Jak ukončit kojení?

20
9.3.21 11:54

Jak ukončit kojení p

Ahoj, mala má podezření na ABMK a musim držet přísnou dietu.. kojím a davam i prikrm, teď má UM nutrilon Allergy care.. jenže časově nezvladnu vařit pro sebe dietne a pro rodinu normalne.. tak se chci zeptat jak ze dne na den ukončit kojení? Přestanou se prsa nalévat? Odsavacku nemám tak jak jim ulevit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62853
9.3.21 12:26

@Minniees prostě kup um a dej ho.. Co se týče prsou, já bych to bez odsávačky nedala. Ale dr ti může dát léky na zastavení laktace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.3.21 12:39

@martina.se a ty léky na ukončení laktace předepisuje gynekolog?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
9.3.21 12:40

@Minniees nebo dětský. Může to to poslat6jako erecept, nikde ani nemusíš chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
9.3.21 12:42

Ja tedy neodpovim uplne na otazku, jen bych chtela upozornit, ze nutrilon allergy care obsahuje bilkovinu kravskeho mleka, jen je nastepena a pri abkm tak stale spouste detem vadi, takze vase dieta nemusi mit efekt, protoze vy se vyhybate bkm a pak ji date v um :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
9.3.21 12:46

Tak vař rodině taky dietne. Taky jsem držela bezmlecnou dietu a uvarit 1× za den, nebo ob den jídlo aby ho mohli všichni není snad takový problém. Přijde mi škoda kvůli tomu ukončit kojení, ale tvoje věc. Prsa se ti asi budou nalivat. Odstrikat do úlevy jde i ručně, ale odsavacka je prostě lepší a rychlejší. Nebo si nech napsat prášky na zastavení laktace. Existují i homeopatika, ale ty jsou spíš když už se dítě odstavi spíš samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 12:52

Musela jsem ukoncit rozjete kojeni ze dne na den kvuli umrti miminka a jak pisou vyse, odsavala jsem jen do ulevy (mela jsem elektrickou odsavacku, ale rucne to jde taky) a pouze az to hodne bolelo a pila jsem kazdy den 1.5 l matoveho caje. A hlavne nestimulovat bradavky treba pri sexu. Za 4 dny bylo mleko pryc, prvni den jsem odsavala 3×, pak 2×, 1×, pak az za vic nez 24 hod a pak uz nebylo potreba nikdy

• Citovat
  • Nahlásit
20
9.3.21 13:10

@movahu no nutrilon allergy care synteo jsem nenapsala.. dala nám přímo doktorka na abmk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
9.3.21 13:37

@Minniees pokud jsi pevně rozhodnutá skončit s kojením, tak nemusíš dál číst, ale za sebe bych se tak rychle nevzdávala..syn měl potíže, ale nebylo jasné na co reaguje..byla jsem měsíc komplet bez všeho s obsahem mléčné bílkoviny, další 2 měsíce vynechaná kombinace mléčná bílkovina a lepek, teď mám vynechanou mléčnou bílkovinu a vejce (a to konečně zabralo). Je to záhul, ale nic nezvládnutelného. Vařím takhle i pro manžela, maximálně on si třeba posype špagety sýrem nebo si udělá vajíčka k sbídani. Po chvíli ta dieta není tak nesnesitelná, když si zvykneš na nový jídelníček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
9.3.21 13:42

@Minniees ja vim, ze ho doktori casto pisou, nam ho pediatricka take napsala. Ale kdyz jsem se o to dal zajimala, tak jsem prave zjistila, ze je to pri abkm casto nedostatecne reseni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat