vypadala špatně a akorát ho v tom utvrdila. Nevím co mám dělat. Snoubenec se těšil na po dlouhé době strávený víkend jen semnou. A bude naštvaný. Jsem v koncích. Nenapadá Vás, jak se z toho vy kroutit? :(

Je blbé, když slíbíš na stejný termín dvěma lidem odlišný program. Pokud jsi to otci už slíbila, ale partnerovi neslibovala nic, tak bych jela s otcem. Pokud otec koupil lístky a jen on sám tě tlačí do koncertu a ty jsi mu neslíbila, že pojedeš, tak bych byla s přítelem. Pokud jsi ovšem slíbila oběma, že s nimi budeš trávit čas, tak by jsi se měla zamyslet sama nad sebou, jestli je to opravdu vhodné chování. :roll:

K12345
Nováček 8 příspěvků 24.02.19 23:27

Také to nechápu. Mela by jsi svůj slib dodržet a ne se vykrucovat. :) Ale to už je na tobě.

Příspěvek upraven 24.02.19 v 23:30

Michelle_M
Závislačka 2508 příspěvků 24.02.19 23:29

Nechápu, věděla jsi, že máš jet na koncert a dělala sis plány s přítelem? Nebo otec koupil lístky bez tvého vědomí?

Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 24.02.19 23:30

@K12345 zak pokud je to takhle tak bych se nevykrucovala, ale velmi asertivne mu rekla, ze se nezeptal predem a ty uz mas jiny program…

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 24.02.19 23:30
@K12345 píše:
"

A kdyby jsi řekla pravdu, třeba „omlouvám se tati, ale nepočítala jsem s tím, v sobotu nepojedu, už mám něco domluveného s přítelem, ale jindy, když se spolu předem domluvíme, pojedu ráda“, tak se jako stane co?? Zakousne tě? 8)

Anna766
Hvězda diskuse 76582 příspěvků 24.02.19 23:36

A maminka místo tebe nemůže jet?

bjitka123
Kecalka 300 příspěvků 24.02.19 23:37

Co dokoupit lístek na koncert i pro přítele? Jestli by byl teda ještě k sehnání a jestli by přítel na koncert chtěl jít. Mělo by hlavně záležet na tom, co vlastně chceš ty.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 24.02.19 23:41

Otec tu vecne nebude, aby sis to pak nevycitala…spolecnych vikendu jeste bude, :palec:

Alkata
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 25.02.19 02:15

Vyměnit vlastní rodinu za snoubence to je dobrý dno. Jednou te to bude mrzet.

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 25.02.19 02:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer, za týden mám jet s otcem a dvěma bratry na konzert ale nechce se mi. Otec s tím počítá a lístky by už neprodal. Má to být rodinná akce po několikae letech. Omlouvám se za anonymitu. Ale každopádně je to tuto sobotu a se snoubencem máme vlastní plány. Ale když bych mu řekla že nemůžu nebo že nechci tak se naštve a udělá z komara velblouda. Už tak říká že ho nikdo nemá rád. A je naladovy a občas neví kde je slušně vychování. Opravdu mě to štve. Matka stojí za svým názorem, že bych vypadala špatně a akorát ho v tom utvrdila. Nevím co mám dělat. Snoubenec se těšil na po dlouhé době strávený víkend jen semnou. A bude naštvaný. Jsem v koncích. Nenapadá Vás, jak se z toho vy kroutit? :(

Jestli sis nejdřív domluvila akci s otce a teď se ti nechce, protože snoubenec, měla bys dodržel slovo a s tatíkem vyrazit. Snoubenec se nemá co nafukovat.

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 25.02.19 06:07

Otec lístky určitě kupoval dlouho dopředu, tudíž jsi o tom věděla. Určitě vám chtěl udělat radost.
Zkus se podívat z jiného úhlu, kdyby ty jsi někomu chtěla udělat radost, připravovala se na to, měla vše hotové a dotyčný by ti řekl, že nemůže, že chce být doma s xy. Jak by jsi se cítila?

Chápu, mladá, zamilovaná, chcete být co nejvíce spolu, ale …

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19742 příspěvků 25.02.19 07:16

Tak ono to bude asi tak, že o konzertu víš už dlouho, ale teď ti „snoubenec“ milostivě slíbil nějakou společnou akci, tak se můžeš přetrhnout, jen aby pán nebyl zklamaný. On by se na tebe mohl zlobit příště už by tě třeba nevyvedl. Musíš se hodně snažit, aby byl spokojený, vi´d?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 25.02.19 07:21

No tak ty plány změníte. Pokud je to skutečně uz snoubenec a ne jen přítel, tak spolu budete trávit zbytek života. Jeden koncert s tátou je snad absolutní minimum oproti společnému životu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama