Jak si sama obarvit vlasy

3182
19.2.21 18:26

Jak si sama obarvit vlasy

Holky help :lol: jelikož kadeřnictví hned tak neotevřou, ráda bych si sama zkusila nabarvit vlasy, což o to, v mládí jsem barvila sama často, ale to jsem neměla melír 8o Teď mám odrostlej melír a za ušima šediny :roll: mám trochu strach, že když na to hodím nějakou barvu, abych nebyla jak chameleon :lol: máte některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14590
19.2.21 18:51

@mikela Ano cerstvou. Chameleon nejsem, ale zvykam si na jednotnou barvu (velky rozdil proti meliru). Az budou sluzby zase fungovat, tak mi to kadernice promeliruje.
Duvodem domaciho barveni byly taky sediny :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
19.2.21 18:56

Barvím se a stříhám sama. S rychlostí, kterou mi vlasy rostou a šedinama, bych už dávno vypadala jak divoženka. Melír a šediny ti chytnou nepatrně jinak, ale ten rozdíl není moc markantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
19.2.21 18:59

Já potřebuju barvit odrosty jenom, tak to je v pohodě. Udělám pěšinku na straně hlavy, rozetřu do té pěšinky, pak udělám pěšinku kousek dál a tak přes celý vrch hlavy. Pak boky nad ušima a nad vanou hlavou dolů zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3182
19.2.21 19:18

@cecetka a jaký jsi zvolila odstín barvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3182
19.2.21 19:19

@Janli zde stejná otázka, jaký odstín barvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
19.2.21 19:31

Vybrala jsem si výslednou barvu vlasů a koupila si o odstín světlejší. Mě barvy chytají tmavší než jsou na obrázku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
19.2.21 19:46

Já si barvím vlasy doma sama pořád, i když jsou kadeřnictví otevřený :-) Taky kvůli šedinám - vlasy mi začaly šedivět hodně brzy a musím si je barvit pravidelně každý měsíc. To by jednak docela lezlo do peněz, jednak mě nebaví sedět tak dlouho u kadeřnice, tak si to radši dělám sama. U kadeřnice třeba jen jednou ročně, když to chci oživit nějakýma světlejšíma proužkama. Na těch šedinách (případně proužkách, pokud je mám) to chytne lehce světleji, ale nikdy ne moc. Takže to prostě jen není všude stejná jednolitá barva, ale je to místy trošku prosvětlený, což stejně ve finále vypadá líp než jednolitá „helma“. Chameleon to není, není to nijak výrazný. Moje přirozená barva vlasů je čokoládově hnědá a barvy používám už léta hnědočervené (tmavé) odstíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
19.2.21 20:05

Holky, vrele doporucuju tuhle barvu Casting creme gloss. Barvim se s ni uz 2 roky pomalu a nikdy zadny efekt helmy. Krasna barva, barvim na mokry/vlhky vlasy. Vkasy po pouziti jen prejedu maskou na vlasy a kondicionerem a zadny zniceny.
Pouzivam odstiny 5×x, 4×x a 3×x rady a jsou to fakt krasny barvy.

tady vzornik
https://www.krasa.cz/…e-gloss.html#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3182
20.2.21 21:02

@Leenvecka super, díky za tip :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek