Jak utišit bez kojení?

2133
21.5.16 16:19

Jak utisit bez kojeni

Ahoj zeny, dotaz. Mam 16m holcicku a pred tydnem jsem zacala prestavat s vecernim kojenim. V noci, rano, pres den uz nekojim hodne dlouho. Vecer to byl ritual pred spanim. Ve ctvrtek dostala mala horecky, ma anginu a samozrejme se budi (jinak spi celou noc). Nepomaha napit z lahvicky, nepomaha chovani, houpani, zpivani. Jedine u ceho se uklidni je prso. A to moc davat nechci protoze kdyz uz jsem se rozhodla nekojit tak bych to chtela udrzet. Chci se zeptat jake mate tipy a triky na uklidneni ditka?
Desim se ze by byla mala nemocna az nebudu kojit vubec a co pak s ni budu delat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
21.5.16 16:25

Spíš bych ještě kojila, dokud je nemocná a přestala bych až poté. co povidat pohádku, zpívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 16:30

Dokud je nemocná nakojit, pak přestat. opravdu tě několik dní zabije? jde o její pohodlí, ne tvoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
21.5.16 17:21

@mirecekblbecek hele nezabije, ja to kojeni klidne o par dni prodlouzim, samozrejme to pro ni udelam, ale jde mi spis o tipy, jak tisit pote bez prsa. Az bude mit znova nejake zdravotni problemy, tak abych byla pripravena jak na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6683
21.5.16 17:28

@esterka03 Se neprijemne sesel konec kojeni a nemoc. Tak zvaz jeste pridat dva tydny a pak prestat. Tezko se ted rozezna, jak moc ma boleni z anginy a kolik dela stesk po mlicku. Az bude zvykla bez kojeni, tak utesovani pujde beznym chovanim a zpivanim, uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 18:00
@esterka03 píše:
@mirecekblbecek hele nezabije, ja to kojeni klidne o par dni prodlouzim, samozrejme to pro ni udelam, ale jde mi spis o tipy, jak tisit pote bez prsa. Az bude mit znova nejake zdravotni problemy, tak abych byla pripravena jak na to.

dítě roste velmi rychle, třeba bude nemocná až za dlouho. děti mají rády dotyk-hladit po zádech, uklidní se, nebo dudlík, schoulit do náručí, čajíček, hudba-miluju vážnou, takže bych vybrala tichou hudbu-libera-pěvecký chlapecký sbor-andělské hlasy, nebo nějakou jakou máš ráda. Nebo třeba svítící hvězdičky na strop-fosforové a dítě pozoruje a usne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
21.5.16 20:07

@tulipán dekuju, snad az si odvykne tak si na nej ani nevzpomene ;) nez dostala tu anginu tak odvykani slo na jednicku, uz si na prso pomalu ani nevzpomnela, takze to spis pripisuju nemoci. A doufam ze dalsi nemoc bude za hodne dlouho :mrgreen:

@mirecekblbecek problem je ze mala je bezdudlikova uz od narozeni, takze necim ji osidit zkratka nejde 8) ale take diky za napady a snahu uklidnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 20:12
@esterka03 píše:
@tulipán dekuju, snad az si odvykne tak si na nej ani nevzpomene ;) nez dostala tu anginu tak odvykani slo na jednicku, uz si na prso pomalu ani nevzpomnela, takze to spis pripisuju nemoci. A doufam ze dalsi nemoc bude za hodne dlouho :mrgreen:@mirecekblbecek problem je ze mala je bezdudlikova uz od narozeni, takze necim ji osidit zkratka nejde 8) ale take diky za napady a snahu uklidnit

jo jo náš malý taky měl nakoupeno dudlíků a on je nikdy nedal do pusy :roll: ale tu hudbu zkus, je to taková neskutečně nádherná hudba-libera-air(bach),ave maria(cacciny)libera, můj jak jde spát-mele- pust mi tu moji(libera)za chvíli chrápe, jak mimčo… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6683
21.5.16 20:22
@esterka03 píše:
@tulipán dekuju, snad az si odvykne tak si na nej ani nevzpomene ;) nez dostala tu anginu tak odvykani slo na jednicku, uz si na prso pomalu ani nevzpomnela, takze to spis pripisuju nemoci. A doufam ze dalsi nemoc bude za hodne dlouho :mrgreen:

Tak uz nekoj, kdyz to slo dobre a nejak se ji venuj chovanim, zpivanim, do vany. Nebo to nechat na tatkovi, nekdy pomuze, kdyz se lidi proste vymeni a dite ma jine podnety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
21.5.16 21:11

@tulipán hele treba dneska pred spanim jsem pohojdala, do postylky a klidek. Ale v 11 ji davam atb a to asi bude zas rev, vubec to nechce, pliva to a dostane u toho hysterak.

@mirecekblbecek najdu si a stahnu, diky za tip :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama