Existují lidé, které nemůžete vystát?

743
19.2.21 10:22

Existuji lide, ktere nemuzete vystat?

Znate nejake lidi, ktere nemuzete vystat?
Ne proto, ze by neco spatneho udelali, proste je od zacatku nemate radi, aniz byste vedeli proc.
Mne uz se dokonce nekolikrat stalo, ze mi nekdo vadil tak moc, ze jsem se jenom z jeho pritomnosti citila spatne a blizsi kontakt ve me vyvolaval i telesne reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6912
19.2.21 10:25

Vůbec se mi tohle nestává. Že je někdo de*bil nebo nesympatický, to jo, ale nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62241
19.2.21 10:26

Ano, stává se mi.. Prostě mi ten člověk něčím hned nesedí, no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8456
19.2.21 10:29

@Leni_2019 Ano stalo se mi to několikrát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
19.2.21 10:30

Ano, stává se mi to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
19.2.21 10:32

@Annabela11 @Dara90
Jake to bylo? Co myslite, ze k tomu vedlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11834
19.2.21 10:34

Vylozene pocitove ne. Nekteri lide „nejsou muj typ“ po prvnich par slovech, obecne to plyne asi z diametricky odlisneho hodnotoveho zebricku, nekdy se to zlomi a nakonec najdeme i spolecne tema, nekdy se ukaze, ze jsme uplne jinde a bude idealni travit kontaktem minimum casu. Treba ja jsem asi pro nejake lidi moc „free blaznivy ponekud ignorant“. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
19.2.21 10:35

@Leni_2019 mě se tohle stává u chlapů s nějakým divným odérem, pot nebo nohy, nebo kvantum levného deodorantu…ale nemůžu je vystát z důvodu, že smrdí a mě se navaluje…

a z toho důvodu mi pak jsou i nepříjemné kontakty na méně než 2 metry :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
19.2.21 10:38

Nic proti lidem nemam, dokud nekteri nepromluvi, pak se jim pravidelne vyhýbám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36473
19.2.21 10:43

Ano, v jednom pripade jsem zjistila, ze ta osoba vadi vsem, proste je neprijemna takovym zpusobem, ze vam hned nedojde, ze ty emoce jsou od ni a ne z vas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
19.2.21 10:48

Jo, stalo se mi nekolikrat a jakmile jsem s nima musela ztravit nejaky cas - pracovne, znamy znameho, pritahnuty clovek do party od nekoho jineho… tak se to jen potvrdilo a snazim se komunikaci vyhybat, nejlepe uplne vyhnout jakemukoliv potkavani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
19.2.21 10:52

Mě se to také stává. A poznám to tak, že nejsem schopná se tomu člověku dívat do očí. Moje oči koukají všude okolo a já nejsem schopná je ovládat. Tak na dotyčnou osobu radši nekoukám a nakonec se úplně vyhýbám kontaktu :D Naštěstí to není tak často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 10:52

Ano, stalo se mi to několikrát, a vždycky to byly stejné typy lidí. Komunikaci s nimi se vyhýbám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
19.2.21 10:53

@Hobitka @welovefashion
Vy k tomu ale mate duvod (chovani, oder).
Ja mam na mysli pripady, kdy nevite, proc toho cloveka nemuzete vystat. Nijak nesmrdi, vypada hezky, neudelal nic spatneho… a vy ho od prvni minuty, co ho znate, nemuzete vystat. Neprejete mu nic spatneho, jenom s nim nechcete mit nic spolecneho a nechcete byt ani v jeho blizkosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
19.2.21 10:55

@hospodki @ančapepča Mohly byste to prosim vic rozepsat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat