Jak uklízí uklízečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pikola
Neúnavná pisatelka 19287 příspěvků 27.01.17 15:41
Jak uklízí uklízečka

Po dalším zklamání bych se ráda zeptala, kdo máte uklízečku jakým stylem uklízí a tak dlouho vám trvalo si ji „vycvičit“ ke své spokojenosti. A jak špatné to bylo pro vás po prvním úklidu, protože já mám prostě pořád pocit, že si prostě radši uklidím sama :zed: šmouhy na skle, kapky od vody v koupelně.. nebo jsem přehnaně náročná? Ano, říkám jim to, ale nebaví mne za nima chodit a lézt do každého rohu jestli je vytřený nebo jen objela kolem. Je to s agenturou na úklid lepší? Nebo záleží jen na štěstí na lidi? Já snad začnu uklízet na kšeft sama :zed:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17442 příspěvků 20 inzerátů 27.01.17 15:51

@pikola Tak šmouhy na skle a kapky od vody (po vastnoručním úklidu) mám doma taky. Je teda fakt, že nemám ambice se tím živit, uklízení nesnáším.

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 27.01.17 15:54

Já mám paní na úklid na doporučení naší chůvy. Musím zaklepat, paní je báječná, chodí pondělí, středa, pátek. Vždy se v pondělí domluvíme a sepíšeme co je potřeba uklidit na co se zaměřit. Sama se chodí ptát zda může uklidit třeba skřínku v koupelně kde mám svoje věci. Uklízí pomaleji ale opravdu precizně, zatím sem jí nic nevytkla. Takže to je spíš o štěstí na lidi

pikola
Neúnavná pisatelka 19287 příspěvků 27.01.17 15:54
@Svistice píše:
@pikola Tak šmouhy na skle a kapky od vody (po vastnoručním úklidu) mám doma taky. Je teda fakt, že nemám ambice se tím živit, uklízení nesnáším.

No, když něco myju, očekávám, že zrcadlo bude bez šmouh a ještě pokud za to beru peníze.. myslím zaschlé kapky na armature, dneska jsem měla i neumyté kolo na vaně :roll: řekla jsem jí ať to umyje znova, ale asi je tam pořád..

Cipiseklu
Kecalka 248 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 16:04

@pikola pokud jsi z Prahy tak moje kamarádka má holčina a je nadmíru spokojená klidně ji i připlatí nad rámec jejich požadavků :palec:

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 27.01.17 16:16

@pikola Tohle by mi vadilo teda taky a hodne. 8o
Myslim, ze to je o lidech.

vendulaaa
Závislačka 4899 příspěvků 27.01.17 16:21

Paní na úklid nemám, ale tvoje výhrady bych jí klidně řekla…

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4615 příspěvků 27.01.17 16:33

Mě by tohle taky vadilo kort když bych měla za to ještě platit :think: Zkusila bych hledat jinou paní na doporučení druhého

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 27.01.17 16:34

Prvni pani uklizela 3.patrovy dum za 600kc - trvalo ji to 45min, bylo jen vytreno, nic vic.
Druha blbe vytirala a bavilo ji prerovnavat mi veci, radila parfemy podle velikosti, koreni abecedne.
Treti pani je zas moc pomala. Minule 7h. Je to omezujici, nechceme se ji tam motat… Dame ji jeste sanci.
Je to fakt tezke nekoho najit.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 16:35

Já na úklid nikoho nemám..zvládám to sama, příjdu z práce a uklidím, umyju nádobí. O víkendu dělám větší úklid celého domu. Věřím, že žádná paní by u mě asi nepřošla..jsem alergická na každou zaschlou kapku :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19287 příspěvků 27.01.17 16:38
@LLenule111 píše:
Já na úklid nikoho nemám..zvládám to sama, příjdu z práce a uklidím, umyju nádobí. O víkendu dělám větší úklid celého domu. Věřím, že žádná paní by u mě asi nepřošla..jsem alergická na každou zaschlou kapku :mrgreen:

Víkend chci trávit jinak než úklidem.

pikola
Neúnavná pisatelka 19287 příspěvků 27.01.17 16:41
@vendulaaa píše:
Paní na úklid nemám, ale tvoje výhrady bych jí klidně řekla…

Větší výhrady řeknu, jde mi o to jak v tom má systém nebo nesystém. Nejsem úplně pintlich na první úklid, ale už většinou poznám, že to tak nepůjde, protože co mi přijde jako špinavé ji evidentně přišlo jako umyté.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 27.01.17 16:42

Mam uz treti uklizecku, ani s jednou jsem nebyla spokojena. Jsem na uklid narocna, tak jsem zkudila agenturu, ze to bude lepsi. Neni. Ja nevim, jak uz to mam uklizecce rict. Proste plochy se u nas stiraji namokro, pouha prachovka napatlany piskot na tv stolku neodstrani. Ne, proste to vezme prachovkou. To ji to mam zazpivat? :zed:

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 27.01.17 16:47

Ja uklizim ve firmě a uklizela jsem i v bytě u jedné slecny. Vše v pohodě. Akorát je potřeba si uvědomit, že každý má jiné potřeby a požadavky. Je dobré se domluvit. Zezacatku to může trochu trvat, než se systémem zaběhne. Nemluvím tedy o extrému, jak tu nekdo psal, že 3 patrovy dum uklizeny ani ne za hodinu :mrgreen:

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 27.01.17 16:49

Tak ono taky zalezi kolik casu ma uklizecka na uklid. Jinak vam uklidi za dve hodiny nebo za ctyri.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >