Jaké antistresové tablety pro psa?

376
19.8.15 14:23

Jaké antistresové tablety pro psa?

Prosí vás o tipy a zkušenosti s antistresovýi tabletkami pro psa. Pomohly vám? Jakou doporučíte značku? Veterináš doporučil zn. Zylténe, přijdou nám ale moc drahé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1133
19.8.15 14:28

A co antistresovy obojek? Ten ted zkousim na hafanovo ja a je supr, pripadne je i difuzer do zasuvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 14:29
@Ageleine píše:
Prosí vás o tipy a zkušenosti s antistresovýi tabletkami pro psa. Pomohly vám? Jakou doporučíte značku? Veterináš doporučil zn. Zylténe, přijdou nám ale moc drahé…

Proč má tvůj pejsek stres?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
19.8.15 14:34

Děda mi vyprávěl, že doma dostali psi každé ráno plný kybel žrádla a stačilo jím to až do dalšího rána :-), běhali po polích, chytali zloděje, atd…
A dneska jím nestačí ani granule, jsou alergičtí na jiné granule, dostávají pamlsky, jsou přežratí, mají na vše alergii, 3× ročně očkování a dokonce už čtu, že mají i stress - :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
19.8.15 14:39

Od čeho stres pochází? Je to nutné, nelze to vyřešit jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
19.8.15 14:53

Zalezi z ceho stres je… Nas pes si ze stresu vypestoval chronicky zanet slinivky… Stres je u ni spoustec zachvatu - zvraceni, prujem, nezere, nepije.

Pokud lze se vyhnout tomu co psa stresuje tak to odstrante, pokud jste zkouseli aby si zvykl a nepomohlo to :nevim: Jine reseni asi neni :( zkouseli jsne ruzne doplnky stravy a antistresovy obojek, ale nepomohlo nic. Mame straspytla a stresatora.
Jinak na Silvestra kvuli petardam a pro situace kdy by pes „trpel“ v urcitou danou chvili se da jednorazove nasadit diazepan - predepsala mi ho MVDr. Ale mame doma extrem a pes je jak jsem psala uz vazne nemocny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
19.8.15 15:37

@Ageleine Čeho přesně se pes bojí. My zkoušíme homeopatika - problém je bouřka, Silvestr, rány (teď nám bouchly dveře v průvanu a nemohla jsem psa dostat do bytu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.8.15 18:01

Holky, řeším psa našich. Pořídili si asi před 8 měsíci štěňátko jezevčíka. Je moc hodná, přítulná… ze začátku byla v pohodě sama doma, naši chodí do práce, děcka do školy, teď přes prázdniny v pohodě, ale jinak nevydrží sama doma. Nejdříve to bylo jen příšerné štěkání, pak jim rozkousala vchodové dveře, plovoučka rozškrábaná… Bydlí na bytě, takže sousedi si neustále stěžovali… Teď už je natolik „psychicky labilní“, že ji nemůžeme nechat ani před obchodem. Neustále si nás hlídá, ven s ní může chodit také jen jeden, společné procházky nehrozí, jelikož neustále pobíhá od jednoho k druhému a zahání nás k sobě jako hejno. Po návštěvě následuje půl hodinové štěkání u dveří, protože někdo zase odešel. Stačí, aby jeden člověk odešel z obýváku, třeba jen na záchod, jde se podívat za ním, jestli se náhodou nejde obouvat… Už neví co s ní, přijde nám už úplně na hlavu. Občas jí dají hlídat takovým starším a hodným sousedům, když je třeba, ale po prázdninách budou chodit sourozenci zase do školy a ona bude muset to dopoledne vydržet doma… Neumíme si představit, jak… Já si jí brávat k sobě nemůžu, bydlíme v jiný vesnici, to by nám ji museli každý den vozit… Už jsme vyzkoušeli všecko, poslední možnost nás napadla tahle… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.8.15 18:02

@tartaletka Ten obojek mi přijde dost drastický :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
19.8.15 18:04

Přitom jí máme všichni rádi, nikdo jí neubližuje. Nechceme jí dát pryč ani ji brát jako obtíž, ale ono to už jinak ani nejde říct… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
19.8.15 18:38

@Ageleine Jak se jí věnují?…proběhla socializace? cvičák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
19.8.15 19:34

@Ageleine tak to byl a je presne nas pripad :( je ji deset let a od stenete nevydrzi doma ani pul hodiny… :( kdyz jsem chodila do prace davala jsem ji na hlidani me babicce v duchodu a po praci si ji vyzvedavala… Jako dite ze skolky… Stekot, vyti, knuceni… Zkouseli jsme ji i dat na prevychovu, ale pan nam ji vratil ze nelze :( dostala jsem ji v 5 tydnech jiz odstaveniu od feny, byla moc brzy odebrana matce a je asocialni… Zavisla na me a na rodine…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
19.8.15 19:34

@Ageleine taky mam jezevcika - fenku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
19.8.15 19:41
@Ageleine píše:
@tartaletka Ten obojek mi přijde dost drastický :nevim:

To neni vycvikovy obojek, to je obojek, ktery je napusteny syntetickym hormonem, ktery je vyvinut podle hormonu kojico feny, pes ho ma na krku a on uvolnuje vuni, ktera ho uklidnuje. Je to naprosto neskodne. To stejne se da koupit i do zasuvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
19.8.15 19:42

@Ageleine chodi se se mnou koupet, na zachod, vari… Porad me na na dohled. Kdyz nejsem doma nezere, nepije, lezi u dveri…kdyz byvala u babicky totez. Manzela zna od stenete, miluje ho ale kdyz nejsem doma ignoruje ho. Kdyz jdu ven jen s malou a psici nechavam doma tak trpi… :( nasledkem je ta slinivka :(

Navic se pridal pruvan a bouchani dveri, silny vitr za okny, projizdejici kamiony… Jakkykoli hluk :( hned se klepe strachy a dycha jak kdyby mela dostat infarkt… :( cim je starsi je to horsi… Pritom ji nikdo nikdy neublizil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama