Jak se zbavit ex?

26
7.1.21 13:43

Jak se zbavit ex?

Ahoj holky, už delší dobu mám problém s expřítelem. Volá mi, píše, posílá dárky, kdykoliv se vidíme tak mě přemlouva abych se k němu vrátila. Už mě to fakt nebaví, ale máme spolu dvouletého syna a kvůli němu spolu musíme mít nějaký kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6068
7.1.21 13:54

Dárky bych vracela, pokud by zavolal a neřešil syna, tak bych ho utla a zavěsila. Pri setkání stejně, neřešís dítě odcházím/odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61659
7.1.21 14:57

Napsala bych mu, ať toho nechá. Blbý je, že musíš udržovat kontakt kvůli dítěti, ale na jiné SMS atd bych nereagovala, dárky bych nebrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 15:30

@JancaS84 To ja dělám, když se to netýká dítěte tak mu to hned položim. Ale on mi pak furt volá a píše a je to zkrátka otravný, když ho vyhodim ven, tak je schopný mi hodinu zvonit a bouchat na dveře.

• Citovat
  • Nahlásit
2711
7.1.21 15:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už delší dobu mám problém s expřítelem. Volá mi, píše, posílá dárky, kdykoliv se vidíme tak mě přemlouva abych se k němu vrátila. Už mě to fakt nebaví, ale máme spolu dvouletého syna a kvůli němu spolu musíme mít nějaký kontakt.

Kolik ti je let? Neumis si vyresit vlastni trivialni problem? Kdo myslis, ze to bude za tebe resit? Neprestava me srat vlastnost, ze urcity lidi vidi problem, otravuje je a misto reseni o nem nesutale tupe zvani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
7.1.21 17:00
@Pavlik Morozov píše:
Kolik ti je let? Neumis si vyresit vlastni trivialni problem? Kdo myslis, ze to bude za tebe resit? Neprestava me srat vlastnost, ze urcity lidi vidi problem, otravuje je a misto reseni o nem nesutale tupe zvani.

Tak sem nelez, když tě to tak s*re. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3270
7.1.21 17:04
@LadyLaggg píše:
Tak sem nelez, když tě to tak s*re. :nevim:

Přesně. Když jsem četla ten příspěvek, řekla bych, že uživateli je max 15 let :roll: a mindráky k tomu… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16641
7.1.21 17:08
@Malina7 píše:
Přesně. Když jsem četla ten příspěvek, řekla bych, že uživateli je max 15 let :roll: a mindráky k tomu… :pankac:

Tak všechny jeho úžasne příspěvky stojí za to. 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6068
7.1.21 17:19
@Anonymní píše:
@JancaS84 To ja dělám, když se to netýká dítěte tak mu to hned položim. Ale on mi pak furt volá a píše a je to zkrátka otravný, když ho vyhodim ven, tak je schopný mi hodinu zvonit a bouchat na dveře.

Tak zavolej policajty no. Změn si číslo a to starý měj nekde v šuplíku a pouzivej ho jen když budeš řešit něco ohledně dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
7.1.21 17:19

Tohle jak v nejake pl lecebne. Kazdy druhy den podobny „problem“. Co je jako na tom tezkeho vyresit. Pak se divte, ze kazdy s vami zachazi jak s nesvepravnym. Kdyz nechci aby me nekdo otravoval, tak pro to neco udelam. Co si jako myslite ze se stane? Ze napisete na emimino a problem se sam vyresi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 17:30

Jak se zbavit ex?
1. Nastěhuj si domů místního kulturistu
2. Nebo naštvanýho německýho ovčáka

• až bude zase zvonit- vypustit

3. Nebo ho pozvi na otrávený kafe a založ diskuzi, jak se zbavit těla a probereme to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.1.21 17:33
@Pavlik Morozov píše:
Kolik ti je let? Neumis si vyresit vlastni trivialni problem? Kdo myslis, ze to bude za tebe resit? Neprestava me srat vlastnost, ze urcity lidi vidi problem, otravuje je a misto reseni o nem nesutale tupe zvani.

Správnej nácek je bojovník a všechno má hned vyřešené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
7.1.21 17:38
@ovichus píše:
Správnej nácek je bojovník a všechno má hned vyřešené…

Spravnej debil. o tom akorat zvani a nic neresi. Tak nevim co je lepsi. To je ta soucasna spolecnost. Libuje si v koupani v rybniku sracek a zkoumanim ktere hovno. zrovna priplulo. Mel by se tomu dat vedecky nazev, at vim co je to za uchylku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 17:55

@Pavlik Morozov Tvl ono už jen to že chlap je na emiminu a zapojuje se do diskuzi je kapitola sama o sobě :D :D hrdina přes písmenka ale vsadím se že doma totální podpantofel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat