Jak si okořenit mateřskou?

Anonymní
27.2.21 21:10

Jak si okořenit mateřkou ?

Jak si okořenit mateřkou?
Jsem 11 tydnu na mateřský a už mi je z toho uzko. Před mateřkou jsem pracovala ve službách takže pořád jsem měla kontakt s nějakými lidmi a teď? Přítel je pořád v praci, spí nebo s kamaradami. A já s měsíčním miminkem pořád doma. Sama. Ve městě bez přátel. (Žiju tu chvili)
Máte nějaký typy jak si v téhle coronove době "okorenit " mateřkou?
Ps: nepřišla jsem si sem poslechnout připomínky nebo kritiku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8177
27.2.21 21:11

Nepotkáváš nějakou maminku s kočárkem, že byste chodily spolu a pokecely?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10646
27.2.21 21:41

Jít s přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63124
27.2.21 21:45

Zapojit přítele :think: divné, že tě nechává samotnou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
27.2.21 21:46

Mas prilezitost k sebezdokonaleni. Nastudovat neco, co vyuzijes v praci, jazyky, sport, vareni, rucni prace,… Do cehokoli se chces zakousnout, pridat do sve denni rutiny. Denne hodina a za rok jsi v tom hvezda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25119
27.2.21 21:48

V týhle fázi mateřský jsem hodně četla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
27.2.21 21:57

Já při první mateřský pořád vymýšlela, v čem bych mohla začít podnikat a zároveň být v kontaktu s lidmi.. zadařilo se, nic velkého, spíš koníček. Teď při dalším dítěti a k tomu dalším těhotenství toho času už moc nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
27.2.21 21:59

Pracuj online, dělej své koníčky, čti, nauč se na něco hrát, nauč se jazyk, šij, vyráběj, vylepšuj byt, vymysli nějakou akci na jaro/léto, choď na procházky. Tolik času a klidu už spoustu let mít nebudeš, tak toho využij. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31443
27.2.21 22:04
@Anonymní píše:
Jak si okořenit mateřkou?
Jsem 11 tydnu na mateřský a už mi je z toho uzko. Před mateřkou jsem pracovala ve službách takže pořád jsem měla kontakt s nějakými lidmi a teď? Přítel je pořád v praci, spí nebo s kamaradami. A já s měsíčním miminkem pořád doma. Sama. Ve městě bez přátel. (Žiju tu chvili)
Máte nějaký typy jak si v téhle coronove době "okorenit " mateřkou?
Ps: nepřišla jsem si sem poslechnout připomínky nebo kritiku

Když jsem já měla měsíční miminko, tak v noci nespalo, kojila jsem po třech hodinách a byla jsem unavená, nevyspalá, byla jsem ráda, že se najím, napiju, přiznávám, že na „okořenění“ mateřské jsem neměla sílu a ani myšlenku.

Navíc jsem ho pořád sledovala, jestli je v pořádku anebo jsem se koukala, jak je krásné… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
27.2.21 22:11

No já nevím, mám dvouměsíční a moc času a klidu teda nemám, abych vymýšlela, čím se zabavit. Dopoledne mám dvakrát po 45 minutách, to tak uvařím oběd a poklidím, odpoledne mám hodinu, když se hodně poštěstí tak dvě, to udělám něco jiného, přesadím kytky, šíji něco na stroji, vyřizuji, pokud je něco třeba vyřizovat, odepisuju na emaily, když je jó času, přečtu trochu knihy. Večer malá usne většinou v osm, tak třeba ještě hodinu dvě jsem s manželem, dáme si deskovku, koukneme na film nebo si povídáme. Pokud se budu časem nudit, budu víc něco vyrábět, zařizovat barák, kam se budeme stěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
27.2.21 22:25

Něco vyráběj, zapoj se třeba do kamínkování. To je fajn detektivka. Čti, najdi si kamarádku na procházky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
27.2.21 22:44

Taky bych si nasla nejaky konicek :kytka: ted v dobe covidove je to s tim korenenim trochu tezky :lol: mam doma taky mesicni, nam tedy jeste pendluji domu deti z predchozich vztahu, takze je to obcas koreneny dost, ale chapu, jak to myslis. Taky se tak obcas citim, i kdyz teoreticky mam porad co delat, ale nechci byt jen v kole kojeni, prebalovani, uklid. Ja jsem si tedy udelala nejaky farplan, kdy chci kazdy den udelat neco pro sebe (typu ucit se, cist si), chvili pracovat, proste nejak si to zorganizovat, aby ty dny nebyly tak rozplizle. Na druhou stranu ja si tedy miminko hodne uzivam, vim, ze to rychle utece a pak budu fnukat nad fotkama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
27.2.21 22:47

Já vyráběla mýdla a svíčky, pekla cukroví v tu dobu bylo před Vánoci a za chvíli to uteklo a mimčo bylo akčnější tak jsme si něco přečetla když spal, procházky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat