Jak postupovat, ztráta balíku GLS

Anonymní
19.2.21 07:28

jak postupovat, ztrata baliku gls

Ahoj,

obj jsem si balík cca za 1300 kč a nebyl mi doručen, při sledování zásilky se píše, že byl a že byl dokonce podepsán! tak píšu, na eshop, že mi nebyl doručem, napsali, že mam poslat čestne prohlášení a že se spoji s firmou gls. volal mi řidič, dost nepříjemný a prý at si laskavě zkontroluji i sousedy a ozvu se a zavěsil, u sousedu jsme byla, je to malý činžovní barak, mám 4 sousedy, nikdo o balíku neví. poslala jsme tomu panovi i obrázek našeho vchodu, pre je dost zastrčený a vim, že občas ma nekdo problem ho najít, kor když tu stojí dodavka majitele baraku, pak neni vidět vchod, zda to opravdu doručil sem a už se mi neozval..a včera přišel mail z eshopu, že kurýr říká, že balík doručen a že je tam podpis, tak jsme psala, že at mi podpis ukáží, že já jsme nic nepodepisovala, tak bud to předal někomu jinemu nebo to podepsal sám..jak se mohu bránit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9045
19.2.21 07:44

Písemnou reklamací u dopravce. A tobě nevolali, predem že balík vezou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
19.2.21 07:58

Říct že podáš trestní oznámení za padělání podpisu.?
Nevím no..

Tady je stránka https://www.vasestiznosti.cz/
Tam možná něco zajdeš nebo když tam napíšeš / zavoláš, tak poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
19.2.21 08:44

GLS je asi nejhorší přepravní služba, využívám jen když je to nezbytně nutné. Co vím, tak nikdo nic podepisovat nechtěl ani nepamatuju, a to ani když beru balík pro sousedku. Každopádně trvej na tom, aby ti ukázali ten podpis. Vypadá to, že balíka dal řidič někomu ze sousedů a víc to neřešil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat