Jak si zavést tampon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 16:09
Jak si zavést tampon

Ahoj, mam takový dotaz..sice mi je 14 ale mam svou 1.menstruaci a kvůli tělocviku jsem chtěla tampony(bojím se ze se mi bude vložka rýsovat, nebo mi proteče atd.)..mam ty mini ale když jsem šla na záchod a chtěla jsem si ho zavést, proste mi tam nešel, ani s aplikatore ani bez.Uz jsem četla par diskuzi ale nic mi úplně nepomohlo..doufám ze mi poradíte tady..mam tu,,dírku” hodně úzkou mi přijde, tak se chci zeptat jestli to muže být tím..je to pro mě docela trapné takhle se ptát, tak prosim anonymne..snad nevadi a předem dekuji za každou normální odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 11.12.18 16:11

Záveď si ho v leže :palec:

Kriss Tina
Kelišová 7068 příspěvků 11.12.18 16:15

Zkus to v leže nebo si sedni na bobek a musíš zavádět směrem jakoby k páteři ne kolmo nahoru…

Gaforia
Kecalka 314 příspěvků 11.12.18 16:16

Musis se hodne uvolnit, nevedomky se stahujes a to tomu brani. To je zaklad uspechu ;)

Russet
Extra třída :D 13291 příspěvků 11.12.18 16:30
@Anonymní píše:
Ahoj, mam takový dotaz..sice mi je 14 ale mam svou 1.menstruaci a kvůli tělocviku jsem chtěla tampony(bojím se ze se mi bude vložka rýsovat, nebo mi proteče atd.)..mam ty mini ale když jsem šla na záchod a chtěla jsem si ho zavést, proste mi tam nešel, ani s aplikatore ani bez.Uz jsem četla par diskuzi ale nic mi úplně nepomohlo..doufám ze mi poradíte tady..mam tu,,dírku” hodně úzkou mi přijde, tak se chci zeptat jestli to muže být tím..je to pro mě docela trapné takhle se ptát, tak prosim anonymne..snad nevadi a předem dekuji za každou normální odpoved

Vem si pevnější kalhotky a dvě za sebou vložky (ty delší). Přebal se hned po tělocviku. Neproteče nic. Kdybys viděla ty klády, co jsme měly my jako holky (bez křidélek a lepící pásky) a taky se to dalo přežít. Tampon zkus později.

tininas
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 11.12.18 16:32

Příspěvek upraven 11.12.18 v 18:46

Gaforia
Kecalka 314 příspěvků 11.12.18 16:35

Jeste me napadlo.. nejlepsi jsou o.b. silk touch. Ty se snadneji zavadeji i vyjimaji. Ostatni mi prijdou, ze Ti obraci jarunu naruby :D chce to jen trochu cviku. Ja nosila tampony taky hned od zacatku. Vlozky bych nesnesla a na sport uz vubec ne.. nepredstavitelny.. 8o

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 11.12.18 16:46
@Russet píše:
Vem si pevnější kalhotky a dvě za sebou vložky (ty delší). Přebal se hned po tělocviku. Neproteče nic. Kdybys viděla ty klády, co jsme měly my jako holky (bez křidélek a lepící pásky) a taky se to dalo přežít. Tampon zkus později.

Ježíš :mrgreen: Vzpomněla jsem si na ty hrůzy, ta buničina v tý síťce, to bylo tááák strašný. Dneska je to brnkačka, vložek kilometrový regály, tenoučký..... :mrgreen: :mrgreen:

Lujza031
Kecalka 121 příspěvků 11.12.18 16:47

Já ve 14 nosila vložku, když máš tepláky a těsně před tím si dáš novou, tak to je v pohodě. Nic mi nikdy neuteklo :) Tampon jsem nosila až někdy ve 20 8o Ohledně tamponu, viz. jak radili dole, menší velikost, uvolnit se, naklonit to spíš k páteři ne rovně. Taky jsem mívala zprvu problém než jsem na to přišla. Nejlepší je to v dřepu nebo jsem si dala nohu na vanu, ale teď už v pohodě.

Russet
Extra třída :D 13291 příspěvků 11.12.18 16:48
@arinecka píše:
Ježíš :mrgreen: Vzpomněla jsem si na ty hrůzy, ta buničina v tý síťce, to bylo tááák strašný. Dneska je to brnkačka, vložek kilometrový regály, tenoučký..... :mrgreen: :mrgreen:

Buničina byla ještě OK (malé deja vu jsem zazila s porodnickými vložkami). Ale pak byly takové tvrdé panelky. Vždycky jsem nosila dlouhé svetry a o těláku dlouhé triko. A ty modré trenýrky to super zachraňovaly :mrgreen:

Lujza031
Kecalka 121 příspěvků 11.12.18 16:50
@arinecka píše:
Ježíš :mrgreen: Vzpomněla jsem si na ty hrůzy, ta buničina v tý síťce, to bylo tááák strašný. Dneska je to brnkačka, vložek kilometrový regály, tenoučký..... :mrgreen: :mrgreen:

Já si pamatuji ty RIA tlusté vložky, ale naštěstí,když se to začalo týkat mě, tak mamka začala kupovat ty tenké s křidélky :)

mau-mau
Závislačka 3328 příspěvků 11.12.18 16:58

Jako bych viděla sebe poprvé s tamponem. :zed: Hele, říkala jsem si, jak budu někdy souložit nebo rodit, když tam nenacpu ani pidi tampon. :lol: :lol: Soulož jsem zvládla už vícekrát :mrgreen:, porod taky, ale sekcí :lol: Zkus to se uvolnit a když to nepůjde, tak se na to vybodni a vem si vložku s křídlama a neproteče nic. :palec: 14 let, to nebude ještě taková menstruace a možná jdi před tělákem častěji na wc, ať zkontroluješ stav :palec: Neboj, to bude v pohodě. Já tampónům neholduji dodnes a taky žiju :palec:

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 11.12.18 17:12
@Russet píše:
Buničina byla ještě OK (malé deja vu jsem zazila s porodnickými vložkami). Ale pak byly takové tvrdé panelky. Vždycky jsem nosila dlouhé svetry a o těláku dlouhé triko. A ty modré trenýrky to super zachraňovaly :mrgreen:

Jo, ty modry trenyrky byly desny ale obcas se hodily. Dneska to je brnkacka, kazda si vybere co ji sedi a je klid. Pamatuju si jako mala pani, co chodila jak kachna kdyz mela sve dny, ta tam vzdycky mela chudak snad celej balik aby mohla jit vubec ven, bylo to strasne videt.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 11.12.18 17:13
@Lujza031 píše:
Já si pamatuji ty RIA tlusté vložky, ale naštěstí,když se to začalo týkat mě, tak mamka začala kupovat ty tenké s křidélky :)

Ty si taky pamatuju, des bes :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13291 příspěvků 11.12.18 17:19
@arinecka píše:
Jo, ty modry trenyrky byly desny ale obcas se hodily. Dneska to je brnkacka, kazda si vybere co ji sedi a je klid. Pamatuju si jako mala pani, co chodila jak kachna kdyz mela sve dny, ta tam vzdycky mela chudak snad celej balik aby mohla jit vubec ven, bylo to strasne videt.

A člověk v tom běhal patnáctistovku, protože přiznat, že menstruuju, bylo ze začátku utrpení (na základce).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >