Jak si hledáte kamarády?

382
13.7.21 13:31

Jak si hledáte kamarády?

Je léto, mám prázdniny a tak nějak na mě dopadá osamělost :oops:
Nějaké kamarády mám, ale nikoho blízkého, ve škole jsou to lidi se kterýma prohodím pár slov a kamarádky, se kterýma jsme si byly blízké, tak jsme se odcizily a buď už se nebavíme vůbec, nebo mají bližší kamarády než mě a vídáme se málo. Proč já nemám ty bližší kamarády? :mrgreen:
Většinu času jsem s přítelem, ale nemůžu být pořád jen s ním, že?

Jak to děláte vy? Je tu taky někdo osamělý?
Nechci si úplně stěžovat, spíš jen jestli nemáte nějaké rady nebo podobné pocity :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1419
13.7.21 13:45

Společné zájmy, tak se hledají kamarádi nejlépe. Takže nějaký kroužek, kurz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
13.7.21 13:52

Když jsem byla na škole, tak se vždycky někdo objevil a zase zmizel. Žádnou nejlepší kamarádku nemám a nikdy jsem tím netrpěla. Nejlepším přítelem mi byl partner a ostatní už byli jen součástí mé životní cesty. Já zase ale neměla nikdy problém být sama, netrpěla jsem samotnou a neměla problém jít sama někam na oběd. Jinak jsem společenský typ a nemám žádné problémy s lidmi. Myslím, že nejlepší přátelé nejsou něco co by byli nutné ke spokojenému životu. Nech to plynout. Na škole většinou jde spoustu lidí různými směry a ty vztahy se zpravidla stejně potrhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
13.7.21 15:05

@Darkandeep Ahoj,
má zkušenost je taková, že přátele člověk získá skrze něco, co máme společné.
Přátele mám ze školy, z fotbalu, z práce a o seznámení občas stojí nějaký člověk z Twitteru, kde publikuji odkazy na napsané články apod. Tzn. vždy je nějaký společný jmenovatel, který nás v zájmu, čase či místě propojí, a pokud si s tím člověkem mám co říct (ne nutně to znamená, že máme názory a životní postoje stejné), tak se spřátelíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
13.7.21 21:49

@Premek_Orac
@vedma007
Děkuju, ve škole mi to právě moc nevyšlo a na kroužky nechodím.. ale v budoucnu plánuju nějaké kurzy, to by mohlo klapnout :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.7.21 07:44

Já mám nějaké kamarádky ze základní školy, jednu ze zahraničí.

Jednu z těch nejlepších jsem si našla přes psaní dopisů. Prostě jsme si na internetu vyměnily adresy a píšeme si klasické, ručně psané dopisy. Je to skvělý pocit takový dopis psát a hlavně dostávat.

Bohužel ode mě bydlí daleko, takže se většinou musíme spoléhat jen na dopisy. :,(

Kdybyste si někdo chtěl vyměnit nějaké to dopisní psaní, klidně mi napište do zpráv. Ráda píšu a klidně napíšu jako první :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
14.7.21 10:13
@Darkandeep píše:
@Premek_Orac
@vedma007
Děkuju, ve škole mi to právě moc nevyšlo a na kroužky nechodím.. ale v budoucnu plánuju nějaké kurzy, to by mohlo klapnout :palec:

Prima. Určitě najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
14.7.21 10:16

Nehledám si kamarády, mam hromadu známých, který ráda vidim, ale přežiju to bez nich :mrgreen: a pak dvě opravdu blízké kamarádky (z toho jedna bydlí daleko, takže krom pár setkání spolu komunikujeme hlavně přes telefon) a k životu mi to tak nějak stačí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
26.7.21 15:24

Hledat kamarády, už tu někdo psal, přes společné zájmy, někdy stačí vyrazit mezi lidi, třeba do restaurace, a to se to pak navazují vztahy. Nelitovat se, a užívat si pohodu života :-). Umět se bavit.
Někdo hledá kamarády jen proto, aby se necítil sám, to je špatně. Člověk musí umět napřed být sám se sebou. Pak bude pro lidi přínosem, sympatický, a lidi se už objeví sami. Nestačí ovšem sedět na zadku, a psát po netu.
A především se nestýkat s chudinkami, to člověka akorát psychicky vysaje a otráví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat