Pronto půjčka zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 10:22
Pronto pujcka

Máte někdo zkušenosti s prontopujcka.cz ?

Potřebujeme pujčit na opravu auta, který přítel nutně potřebuje k práci!
Banky nedají přítel je osvč a platí dluh za maminku (moje skorotchyně) a já mám plat celkem malý a jsem v registru.

Chtěli jsme provident-přišel nám nejsolidnější a navíc jedna naše známá dříve u nich dělala, ale pak přítel našel tady tu prontopůjčku a vychází cca o 30% levněji jak provident…

Prosím poradte, potřebujeme se do pátku rozhodnout, auto přítel potřebuje k práci :(
Prosím o anonymitu a ty co chtějí rejpat a radit že půjčka je cesta do pekel at radši nepíšou, nikdo není na to zvědavý…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 01.10.14 10:34

A Kolik si plánujete půjčit?

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 01.10.14 10:52

Já teda osobně tuto půjčku vůbec neznám a z toho důvodu bych do ní nešla. Nejsou na ni žádné recenze, žádné názory - zvláštní.

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.10.14 10:59

Rozhodne neni levnejsi nez provident, u providentu nejsou sankce za kdejake zpozdeni a nikdy nevis co se stane… ted jsem na to mrkla, navic nikde nejsou recenze. Provident lze poskytnout i na ucet a je to pak o dost levnejsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:07
@svituska píše:
A Kolik si plánujete půjčit?

no nevíme, poptali jsme se po známích a nic, jediný kdo něco může je sestra ale ta taky nemá a navíc je na md, takže ta by mohla max pujčit cca 5000…záleží zda vubec.
Takže cca 20 000 potřebujeme.

@Gabulle píše:
Rozhodne neni levnejsi nez provident, u providentu nejsou sankce za kdejake zpozdeni a nikdy nevis co se stane… ted jsem na to mrkla, navic nikde nejsou recenze. Provident lze poskytnout i na ucet a je to pak o dost levnejsi

podle kalkulačky zaplatíš ze 17 000 19 600 u providentu za kratší dobu(=větší splátky) zaplatíš bezhotovostně 21 500 a hotovostě 23 500…

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.10.14 11:14

No tak ja osobne radsi preplatim, nez si pujcovat od nekoho neznameho abych pak ve vysledku zaplatila nekolikanasob­ne vice…

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 01.10.14 11:47

Já teda nemám žádnou zkušenost s jakoukoliv půjčkou, podle mě jde všem jenom o to dostat z lidí co nejvíc a tyto firmy odsuzuju, chápu, že se někdo může dostat do situace, kdy prostě neví, co dál.. Pro mě je to nepředstavitelné nemít finanční rezervu.. Ale jak říkám, stát se může cokoliv.. A co rodiče tvoje to nemají 20 000? To snad ne… Nebo v práci by to nešlo nějak zařídit? To auto je služební nebo vaše osobní a přítel dojíždí?.. Co jiný způsob dopravy?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 17:47
@svituska píše:
Já teda nemám žádnou zkušenost s jakoukoliv půjčkou, podle mě jde všem jenom o to dostat z lidí co nejvíc a tyto firmy odsuzuju, chápu, že se někdo může dostat do situace, kdy prostě neví, co dál.. Pro mě je to nepředstavitelné nemít finanční rezervu.. Ale jak říkám, stát se může cokoliv.. A co rodiče tvoje to nemají 20 000? To snad ne… Nebo v práci by to nešlo nějak zařídit? To auto je služební nebo vaše osobní a přítel dojíždí?.. Co jiný způsob dopravy?…

auto je přítelovo. Ono to dojíždění do firmy se dá zvládnout ale nevím jak by to dělal když převáží aj zboží. Není toho hodně ani těžký ale není moc reálné aby jezdil s krosnou po zádech…nehledě na to že cenově to kolikrát vyjde aj dráž…nehledě na přestupy…by byl celý den na cestách…no některých vesniček jede bus třeba jen 5× denně…není dlouhodobě moc reálný…

maryjane27
Nováček 10 příspěvků 26.11.14 17:14

Tak jak jste dopadli s piujckou? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 20:09
@maryjane27 píše:
Tak jak jste dopadli s piujckou? ;)

Pritel toho musel nechat. Auto nefunkcni bez opravy za 18 000,– ty nemame. Zatim ma melouchy jinde ale stale tuhle pujcku zvazujeme. Pokud zase nebude jezdit tak s takovou pristi mesic nezaplatime ucty. :(

maryjane27
Nováček 10 příspěvků 26.11.14 20:20

Aha no my ji ted chceme zkusit tak snad to dopadne a vy at mate brzy auto v poradku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 21:07
@maryjane27 píše:
Aha no my ji ted chceme zkusit tak snad to dopadne a vy at mate brzy auto v poradku ;)

Jdete do toho? Napises pak? Uz ste tam nejak psali nebo neco?

maryjane27
Nováček 10 příspěvků 26.11.14 21:14

Jj uz mame zaslat kopie dokladu atd…urcite napisu mi chceme 50000 tak jsem zvedava jestli nam to daji :?:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 12:35
@maryjane27 píše:
Jj uz mame zaslat kopie dokladu atd…urcite napisu mi chceme 50000 tak jsem zvedava jestli nam to daji :?:

Hele vadilo by ti psat si po emailu? My bysme chteli cca 25 na rok. Splatka zhruba 2500 mesicne. Bychom to mohli dat.

maryjane27
Nováček 10 příspěvků 28.11.14 12:47

Nevadilo by ale nam to nedali a to ma manzel prijem 30000 nechapu to;(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >