Jak se zbavit mrtvých hnid

VanessaF
21.8.15 12:19

Jak se zbavit mrtvých hnid

Nemáte někdo nějaký trik jak se zbavit mrtvých hnid, který drží na vlasech? Zkoušela jsem i vlasy žehlit a ono nic. Nehtama to vytahovat by bylo nekonečné. Někde jsem četla o octové vodě, ale nevím jakou octovou vodu myslí, zda ocet s vodou nebo nějakou speciální :D jak to nechat na vlasech dlouho a tak, a taky to musí pak ty vlasy smrdět ne?? Nemáte prosím někdo osvědčený trik? Chci jít i ke kadeřnici a takhle tam nemůžu jít :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
21.8.15 12:21
@VanessaF píše:
Nemáte někdo nějaký trik jak se zbavit mrtvých hnid, který drží na vlasech? Zkoušela jsem i vlasy žehlit a ono nic. Nehtama to vytahovat by bylo nekonečné. Někde jsem četla o octové vodě, ale nevím jakou octovou vodu myslí, zda ocet s vodou nebo nějakou speciální :D jak to nechat na vlasech dlouho a tak, a taky to musí pak ty vlasy smrdět ne?? Nemáte prosím někdo osvědčený trik? Chci jít i ke kadeřnici a takhle tam nemůžu jít :(

no samponem na ne ne? :nevim: sousedka si koupila nejakej za 500 kc a az ten ji to z vlasu dostal jinak ty obyc nic moc :nevim: u nas kdyz to kadernice zjisti, tak si uctuje pripatek pokud vi, ze ma někdo vsi nebo po nich :roll:

• Citovat
  • Upravit
7016
21.8.15 12:28

Leda vsivackem z UK, uz je sem nekdo taha, pohledej, pry vycese i hnidy. Ja nachazela obcas hnidu na vlasech i pul roku po vyhubeni, uz poradny kus odrostlou od hlavy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
21.8.15 12:28

V drogerii nebo ve vetsich obchodech se prodava takovy mini hrebinek a trn je prave na hnidy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VanessaF
21.8.15 12:32
@tera91 píše:
V drogerii nebo ve vetsich obchodech se prodava takovy mini hrebinek a trn je prave na hnidy..

hřebínek mám a nepomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
VanessaF
21.8.15 12:32
@JayLee píše:
no samponem na ne ne? :nevim: sousedka si koupila nejakej za 500 kc a az ten ji to z vlasu dostal jinak ty obyc nic moc :nevim: u nas kdyz to kadernice zjisti, tak si uctuje pripatek pokud vi, ze ma někdo vsi nebo po nich :roll:

500kc za sampon? :D ojej :(

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
21.8.15 12:34
@VanessaF píše:
500kc za sampon? :D ojej :(

no zkousela ty levnejsi a mela je tam porad no :nevim: az pak tenhle zabral 2× umyla a bylo po nich njn a ted ji doma lezi nevyuzuitej no nekup to no :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
7016
21.8.15 12:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama