Jak uklidnit hormony pri kojení

Anonymní
2.8.13 22:58

jak uklidnit hormony

Ahoj, potrebuju poradit s pekelnym stridanim nalad… Myslim, ze mam rozhazene hormony - 10m decko, kojim jeste dost, ale uz ne „porad“, takze si myslim, ze proste moje telo nevi, jestli rozjet ovulace atd. nebo se jeste nechat brzdit kojenim… :nevim:
Teda doufam, ze to je tak, protoze jinak asi casem zastrelim namzela a kazdeho dalsiho v dosahu :zed:
Napadlo mne prolevat se medunkou na uklidneni, ale treba by zabralo jeste neco jineho…

Diky za rady!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

569
2.8.13 23:12

@Anonymní Nechci tě děsit - ale není možné, že bys byla třeba pár dní těhotná? Já na začátku těhotenství měla vždycky šílený nálady. Anebo to třeba brzo dostaneš - premenstruační syndrom :) no já jsem to dostala taky 10 měsíců po porodu, hrozně dlouhá doba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 23:16

:lol: tak tehotna urcite ne, se 2 detma a myma naladama neni z ceho :mrgreen:
ja mam prave menstruaci uz od 3 mesicu malyho, ale od te doby, co kojim uz jen tak 5× za den (nebo za noc, ach jo), tak jsou ty nalady k nevydrzeni… Proto myslim, ze proste blbnou hormony a potrebovala bych je nejak zklidnit. Ale nechce HA…

• Nahlásit
  • Citovat
569
2.8.13 23:29

Tak třeba bylinky - kontryhel se doporučuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
2.8.13 23:51

Zkus bachovy esence a reflexni terapii, no a sport, treba plavani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10861
3.8.13 00:04

Blbá otázka se 2 malýma dětma, ale jsi dost najedená a vyspaná? (Odhaduji podle sebe :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 07:22

Štítná žláza - nech si vzít krev!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 09:49
@Knihomyš píše:
Blbá otázka se 2 malýma dětma, ale jsi dost najedená a vyspaná? (Odhaduji podle sebe :) )

:potlesk: :potlesk:
tak to je vlastne taky moznost :D vyspala jsem se poradne naposled tak pre 3 rokama, takze vsechno je mozny :zed:
dik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.13 09:51
@jitkabokule píše: Štítná žláza - nech si vzít krev!!!

tak to by me nenapadlo, ale je fakt, ze mi posledne zubar rikal, ze mam mirne zvetsenou stitnou zlazu - chjo :think:
diky

• Nahlásit
  • Citovat
569
3.8.13 22:28

Štítná žláza je dobrý nápad. Zrovna dnes mi švagrová říkala, že jí zjistili velký problémy se štítnou žlázou. Celý život v pohodě a najednou musí brat každý den prášky, má dokonce autoimunní reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.13 17:23

@Luci1986
no to jsi me docela vystrasila, ted budu mit strach jit k doktorovi, aby mi fakt neco takoveho nenasli 8o

• Nahlásit
  • Citovat
569
4.8.13 20:10

Nojo ale když to budeš vědět tak se s tím dá něco dělat, takže neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama