Oční gymnastika - kdo zkusil?

gabrielagabri
1.8.13 22:20

Oční gymnastika,KDO ZKUSIL?

Ahoj, kdo zkusil gymnastiku očí a s jakým výsledkem? Na netu je hodně cviků. Které jste zkoušeli? dík moc Pomůžete svou zkušeností i dalším. :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10862
1.8.13 22:33

Hoď odkazy na ty cviky, pomůžeš taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gabrielagabri
1.8.13 22:38

Ale těch jsou na netu desítky, jdi do googlu, proto se ptám, kdo které cvičil a s jakým výsledkem, zda to má smysl. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
2471
1.8.13 22:44

Me tu ocni gymnastiku jednou doporucila dokonce moje ocni lekarka. pry by mi to pomohlo, ale ja bohuzel nemam pevnou vuli, abych nekolikrat denne cvicila :( kdyz jsem to zkousela, tak po nekolika dnech jsem citila minimalni zlepseni. ocni svaly vic vydrzely, nemela jsme tak unavene oci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 07:58

Zkoušela jsem poctivě asi měsíc, několikrát denně, výsledek nulový. Očařka se mi pak vysmála, že oční sval není biceps a že ten se posílit takto opravdu nedá. Tak nevím :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli
2.8.13 09:20

Nekde sem viděla rozhovor s nějakým uznávaným očařem a když se ho na tohle zeptali, tak se jen ušklíbnul a řekl, že prý o tomhle se asi ani vyjadřovat nemusí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23860
2.8.13 11:58

Tak ty cviky mají smysl v dětství, pokud se má např. léčit/předejít tupozrakosti z šilhání. Ale že by to jako dospělému snížilo dioptrie? Nevěřím. Tak záleží, jaký si zakladatelko představuješ výsledek - co bys chtěla vyřešit? Třeba na tu únavu očí to fungovat může, ale tím třeba já netrpím, tak nevím. Já jsem tupozraká, cviky jsem v nějakém záchvatu šílenosti zkoušela asi tak 14 dnů, samosebou bez výsledku, ale mně už nepomůže ani svěcená voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2471
2.8.13 16:06
@Gina108 píše:
Tak ty cviky mají smysl v dětství, pokud se má např. léčit/předejít tupozrakosti z šilhání. Ale že by to jako dospělému snížilo dioptrie? Nevěřím. Tak záleží, jaký si zakladatelko představuješ výsledek - co bys chtěla vyřešit? Třeba na tu únavu očí to fungovat může, ale tím třeba já netrpím, tak nevím. Já jsem tupozraká, cviky jsem v nějakém záchvatu šílenosti zkoušela asi tak 14 dnů, samosebou bez výsledku, ale mně už nepomůže ani svěcená voda.

mozna na tom neco bude, ze pomahaji v detstvi. ta moje ocarka mi ty cviky doporucila v puberte. uz nevim kolik me bylo, ale snad kolem 15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gabrielagabri
2.8.13 16:22

Dik za nazory :D

• Nahlásit
  • Citovat
Tai-fu-n
25.11.13 10:05

Oční cviky

Zatím cvičím dva měsíce jedenkrát denně. Nosila jsem kontaktní čočky s dioptriemi -3 na krátkozrakost. Už jsem přestávala i s nimi dobře vidět. Již po třech týdnech jsem viděla s čočkami o mnoho lépe. Nyní po 2 měsících jsem si nasadila čočky -2,75 a vidím s těmito dioptriemi lépe než před 2 měsíci s dioptriemi -3. Oko je sval, s kterým se dá cvičit a formovat jej. Lékaři, kteří tvrdí, že je to nesmysl, chtějí jen stálou klientelu. Těším se, až zase o něco snížím své dioptrie. Cvičit se dá kdekoli a kdykoli. Např.: při čekání na MHD, nebo přímo v autobuse. Já cvičím, po té, co syna odvedu do školy na zpáteční cestě domů. Zabere mi to cca 10 minut. Cviky mám úplně jednoduché: směrem nahoru, dolů, doprava, doleva, a totéž do šikmých směrů. Každý směr opakuji 20×. Po každém jednotlivém cviku zaostřím oči na nějaký vzdálený předmět, třeba strom, dopravní značku, prostě co je v dohledu. A také už nejsem v dětském věku, je mi 30.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama