Rozdíl mezi Hipp bio combiotik a Hipp bio combiotik pre

9410
18.5.16 09:43

rozdíl mezi hipp bio combiotik a hipp bio combiotik pre

Holky nevíte jaký je rozdíl mezi hipp bio combiotik 1 a hipp bio combiotik PRE..obojí je od narození, prodávaný v Německu..moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

356
18.5.16 10:02

Pre je šetrnější na střeva miminek, proto je lepsi. Naše malá ho mela od narození a za mě spokojenost. Neměla jedinou koliku! Dokonce nám doktor řekl, že když vyhovuje, nemáme měnit ani ted. Je ji rok a půl a dava si ho jeste večer a ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
18.5.16 10:08

@Půáček my totiž byli od narození na normálním hippu..a ze začátku v pohodě, dokud měla ještě mé mlíko..jak přecházíme víc a víc jen na UM, tak začaly problémy..kroutila se, tlačila, brečela..bylo vidět, že ji bolí bříško, pak začala kakat zeleně, tak jsme přešli na sunar a po tom mi hodně blinká..já jsem byla s hippem moc spokojená u malýho, kakal krásně vajíčka..a teď jsme byli v Německu a tam jsem viděla to PRE..ale neumim německy :mrgreen: tak jsem nevěděla v čem je rozdíl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
18.5.16 10:13

@gargamelinka je škoda že v cechach mlika pre nejsou (jestli se teda nepletu, nemam moc přehled, jezdíme tam jen na návštěvu za rodinou). Tady jsou od všech značek jako začáteční mlíčko. Jestli máš možnost si ho vozit, tak bych to zkusila. Když jsme přišli s malou na první kontrolu po porodu k pediatrovi, hned se ptal jaké mliko má a měl vyslovene radost ze pre (když byla nekojena).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
18.5.16 10:48

@Půáček v Čechách právě pre nejsou..narazila sem na to v dm v Německu..a neměla sem čas to studovat a překládat si to..tady jsou jen obyč.1..možnost vozit si ho mám..já jsem se právě bála jestli to není třeba pro nedonošený nebo tak..ale jestli to je šetrnější k břichu, tak by to stálo za to to zkusit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
18.5.16 11:12

Me doktorka rekla, ze Hipp PRE a Nutrilon Nenatal jsou pro predcasne narozena miminka.
Ten Nutrilon Nenatal je i v cr k dostani, je pro predcasne narozene deti a deti s nizkou porodni hmotnosti. Nemel by se davat dele nez do 5kg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
18.5.16 12:25

@Křehulka85 nevím jestli má teda doktorka správny info. Pre mlika vyrábí všechny firmy i třeba pro dm. V porodnici je dostávají taky všechny miminka (konkretne hipp pre). A pochybuji že i v bohatém nemecku by dávali celkem drahé mleko všem dětem, kdyby bylo urcene pro nedonosene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
18.5.16 12:57

@Půáček takze si ceske porodnice vozi um ze zahranici? Nemam zkusenosti, muj syn byl ze zacatku dokrmovan mlekem z mlecne banky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
18.5.16 13:11

Ne ne, my zijeme v Německu :-) to se obávám, že by České porodnice financne asi uplne nedavaly. I když je teda nechci podcenovat. Už jsem to tady na emimino.cz jednou nějak psala, ten diametralni rozdíl mezi statnimi porodnicemi tady a v cechach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
18.5.16 20:54

@Půáček v obou tehotenstvich jsem v peci nejlepsi porodnice v cr a rozhodne si nemuzu ztezovat. Fakt na nic. Co se tyce vybaveni a profesionality a zkusenosti lekaru si myslim, ze toto je opravdu top.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
19.5.16 09:05

@Křehulka85 ja jsem si taky myslela, ze jsou pro nedonoseny, ale myslim si, ze by treba na ty krabici bylo napsany, zeto je pro deti do 5 kg..ja to teda necetla, co tam je, neumim moc nemecky..my v porodnici dostali nejajy hipp a melo to byt jako mlezivo..tak treba to bylo to pre :nevim: @Půáček takzese nemzaim byt ho koupit? je to pro normalni deti ne nefonoseny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
19.5.16 09:17

To bych se fakt nebala. Rozhodně není pro nedonoseny. Naše malá byla normální kojenec, teď je spis drobnejsi. A tohle mliko ji maximálně vyhovovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
19.5.16 09:30

@Půáček tak ja ho teda zkusim. koupit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu