Ženy na Instagramu

10
19.2.21 10:58

Ženy na Instagramu

Ahoj holky, moc bych vás chtěla poprosit o laskavost :) :srdce: píšu diplomovou práci zaměřenou na používání Instagramu u českých žen. Moc by mi pomohlo vyplnění anonymního dotazníku:

https://forms.gle/…PUXgQzGdoBx5

Moc to pro mě znamená :* děkuju za váš čas a podporu při dokončování studijí :lol: :*

Samozřejmě nejde jen o dotazník, klidně můžeme na toto téma diskutovat, velmi mě to zajímá a právě proto jsem se rozhodla zvolil téma Instagramu a žen v ČR. Zajímá mě hlavně jejich (váš) postoj k vyobrazování dokonalosti a jak se to promítá do vašeho života :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8482
19.2.21 11:05

Zase genderova diskriminace mužů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16920
19.2.21 11:09

Hele - konzultovala si předem strukturu toho dotazníku? Protože jestli to chceš obhájit někde na oboru, kde je podstatná metodologie, tak teda to máš dost vachrlatý - nejsem si úplně jistá, jak moc si vstřebala tu věc o ověřování hypotéz tím, že se je prpimárně snažíš vyvrátit, ne si vytvořit bias, co je potvrdí.

plus teda mám temné podezření, že máš možná pocit, že instagramu rozumíš, protože ho používáš, ale zahraniční analázy o tom jak funguje, jak se mění atp si trošku vynechala, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.2.21 11:12

@Cenarius určitě mi nejde o diskriminaci, bohužel nevím, jak dlouhá by práce musela být, abych dokázala kvalitně zkoumat oba odlišné světy :) tím, že bylo nutné se opravdu zaměřit na úzké téma a jako žena mám přirozeně blíž k tomuto světu, jsem zvolila ženský pohled na problematiku :) celosvětově navíc na Instagramu dominují ženy, takže i proto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.2.21 11:17

@Ou práce se zakládá na studiích, které do dotazníku nezahrnuji :) ten slouží jen jako vyjádření názoru klasických uživatelů, kteří se nad ním tolik v běžném životě nezamýšlejí. Je to prvotní fáze výzkumu jen jako takový vhled do problematiky, bude doplněná hlubšími rozhovory s uživatelkami :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
19.2.21 11:32

Jsou i hůře sestavené dotazníky, tento mi přišel hodně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2950
19.2.21 11:49

To nekdo pise diplomovou praci na tema „Zeny na instagramu“? 8o no tvl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.2.21 12:00

@Ernais bohužel společnost sociálními sítěmi žije, to je realita. Jen málokdo si uvědomuje, že to má dost velký vliv na různé aspekty lidského života. Na toto téma vzniklo už nespočet studií… to, že se tématikou může zaobírat i diplomová práce mi přijde v pořádku :) pohledů na problematiku je mnoho, vždyť jen psychologie, sociologie a marketing má s užíváním Instagramu co dělat…samozřejmě chápu, že jsou důležitější věci ke zkoumání, mě toto téma ovšem zajímá a přijde mi lepší se v diplomové práci zaměřit na to, co mě baví a zajímá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.2.21 09:47

Prosím prosím, najdete se ještě nějaká uživatelka Instagramu, která by byla ochotná mi vyplnit anonymní dotazník? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat