Koupete se v koupelně, kde je zaplá pračka?

438
11.7.21 17:48

Takový blbý dotaz...

Ten kdo má pračku v koupelně- koupete se, když je pracka zaplá? Dnes jsem slyšela, že to prý není dobre :think: nevím proč, vždyť pracka má vlastní odtok té špinavé vody.. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Trochu mě známá vyděsila, protože já se koupu i když peru prádlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1239
11.7.21 17:53

Koupala jsem se normálně i když jela pračka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22438
11.7.21 17:53

A proč to není dobré ti řekla? Tohle jsem teda nikdy neřešila, ani si nevybavuju jestli se někdo koupal při zaple pračce, i když většinou chci mít prádlo hotové dřív než vecer, když je čas koupání :D napadá mě jedině, že někteří lidé nemají odtok pro špinavou vodu z pračky a vypouští to třeba do vany, to měla třeba moje babička nebo to má tchýně, že má odtok do umyvadla, protože má pracku ve sklepě a nechtěli už znova kopat odtok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
11.7.21 17:54

Normálně se koupu, když jede pračka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30587
11.7.21 17:59

Teď se sprchuju, mám odtok jinak udělaný než dřív. Ale nemám to moc ráda, prostě pračka je v elektrice, v koupelně je vlhko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
11.7.21 18:17

Pokud se koupeš a máš hadici z pračky hozenou do vany, to nebude to pravé ořechové, jinak není problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
11.7.21 18:17

Ano, sprchuji. U našich to stejne akorát tam je to na prd, protože když pračka dopouští vodu tak teče strašně horka voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
11.7.21 18:30

To jsem nikdy neřešila. My máme třeba odtok z vady a z pračky svedený do jednoho odtoku, takže se stane, že když vypouští pračka a je prázdný sifon, tak to má tendenci probublávat do vany. Tak třeba proto :nevim: ale pochybuju, že to má někdo tak zmršené jako my…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
71
11.7.21 18:45
@DanielaD píše:
Pokud se koupeš a máš hadici z pračky hozenou do vany, to nebude to pravé ořechové, jinak není problém

:lol: to me pobavilo, pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
11.7.21 19:00

Kamarád je elektrikář a šílí z praček v koupelně. Vlhkost jim nesvědčí a hrozí zkrat. Počítám, že jeho rodina má absolutní zákaz koupání, když jede pračka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53764
11.7.21 19:30

Sprchuju se normálně. Koupání ve vaně je pro mě natolik vzácnej relax, že by mě toho puštěná pračka rušila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
11.7.21 20:01

V původním bytě měla pračka odtok do vany, takže se při praní koupat nedalo.To by byl extrémní hnus. Teď máme odtok někde pod sprchovým koutem, takže by se to dalo, ale ještě jsem to nezkoušela. Peru přes den a sprchuju se večer, takže nebyl důvod.

Osobně bych neviděla problém, pokud ta špinavá voda z pračky neodtéká přímo tam, kde se člověk koupe. Ale nejsem instalatér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
11.7.21 20:08

Šéfové se takhle zabil 16-ti letý synovec, když se koupal a prala pračka došlo ke zkratu. Od té doby peru dřív než se jdeme koupat a vytahují vždy ze zásuvky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
11.7.21 20:09

Tak já nevím ale já peru zásadně hned ráno a koupu se večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30587
11.7.21 20:13
@Hiavnaan píše:
Tak já nevím ale já peru zásadně hned ráno a koupu se večer

tak já chodím do práce, takže běžně peru večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat