Jak si vyrobit "holčičku"

133
3.3.05 12:10

Jak si vyrobit "holčičku"

Milé maminky, ráda bych poručila větru, dešti a pokusila se ovlivnit pohlaví svého druhého dítěte. Máme doma tříletetého kluka, a i když je to zlatíčko, ráda bych měla dcerku a manžel si ji taky moc přeje. Vím, že pro mnohé z vás to může být strašně sobecké, zvlášť pak pro ty, které by braly jakékoliv mimi a těm se moc omlouvám.
Ráda bych zjistila, jestli máte někdo jakoukoliv zkušenost a recept. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1764
3.3.05 12:53

Ty jo, já zase tááák toužila po klučíkovi, až to nakonec byla pipka :-) Můj kolega z práce říká, že „kdo ho má na čepice, ten klobouk neudělá“. Větru dešti asi neporučíš a stejně je to jedno, ne? Dneska bych brala klidně ještě dvě holčičky a to přiznám, že zklamání z toho, že čekáme holku bylo obrovské - řeči typu „hlavně že to bude zdravé“ mě přiváděly k bezmocnému vzteku. příště na to půjdu „vědecky“, na toho kluka, ale pokud bude děvče, budu ráda stejně.

elda+liduška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
3.3.05 13:03

Jé, Eldo, tak u nás to bylo přesně naopak…já jsem celý ten velký UZ ve dvacátém týdnu rozdýchávala úvodní zprávu, že to bude kluk! Tak moc jsem byla přesvědčená, že je to holka a tak moc jsem si ji přála…No a Ondrášek je skvělý, jsem moc ráda, že ho mám…však to znáš. Ale příště asi budu taky trošku počítat a řešit kdy jo a kdy ne…prostě fakt bych tu holku chtěla :-))))
Takže sem s tipy, já si je někde uložím napříště :-)
Díky
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
3.3.05 13:22

Ahoj, já jsem si vyslechla několik rad, aby to byl kluk, ale zatím se splnila jenom jedna a to počítání podle krve. Podle toho bych totiž měla mít holku a i když za mnou všichni chodili, že budeme mít určitě kluka, nakonec je to holka(krom toho moje pleť je jako za dob puberty). Myslím, že příroda je tak rozumná, že ví, komu co nadělit :wink: Můj manžel chtěl kluka, moje tchyně točila pořád prstýnkem, že jí vychází kluk, mě to dělali s prstýnkem taky a taky vyšel kluk a já tomu tak uvěřila, protože v okolí měli všichni kluky, že jsem to i chtěla a pak jsem tu slečnu trochu rozdejchávala, ale stačilo pár chvilek a jsem opravdu ráda, protože budeme doma v přesile :D Manžel sice reptal, že nepotřebuje další kuchařku, ale pomocníka na stavbu, ale jak jsem se bavila s ostatníma tatínkama holčiček, tak jsou teď z nich celý poprděný-jako byl můj tatík ze mě :D Pravda je, že jestli se budeme řídit i nadále podle krve, třeba by se ten kluk na podruhé povedl, ale vždycky je rozhodující partner a s tím nic neuděláš :lol: :lol: Hodně úspěchů Petra a mimí 21tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
3.3.05 13:43

pohanka

Chtela bych do prikrmu pro osmi mesicni mimi davat pohankovou kasi,ale nejsem si jista,zda je to vhodne.Pouzivam ryzi i jahly, rikala jsem si,ze bych stravu zpestrila… Nevite nekdo vic?
Diky
Vera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
3.3.05 14:00

Ahoj mamky,
pokud tady dá někdo 100% radu či návod ,tak bude borec a budu litovat,že jsem ho nepotkala dříve.moje sousedka měla kluka 14 let a druhého 10,5 roku a narodila se jim holčička ,její a mojí společné známé zase po dvou holkách po 10.letech kluk a já abych nebyla pozadu,tak mě mimi, tak „zblblo a zamotalo hlavu“, že jsme si po klucích 15,14 a 12 let pořídili mimi a víte co to bylo?Nikdo to do poslední vteřiny neodhalil, vždy „to“ bylo otočeno a své pohlaví skrývalo.BYLA TO HOLČIČKA !!!
Každému říkám, že ta je po třech raubířích za odměnu,ale stejně i kdyby to byl zase kluk ,po tolika letech nám to bylo vcelku jedno (v koutku duše jsem toužila po holčičce),ale stejně je to jako jedináček a miláček celé rodiny.Jo a podle prstýnku to vycházelo na holku,ale tomu jsem nevěřila a teď jak jsem viděla předpověď pohlaví tady na emimiču,tak nám jen druhý syn nevyšel jinak všichni tři jo,tak možná něco na tom je.
Krásný den a ať vám vyjde vždy to co si přejete.Anna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
3.3.05 14:05

Ahojky,
já jsem zase slyšela něco o obměňování krve ( tuším, že to kdysi někde říkali Ariana a Raven Argoni ), a mělo to spočívat v tom, že krev se v těle obměňuje každých 7 let a kdo z partnerů má v době početí mladší krev, tak takového pohlaví bude mimko.
Např. žena má 25 let, muž 30 let, takže mladší krev má muž, takže by mimčo mělo být chlapeček :wink: :wink: :wink:
No nějak tak to bylo, pokud jsem něco uvedla nepřesně, tak se omlouvám 8)
No, je fakt, že když jsem si to teď spočítala, tak v době početí jsem měla mladší krev já, a máme holčičku :lol: :lol: :lol:

Tak zkoušejte holky, snad to vyjde
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
3.3.05 14:12

Ahoj holčiny, ráda bych vám tu „ocitovala“ výnatek z jednoho zajímavého článku. :lol: „Rozhodující vliv na to, zda se narodí holčička nebo kluk, mají mužské pohlavní bunky-spermie. Jsou dvojího druhu-jedny nesou chromozom X a druhé Y. Ve spermatu jsou obě skupiny zastoupeny rovnoměrně. Když splyne vajíčko se spermií typu X, vzniká ženské pohlaví, spojením vajíčka se spermií Y se začne vyvíjet chlapeček. Snaha ovlivnit pohlaví dítěte je stará jako lidstvo samo. Existuje domněnka, že spermie Y jsou rychlejší, spermie X zase odolnější. Ať zvolíte jakoukoli metodu, stále platí- máte šanci padesát procent pro kluka i holčičku.“ :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
3.3.05 14:20

Holčiny,
neporadim. Mám jednu holčinu a teď čekám ještě nevím co. Statisticky se rodí ale více chlapců, protože pak mají bohužel větší úmrtnost v mládí a snad až kolem 30let se to srovnává. Říká se, že styk před ovulací zvyšuje naději na holčičku - pomalejší a životnější holčičí spermie si počkají na vajíčko a v době ovu či těsně po je naděje na rychlou klučičí spermii.
Evulik 10tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
3.3.05 14:44

Ahoj, podle té krve bych měla mít holčičku, ale máme kluka. Tak to nevyšlo. Holčička se prý má dělat v teple, tak jedině někam k moři na dovču. O těch pomalejších spermií u holčiček jsem to taky slyšela a má se „tvořit“ obden aby tam prý doběhly :wink: .Tak nevim ahoj Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.3.05 14:55

Ahoj Wončo,
právě se nacházím ve stavu, kdy pracujeme s manželem na holčičce. Máme také syna (2 roky) a já bych ještě moc ráda holčičku. Je to sázka do loterie, ale zkusit se má všechno. Je tu možnost nechat si spočítat termín početí buď od astrologa, Stefinky nebo v Jonáš centru. Tato metoda je postavena na fázi Luny. Nebo pak, jak už zde na Emiminu někdo psal, zjisti si den ovulace a pokud chceš holčičku, tak začni s pravidelným pohl. stykem hned po skončení menstruace až do 2 dnů před ovulací. Pak už jen s ochranou a vyčkat. Je to postaveno tak, že holčičí spermijky žíjí déle a jsou pomalejší. Potřebují proto čas, aby se dostaly k vajíčku a nepředběhly je klučičí spermijky. Sperma je prý schopno oplodnění ještě dva dny po styku. Holčičí sp. si tak na vajíčko počkají. Tím pádem je větší možnost holčičky. Kluk se má splodit nejlépe v den ovulace.
Pokud máš dotaz ráda Ti ho zodpovím. A pokud má někdo něco lepšího, ráda to použiji.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
595
3.3.05 14:55

Nejspolehlivější je v odstředivce oddělit mužské spermie od ženských. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps: podotýkám, že s Ravenem nemám nic společného. :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
3.3.05 15:37

Teoreticky sa dá, ale chce to pravidelný cyklus.
Teória je založená na schopnosti prežívania dvoch typov spermií, X a Y, teda na dĺžke životnosti a rýchlosti.
X: sú pomalšie spermie, ale životnosť majú dlhšiu.
Y: sú rýchlejšie, ale s malou životnosťou.
Teda v prvej línii ejakulátu sú vpredu Y spermie, ale pokiaĺ sa nestretnú s vajíčkom , hynú do 24 hodín.
X zostávajú vitálne aj 4 dni/u niektorých jedincov/.
Teda, keď chceš dievčatko, podľa tejto teórie treba pracovať cca 2 dni pred plánovanou ovu, v deň ovu sa vyhnúť styku a pre istotu :oops: aj nasledujúci deň.
To by mali byť ešte živé práve tie X spermie, Y by mali byť …
Ale je to len teória, podľa nej, keď som zistila, že som tehotná a vypočítala som termíny, tipovala som na dievča, hoci podľa neviemakých JPP, to mal byť chlap.
A bola baba.
/Keď mi nie je rozumieť, kľudne sa ozvi, pokúsim sa vysvetliť ináč… :oops: /

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
3.3.05 15:40

Tak kukám, že Štepík napísala skoro to isté, takže sme dve, ale ja som neodpisovala, Štěpíku :oops: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.3.05 17:34

Musím říct, že podle metody „mladší krve“ to rozhodně nevychází, protože měl vyhrát manžel se svou mladší krví, ale čekáme holčičku. Od začátku jsem to tušila, protože moje pleť se celá zavředovala, takže něco mně krásu muselo ubírat… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama