Jak ustát nevěru

Anonymní
8.1.20 14:20

Jak ustát nevěru

Ve zkratce, jsem 9 let vdaná, manželství celkem funguje, samozřejmě hádky bývají, ale zhodnotila bych své manželství jako spokojené a hezké. Nicméně nedávno jsem podlehla velké fyzické přitažlivosti s jiným mužem a lákavému „zakázanému ovoci“ a vyspala se s jiným mužem. Nikdo o tom neví. Dotyčnému šlo jen o jeden úlet, prý si to užil ale důrazně mi dal najevo, že už nic dalšího nebude. Bohužel je to někdo, koho budu stále potkávat, jednou za měsíc až jednou za týden…dejme tomu pracovní klient či rodinný známý, něco takového. Jak často ho potkám záleží celkem na mě, šlo by se mu možná vyhýbat i dva měsíce, ale déle spíš ne. Problém je, že ho nemohu dostat pořádně z hlavy a trápí mě to. Manžela miluji a nechtěla bych o něj nikdy přijít, nevím, proč jsem mu byla nevěrná a ráda bych, aby moje myšlenky nezabíhaly k někomu jinému, kdo by o mě ani nestál a já nebýt té přitažlivosti ve finále také ne. Asi bych jen chtěla slyšet, že to za nějakou dobu přejde, případně jak pomoci tomu, aby to přešlo rychleji a abych nic takového už nikdy nezopakovala. Anonym z pochopitelných důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.1.20 14:29
@Anonymní píše:
Ve zkratce, jsem 9 let vdaná, manželství celkem funguje, samozřejmě hádky bývají, ale zhodnotila bych své manželství jako spokojené a hezké. Nicméně nedávno jsem podlehla velké fyzické přitažlivosti s jiným mužem a lákavému „zakázanému ovoci“ a vyspala se s jiným mužem. Nikdo o tom neví. Dotyčnému šlo jen o jeden úlet, prý si to užil ale důrazně mi dal najevo, že už nic dalšího nebude. Bohužel je to někdo, koho budu stále potkávat, jednou za měsíc až jednou za týden…dejme tomu pracovní klient či rodinný známý, něco takového. Jak často ho potkám záleží celkem na mě, šlo by se mu možná vyhýbat i dva měsíce, ale déle spíš ne. Problém je, že ho nemohu dostat pořádně z hlavy a trápí mě to. Manžela miluji a nechtěla bych o něj nikdy přijít, nevím, proč jsem mu byla nevěrná a ráda bych, aby moje myšlenky nezabíhaly k někomu jinému, kdo by o mě ani nestál a já nebýt té přitažlivosti ve finále také ne. Asi bych jen chtěla slyšet, že to za nějakou dobu přejde, případně jak pomoci tomu, aby to přešlo rychleji a abych nic takového už nikdy nezopakovala. Anonym z pochopitelných důvodů.

Stává se ti, že třeba jdeš po ulici a až zpětně si uvědomíš, že jsi vybrala 10 tisíc a rozdala je bezdomovcům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5755
8.1.20 14:36

Já na svůj objekt myslela každý den 365 dnů :roll: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5288
8.1.20 14:39

@pohledzdruhestrany :lol: :lol: Tak to je dobry teda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 14:41

Když se v tom nebudeš zbytečně ráchat, tak to přejde za pár týdnů. Hlavně nebuď hloupá, buď „ráda“ za lekci, která se ti nevymstila, a na podobný úlety se vyprdni, když máš tak krásné a spokojené manželství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22120
8.1.20 14:56

Proboha, bud rada, ze to neruplo, nebo jeste nerupne 8o :roll:…Myslim si, ze na,,odbouchnuti,, staci precist par diskusi tady, kdy se to provalilo a jakou hruzu to spustilo, protoze resis toho chlapa, pac si neokusila pocit, kdyby jsi resila manzela, kterej by na to prisel.Coz je skoda, ten pocit by za to, na zkousku stal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
8.1.20 15:00
@pohledzdruhestrany píše:
Stává se ti, že třeba jdeš po ulici a až zpětně si uvědomíš, že jsi vybrala 10 tisíc a rozdala je bezdomovcům?

Nedá mi to, doporučuji i několik místních fór na téma „měla jsem zatmění mozku a koupila jsem si od cestaka věc za několik desítek tisíc“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
8.1.20 15:01

Čas to zahojí. Nikomu nic neříkej, hlavně se v záchvatu morálky nepriznavej manželovi, a za rok si ani nevzpomenes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 15:36
@Lalelale píše:
Nedá mi to, doporučuji i několik místních fór na téma „měla jsem zatmění mozku a koupila jsem si od cestaka věc za několik desítek tisíc“ :mrgreen:

tak to je ještě horší než nevěra :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
523
8.1.20 15:43
@pohledzdruhestrany píše:
:palec:

Pro zakladatelku:
1. Styd se.
2. Omez kontakt s milencem, jak jen je to mozne. Snaz se mu vyhybat, nebyt s nim nikdesama, konverzaci omez na minimum, zadne vtipky, usmevy a podobne. Bude-li to mozne, nepodavej mu ruku a vyhni se veskeremu telesnemu kontaktu.
3. Mysli na to, jake by to bylo, kdyby to manzel zjistil a podal navrh na rozvod. Milenec o tebe stejne nestoji, ty se stehujes z bytu a pokud se nekdo z rodiny nebo z pratel zepta, proc se rozvadite, tak tvuj manzel pravdive odpovi, ze je to kvuli tve nevere. Staci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 16:08

@pohledzdruhestrany Důvody by se samozřejmě našly, namátkově -

Pálí mě dobré bydlo
„Milenec“ mě zaujal kromě přitažlivosti i povahově, zálibami atd, cítím k němu sympatie a náklonnost i jako k člověku
Po dvou porodech a několika letech na mateřské jsem pochybovala o své přitažlivosti a chtěla si zvýšit sebevědomí a mít pocit, že jsem někoho zaujala já
S manželem už dávno nejsou motýlci v břiše, „jen“ ta krásná láska a jistota, kterou jsem mohla rozbít (já kráva…)

No je to jak droga, člověk si čuchne a už v tom jede, vážně je potřeba hledat důvod?

Děkuji těm z vás, které mi poslaly užitečné rady. Musím se držet toho, že mě „milenec“ nechce a toho, co cítím k manželovi, a vyhýbat se mu, jak jen to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
333
8.1.20 17:55

A kdyby tě milenec bejval chtěl tak by si podváděla dál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 18:03

@Risanka ano, kdyby mě chtěl tak bych do toho skočila po hlavě, chybí mi a myslím na něj pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 18:19

Ale ve finále bych si stejně vybrala manžela. Je to jen hormonální pobláznění, jsem jak ti chlapi co tvrdí jak jsou zamilovaní do milenky ale nechtějí opustit manželku. Úplně to samý…droga, nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 19:46
@Anonymní píše:
@Risanka ano, kdyby mě chtěl tak bych do toho skočila po hlavě, chybí mi a myslím na něj pořád.

Tuto debatu si asi dám do podpisu a budu ji tapetovat ;) v plactivých diskuzích… on si mě nechce vzít… nebo… nechce společnou kasu… bídák :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama