Jak snížít splátky exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 09:07
Jak snížít splátky exekuce

Dobré ráno, mám exekuci, která mi přišla před dvěma týdny, hned jsem psala exekutorce abych se domluvila na splátkách, exekuci mám 11 850 kč, navrhovala jsem splátku 500kč měsícně, jelikož jsem na rodičovské dovolené a rodičák mám 6100 plus 1500 přídavky, mám tři děti, jedno školou povinný, jedno ve školce a nejmladčí je se mnou doma. Exekutorka mi napsala že budu mít splátku 1500kč, napsala jsem jí že si to nemůžu dovolit, jelikož už platím 1500kč provident a ona, at si pošlu kdykoli cokoli ale že začnou v dalších krocích exekuce, ted jsem jí napsala znova, ještě neodepsala. Existují nějaké tabulky abych platila mín? Už ted mám dost napjatej rozpočet a těch 1500kč si nemůžu dovolit.
Jo a že budu mít exekuci jsem se dověděla až z bloklého účtu, dopisy mi přišli na mojí bývalou adresu a ty mi nikdo nedal pro rejpali, ani jsem nevěděla že nějaký takový dluh mám.
Inko je to citlivé téma

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20171 příspěvků 06.10.14 09:14

No a kde mas alimenty? Tak jako chapu exekutora, tvoje dalsi dluhy ji nezajimaji.

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 06.10.14 09:15

.

Příspěvek upraven 06.10.14 v 09:58

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 06.10.14 09:25

Zapeklitá situace, obávám se, že nezbývá než hradit 1 500 kč :-( 500 kč měsíčně je fakt málo - to nepokryje ani úrok, takže Ti nebude nic ubývat:-(

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 06.10.14 09:26
@Šarlota4 píše:
Ne na to tabulky fakt nejsou. Dluh je tvoje soukroma vec. Jedine co muzes delat je ze vsechen majetek i prijem prepises na nekoho jineho. Tim padem ti nemaji co sebrat s co zablokovat. V tu chvili si muzes diktovat podminky ty, ptz oni budou radi, ze to z cloveka dostanou aspon po petistovce.
Ja teda exe nikdy nemela, ale znam lidi kteri to tak v praxi delaji

Věř mi, že takto jednoduše to opravdu nefunguje.-(

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 06.10.14 09:29

.

Příspěvek upraven 06.10.14 v 09:59

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 09:31

Alimenty ještě nemám ani socialku, rozešli jsme se před třemi týdny, ted je všechno ve fázi vyřizování.

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 06.10.14 09:34

@Šarlota4
jo a ještě více se tím chlub :roll: jak já nesnáším všechny vychcánky :zed: :zed: :zed: :zed:

Zakladatelko, bohužel nějaká provident exekutora nezajímá, to je tvůj problém. proč si bereš půjčky, když máš tak malý příjem? Nauč se s penězi hospodařit v dlouhodobém horizontu. budeš muset splácet 1500kč, spíš se zkus domluvit s providentem na snížení splátek, ti mohou být přístupnější na rodíl od exekutora.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 09:38

@subsomi To jsme s chlapem byli ještě spolu, ale vzala jsem si to na krk já, jsem blbec ja vím, ten rpovident jsem už zkoušela, ale toho pána co mám to vlbec nezajímá, chtěla jsem to snížít aspon o500kč, řekl že ne a řekl mi že pokud budu platit mín že mě dá k soudu

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 06.10.14 09:39

@subsomi starej se o sebe. To v prvni rade a v te druhe to neznamena, ze by sve pohledavky nesplacel. Do prace chodi a dane plati stotisicovy takze ono je " vychcanek a vychcanek "

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15660 příspěvků 06.10.14 09:41

@Šarlota4 pokud platí stotisícové daně, tak má takový plat, aby mohl exekuci zaplatit na fleku, ne?

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 06.10.14 09:41
@Šarlota4 píše:
@jančamamča takhle to dela muj pritel a ver mi ze to tak funguje. Obcas mu prilitne nejakej hrich z mladi a jde to. Akorat, ze si muze dovolit splacet daleko vyssi castky. Co by mu meli sebrat kdyz nic nevlastni?

Tím bych se teda moc nechlubila, jak to očůrat, aby člověk neplatil dluhy. Oni si to stejně jednou někde vezmou :)

Zakladatelko, zkušenost nemám, ale platila bych aspoň něco, i když to není suma, kterou požadujou. Hlavně plať.

pikola
Generální žvanilka 20171 příspěvků 06.10.14 09:42
@Anonymní píše:
@subsomi To jsme s chlapem byli ještě spolu, ale vzala jsem si to na krk já, jsem blbec ja vím, ten rpovident jsem už zkoušela, ale toho pána co mám to vlbec nezajímá, chtěla jsem to snížít aspon o500kč, řekl že ne a řekl mi že pokud budu platit mín že mě dá k soudu

Ale neda. Zavolej si na jejich centralu, oni obchodaci maji provize z vyberu, je jasne ze ti rekne ze to nejde.

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 06.10.14 09:42

@Jaji77 samozrejme ze ano vsak jsrem psala, ze si muze dovolit splacet daleko vyssi castky vetsinou je to na 1× ci 2× splacene.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 06.10.14 09:44
@Anonymní píše:

Mám takový tušení, že jsem tu někde četla, že u Providentu stačí, že aspoň něco platíš, i když platíš míň, tak nic nehrozí. Je tu jedna paní, která pro ně pracuje, třeba by ti poradila. Zkusím to najít.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >